Zájezdy

Zájezdy

zajezdy-na-miru-new-york

Zájezdy na míru

Využijte naše více než 15-ti leté zkušenosti s přípravou zájezdů na míru, podepřené pozitivními referencemi našich klientů. Podrobné itineráře jsou vypracovány na základě více než 20-ti letých osobních zkušeností s cestováním po Americe. Rádi vám připravíme zájezd jen pro vás a jen podle vašich požadavků. Můžete cestovat individuálně, nebo vám zajistíme kvalifikovaného osobního průvodce. Rozhodnutí je jen na vás.

ktalogove-zajezdy-travel

Katalogové zájezdy

Vyberte si z našich originálních poznávacích zájezdů do USA, Kanady a Mexika se zkušenými průvodci. Nabízíme trasy a programy, které u žádné jiné cestovní kanceláře nenajdete. Pořádáme speciální zájezdy pro milovníky motocyklů Harley Davidson a fanoušky letectví a kosmonautiky. Zaručujeme malý počet klientů ve skupině a osobní servis průvodce jen pro vás. Naše heslo zní: Velké zážitky v malých skupinách.

socha-svobody-zajezdy-exkluzivni-zajezdy

Exkluzivní zájezdy

Nabízíme vám zájezdy spojené s výjimečnými sportovními a kulturními zážitky a zájezdy zaměřené na klienty se specifickými zájmy.

pobytove-zajezdy-more-usa

Pobytové zájezdy

Láká vás relaxovat na nejhezčích plážích Floridy, Havajských ostrovů a mexické Mayské riviéry? Nebo se vydat za nákupy a zábavou do New Yorku, Orlanda či Las Vegas? Lákají vás pobyty v panenské přírodě v horských chatách a srubech západní Kanady, Aljašky nebo Yukonu? Chcete si užít jízdu na koních na rančích západní Kanady a USA? Lyžovat v nejznámějších lyžařských střediscích USA a Kanady? Nebo relaxovat v luxusních koloniálních haciendách na Yucatánu? Stačí si vybrat.

pozorovani-medvedu

Individuální cestovní služby

Nabízíme vám širokou nabídku cestovních služeb pro vaši cestu do severní Ameriky. Pronájem karavanů, motocyklů, osobních aut, konzultační služby. Zajištění letenek, ubytování všech kategorií, zážitkových služeb, místních česky mluvících průvodců, trajektů, lodních plaveb, cestovního pojištění a podrobných itinerářů. Vyhlídkové plavby, vyhlídkové lety, jednodenní výlety, zvýhodněné vstupy do zábavních parků a museí, transfery z/na letiště, organizované prohlídky, vstupenky na sportovní a kulturní akce…Využijte váš čas pobytu v Americe k poznávání i zábavě.