Úvod


     Kdo jsme


     Zkušenosti


     Reference


     Fotogalerie


     Kontakt


     Cestovní podmínky


     Pojištění CK


     Přihláška na zájezd

Contact us

Nezávazná rezervace
* Všechny údaje jsou povinné.Captcha image

Obrázek nejde přečíst? Klikněte zde.

Děkujeme.

Děkujeme za Vaši nezávaznou rezervaci.

ZavřítCK Travel America®


 


Poznávací zájezdy do USA

To nejlepší z východu a západu USA, krásy Floridy s plavbou po Karibiku, New York, Las Vegas, přírodní krásy Aljašky a Yukonu, pacifické pobřeží, zájezdy v terénních SUV 4x4, Havajské ostrovy, západ USA s rafty, jízdou na koních, sestupem do Grand Canyonu. Gospelová mše, výlety za pozorováním aligátorů, vyhlídkové lety balónem, letadly a vrtulníky, noční šnorchlování, plavba katamaránem a na kajacích, rýžování zlata, pozorování velryb …

Více zde >>>

Poznávací zájezdy do Kanady

Města a příroda východní i západní Kanady, plavby po Inside Passage a z Aljašky do BC, pacifické pobřeží USA a Kanady, krásy Alašky a Yukonu. Projížďky po ledovcích, výlety za pozorováním medvědů a velryb, rýžování zlata, vyhlídkové lety vrtulníky a hydroplány, plavby kolesovým parníkem, na kajacích a raftech, ochutnávka vína …

Více zde >>>


Poznávací zájezdy do Mexika

Přírodní krásy, indianské historické památky, pláže Pacifiku i Mayské riviéry, koloniální města, metropole Mexico City, mayská civilizace v Mexiku a Guatemale, Baja California, noclehy v luxusních haciendách Yucatánu. Návštěvy u mexických rodin, noclehy v džungli mezi indiány, potápění a šnorchlování, mořský rybolov, vyhlídkové plavby lodí a motorovými čluny, ochutnávky originálních jídel, návštěva fotbalových zápasů …

Více zde >>>

Popis fakultativních akcí poznávacích zájezdů

Detailní informace o fakultativních akcích poznávacích zájezdů do USA, Kanady a Mexika a o akcích, jež jsou navíc zahrnuty v ceně poznávacích zájezdů.

Více zde >>>

Zájezdy na míru dle přání klientů

Vyberte si některou z námi nabízených tras a my Vám připravíme kompletní nabídku zájezdu dle Vašich specifických přání a to za účasti zkušeného průvodce.

Více zde >>>
Zájezdy s letecko-kosmonautickou tematikou

L+K musea Západu USA, L+K musea východu USA a Floridy, Letecké výstavy a airshow, L+K musea středozápadu USA, Edwards AFB Open House, Střediska NASA.

Více zde >>>
Zájezdy na motocyklu Harley Davidson

Route 66 z Chicaga do Los Angeles, okruh Západem USA i po Route 66, okruh Floridou, největší sraz motorkářů na světě. Oficiální Harley Davidson Museum, Monument Valley, Grand Canyon, Las Vegas, Key West, Daytona Beach.

Více zde >>>
Zájezdy na veletrhy a výstavy (USA, Kanada, Mexiko)

Zájezdy na vybrané veletrhy a výstavy, jež patří mezi nejvýznamnější události v daných oborech. Vždy spojené s návštěvou největších zajímavostí daných oblastí USA či Kanady.

Více zde >>>
Zájezdy na sportovní a kulturní akce (USA,Kanada)

Hokejové utkání NHL, basketbalové zápasy NBA, automobilové závody NASCAR, koncerty, muzikály….


Více zde >>>