Exkluzivní zájezdy Kanada

Print Friendly, PDF & Email

Exkluzivní zájezdy Kanada

Vítejte v New Yorku! Zažijte atmosféru nejlidnatějšího města Spojených států, světového centra kultury, ekonomiky a politiky. New York vás uchvátí svojí kulturní a etnickou rozmanitostí a vlastním tempem „města, které nikdy nespí“. Poznejte s námi Manhattan, projděte se po Times Square a Central Parku, rozhlédněte se z Empire State Building. Vydejte se do jazzového klubu nebo na muzikál na Broadwayi. Zažijte atmosféru gospelové mše v baptistickém kostele v Harlemu. Vychutnejte si jedinečný zážitek – let helikoptérou nad Manhattanem. Přesvědčte se, že návštěva New Yorku je životním zážitkem!

 

Nezávazná rezervace zájezdu

Opište kód ▼ a klikněte na odeslat:
captcha

Program zájezdu

Den 1: 

Praha – New York 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

0 km 

Odlet z Prahy do New Yorku, transfer z letiště do hotelu na Manhattanu, ubytování a večerní prohlídka Times Square.

Den 2: 

Manhattan

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

0 km 

Celodenní prohlídka jižní a střední části Manhattanu. Dopoledne absolvujete plavbu lodí na Liberty Island a na Ellis Island. Prohlídka Sochy svobody a Musea přistěhovalectví. Následuje pěší prohlídka Battery Park, Wall Street, Ground Zero, Chinatown a Little Italy. Cesta metrem zpět na střední Manhattan, prohlídka Union Square a výjezd na vyhlídku na nejslavnějším mrakodrapu světa, na Empire State Building.

Den 3: 

Manhattan

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

0 km 

Ráno odjezd do Brooklynu a pěší procházka po Brooklyn Bridge zpět na Manhattan. Poté Prohlídka severní a střední části Manhattanu – Dakota Building, místa, kde žil a byl zavražděn John Lennon a památníku Strawberry Fields, procházka Central parkem, neuvěřitelné oázy zeleně uprostřed mrakodrapů. Prohlídka zajímavostí na 5th Avenue a v jejím okolí – Trump Tower, Carnegie Hall, katedrála Sv. Patrika, Rockefeller Center, Grand Central Terminal, NY Public Library.

Den 4: 

Manhattan

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

0 km 

Dnes Vás čeká jeden z největších zážitků – cesta do Harlemu a návštěva nedělní gospelové mše v baptistickém kostele v Harlemu. Zde pochopíte, že chcete li poznat New York, musíte poznat jejich obyvatele. Po skončení mše prohlídka centra černošského Harlemu – hudební kluby Apollo Theater, Cotton Club a nábřeží řeky Hudson. Po obědě prohlídka Chelsea Market a procházka po nejnovější atrakci Manhattanu, po tzv. High Line, železničním viaduktu proměněném na botanickou zahradu. Večer návštěva jazzového klubu nebo zhlédnutí některého z muzikálů na Broadwayi dle vlastní volby (fakultativně).

Den 5: 

Woodbury Outlets

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

150 km 

Ráno cesta podél řeky Hudson do Woodbury Common Premium Outlets, nakupování ve více než 200 značkových obchodech, ve kterých ceny dosahují úrovně až 50% ceny značkového zboží v Evropě. Alternativně (pro nenakupující klienty) prohlídka jedné z nejprestižnějších škol v USA, Vojenské akademie ve West Point nebo individuální volno na Manhattanu, program dle vlastní volby (např. prohlídka některého z NY museí, letadlové lodi Intrepid, cesta metrem na Long Island…). Večer návštěva jazzového klubu nebo zhlédnutí některého z muzikálů na Broadwayi dle vlastní volby (fakultativně).

Den 6: 

Manhattan

krasy new yorku zajezdy do usa

0 km 

Dopoledne absolvujete 90 min. vyhlídkovou plavbu lodí kolem jižního a středního Manhattanu. Poplujete ústím řeky Hudson, pod Brooklynským mostem a kolem Sochy svobody.  V průběhu plavby uskutečníte 20 min. vyhlídkový let helikoptérou nad Manhattanem. V podvečer odjezd do Greenwich Village, prohlídka Washington Square a večer společné posezení v některém z barů s živou hudbou.

Den 7: 

New York – Praha

krasy new yorku travel america zajezdy usa

0 km 

Dopoledne individuální volno na Manhattanu, dle času odletu transfer na letiště a odlet do Prahy, fakultativně prodloužení pobytu v New Yorku nebo odlet do zvolené pobytové destinace.

Den 8: 

Přílet Praha

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

0 km 

Přílet do Prahy.

Termín a cena:

 • Číslo zájezdu: 19USA0101    Termín: 11.04.- 18.04.2019    Cena: 54 950 Kč
 • Číslo zájezdu: 19USA0102    Termín: 09.05.- 16.05.2019    Cena: 56 950 Kč
 • Číslo zájezdu: 19USA0103    Termín: 06.06.- 13.06.2019    Cena: 56 950 Kč
 • Číslo zájezdu: 19USA0104    Termín: 11.07.- 18.07.2019    Cena: 58 950 Kč
 • Číslo zájezdu: 19USA0105    Termín: 15.08.- 22.08.2019    Cena: 56 950 Kč
 • Číslo zájezdu: 19USA0106    Termín: 12.09.- 19.09.2019    Cena: 56 950 Kč
 • Číslo zájezdu: 19USA0107    Termín: 10.10.- 17.10.2019    Cena: 56 950 Kč
 • Číslo zájezdu: 19USA0108    Termín: 06.11.- 14.11.2019    Cena: 56 950 Kč
 • Číslo zájezdu: 19USA0109    Termín: 05.12.- 12.12.2019    Cena: 63 950 Kč

 

Pro ucelené skupiny (počet osob není omezen) můžeme připravit i alternativní termíny dle individuálních přání klientů. Pro tento zájezd jsou vhodné termíny v období od počátku dubna do konce října. 

 

Cena zahrnuje:
Letenky dle itineráře zájezdu včetně letištních poplatků, transfer z letiště v NY do hotelu na Manhattanu a zpět, doprava metrem, doprava vozidlem (dle velikosti skupiny) do outletového centra, 6 x ubytování v hotelu na Manhattanu (Hotel Pennsylvania nebo obdobný, 2 osoby na pokoji), vstupy dle programu (mimo fakultativních akcí), program dle itineráře, průvodcovské, tlumočnické a řidičské služby (česky mluvící průvodce), zákonné pojištění proti úpadku CK, cestovní pojištění A60 vč. pojištění storna zájezdu.

 

V ceně je dále zahrnuto:

 • Plavba lodí k Soše svobody a na Ellis Island
 • Výjezd na vyhlídku mrakodrapu Empire State Building
 • Návštěva nedělní gospelové mše v baptistickém kostele v Harlemu
 • Večerní vyhlídková plavba trajektem na Staten Island a zpět
 • 90 min vyhlídková plavba lodí kolem středního a jižního Manhattanu
 • Vyhlídkový let vrtulníkem nad Manhattanem (15-20 min)

 

Cena nezahrnuje: 
Poplatek za registraci ESTA, poplatek za odbavení zavazadel při check-in, fakultativní akce dle programu.

 

Fakultativní akce:

 • Návštěva muzikálového představení na Broadwayi dle vlastního výběru: od 65 USD
 • Návštěva jazzového klubu: dle aktuální nabídky
 • Prodloužení pobytu v New Yorku: cena na vyžádání
 • V případě konání sportovního utkání (NHL, NBA) v Madison Square Garden v době pobytu, možnost fakultativní návštěvy sportovního utkání: informace na vyžádání

 

Detailní informace o fakultativních akcích a akcích, jež jsou navíc zahrnuty v ceně zájezdu, naleznete v odkazu Popis fakultativních akcí >>>

 

Poznámka:

 • Příplatek za jednolůžkový pokoj: 19 880 Kč
 • Sleva pro 3 osobu na pokoji (dvě dvoulůžka): 8 950 Kč
 • Vyřízení povolení vstupu do USA (ESTA) cestovní kanceláří: 500 Kč

 

Fakultativní pobyty za asistence místních česky/slovensky mluvících průvodců:

 • Pobyt na některém z Havajských ostrovů: cena na vyžádání
 • Pobyt na Miami Beach: cena na vyžádání
 • Pobyt na Mayské riviéře v Mexiku: cena na vyžádání
 • Pobyt v Chicagu: cena na vyžádání
 • Pobyt v Las Vegas: cena na vyžádání
 • Pobyt v Los Angeles: cena na vyžádání
 • Pobyt v San Franciscu: cena na vyžádání

 

V ceně zájezdu nabízíme klientům komplexní cestovní pojištění (včetně pojištění storna zájezdu) typu A60, detailní informace o rozsahu pojištění, limitech pojistného plnění naleznete v odkazu Komplexní pojištění zájezdu

 

Minimální počet klientů: 8

Reference zájezdu

Rády bychom Vám touto cestou ještě jednou moc poděkovaly za naprosto úžasný zájezd Krásy New Yorku.  Celý týden byl pro nás nezapomenutelný zážitek. Sestavený program, počasí i Vaše průvodcovské služby New Yorkem byly na 1*!!!!!!!!! Zvolit Vaší cestovní kancelář byla pro nás ta nejlepší volba, kterou bychom rády ještě v budoucnu určitě využily. Moc vzpomínáme, zdravíme a zasíláme pár fotek. A někdy v budoucnu na viděnou.
ZUZANA BUDSKÁ (2017)