Individuální cestovní služby

Individuální cestovní služby

prnajem-karavany-usa

Pronájem karavanů

Máme pro vás širokou nabídku karavanů v USA a Kanadě s kapacitou od 2 do 6 osob. V ceně pronájmů je plné havarijní pojištění a pojištění zodpovědnosti do 2 mil EUR. K pronájmu karavanu vám také nabízíme vypracování podrobného itineráře trasy a rezervaci kempů dle vašeho přání. Užijte si romantickou rodinnou dovolenou uprostřed nádherné americké přírody.

pronajem-motorek-us-rout-cesta

Pronájem motocyklů

Vyberte si z naší nabídky motocyklů Harley Davidson, Indian, Honda nebo BMW a vydejte se na cestu Amerikou na vámi vybraném motocyklu. V ceně pronájmů je plné havarijní pojištění s nulovou spoluúčastí a pojištění zodpovědnosti do 2 mil EUR. K pronájmu motocyklu vám také nabízíme zpracování detailního itineráře vaší trasy a rezervování ubytování na cestě.

ronajem-aut-amerika-usa-mustang

Pronájem aut

Sami si zarezervuje své vozidlo z naší široké on-line nabídky osobních automobilů v USA, Kanadě a Mexiku. Cestujete na Aljašku nebo Yukon? Nabízíme pronájem vozidel se zpevněnými ráfky, plným pojištěním a  povolením ke vjezdu na všechny zdejší silnice. Pro naše akční nabídky pronájmu aut nás kontaktujte. Máme v nabídce více, než vidíte.

.

pruvodcovske-sluzby-usa-travel

Průvodcovské služby

Na svých cestách po severní Americe využijte služby našich česky nebo slovensky hovořících místních průvodců v New Yorku, Wahingtonu D.C., Bostonu, Chicagu, Miami, Miami Beach, Fort Lauderdale, Orlandu, Los Angeles, San Diegu, San Franciscu, Las Vegas, na Havajských ostrovech, na Aljašce, v Mexico City, Mayské riviéře a Cancúnu.  Kromě prohlídek měst a  místních zajímavostí průvodci zajišťují také transfery z/na letiště a jedno a vícedenní výlety za zajímavostmi v okolí.

trajekt-v-usa-travel-america

Lodní trajekty

Pro vás a vaše vozidla zajistíme trajekty při přesunech  po mořských fjordech a zálivech v USA, Kanadě a Mexiku. Rezervujeme trajekty na Aljašce, plavby po tzv. Inside Passage v Britské Kolumbii, trajekty na Vancouver Island, trajekty na atlantickém pobřeží Kanady a trajekty z/na Baja California.

trajekty-v-usa-zajezdy-travel-america

Výletní plavby

Dopřejte si luxusní pobytově-poznávací dovolenou za příznivou cenu plavbou na výletních lodích po Karibiku, na Aljašku a mezi Havajskými ostrovy. Vyberte si z naší publikované nabídky plaveb kvality Premium All Inclusive nebo nás kontaktujte pro naše akční nabídky plaveb za velmi příznivé ceny. Nabízíme výletní plavby osmi lodních společností.

cesty-vlakem-zajezdy-usa

Cesty vlakem

Poznejte krásy kanadské a americké přírody jízdou vlakem napříč americkým kontinentem, užijte si jazz, blues a rock & roll při poznávání amerických hudebních měst. Obdivujte krásy Aljašky z pohodlí železničního vozu a spojte cestu vlakem s návštěvou národních parků. Vydejte se od Pacifiku až do kanadských Rockies vyhlášeným vlakem Rocky Mountaineer a ochutnejte kalifornská vína při průjezdu nejznámější vinařskou oblastí Ameriky.

letenky-do-ameriky-usa-travel

Letenky

Vyberte si letecký spoj dle vašich požadavků, zarezervujte a kupte si letenku on-line přímo z vašeho počítače.

ubytovani-v-usa-amerika-travelamerica

Ubytování

Vyberte si z naší on-line nabídky ubytování v USA, Kanadě a Mexiku. Pokud nenajdete, co hledáte, nebo cena neodpovídá vašim představám, sdělte nám vaše požadavky na ubytování a my vám rádi připravíme nabídku přímo na míru. Spolupracujeme s nejrychleji rostoucím poskytovatelem ubytování na světě, což nám umožňuje zajistit pro vás ubytování za velmi výhodné ceny a v hotelech, které již jiné rezervační systémy v danou chvíli nenabízejí.

svatba-usa-zajezy-na-miru-amerika

Svatby

Nabízíme vám zajištění originální svatby dle vašich individuálních přání včetně vyřízení apostily. Své „ano“ si můžete říci v Las Vegas, na Miami Beach, Havajských ostrovech a na Mayské rivieře. K dispozici vám jsou česky mluvící místní delegáti/asistenti během celého průběhu svatby nebo, pokud si přejete, od vašeho příletu až po váš odlet. Dále vám nabízíme velký výběr z doplňkových programů, jako jsou kulturní a sportovní představení, vyhlídkové lety a plavby, jedno a dvoudenní výlety a mnohé další.

zazitkove-sluzby-krokodili-v-usa

Zážitkové služby

Nabízíme vám zajištění vyhlídkových plaveb, vyhlídkových letů, jednodenních výletů,  zvýhodněných vstupů do zábavních parků a museí. Zajišťujeme transfery z/na letiště, organizované prohlídky, vstupenky na sportovní a kulturní akce…Využijte váš čas pobytu v Americe k poznávání i zábavě.

cestovni-pojisteno-do-ameriky-travel

Cestovní pojištění

Pro vaši cestu do zahraničí si vyberte cestovní pojištění dle rozsahu pojistného krytí, které vyžadujete a uzavřete pojistnou smlouvu on-line přímo z vašeho počítače.

mapa-amerika-zajezdy-usa

Podrobné itineráře

Připravíme vám detailní itinerář vaší trasy zahrnující denní časový harmonogram, detailní místní mapy, popis zajímavostí na trase a užitečné rady na cestu. Již více  než 14 let připravujeme podrobné  itineráře pro zájezdy na míru do USA, Kanady a Mexika. Užijte si Ameriku bez starostí a přípravu trasy nechte na nás.

konzultacni-cinnost-zajezdy-usa-travel

Konzultační činnost

Kontaktuje nás pro nezávaznou konzultaci ohledně vaší představy plánované cesty do severní Ameriky. Rádi vám poskytneme užitečné rady, zajistíme podrobné itineráře včetně podrobných místních map a informační materiálů o zajímavostech na trase. Nabídneme vám veškeré cestovní služby, které si přejte zajistit. Máme již více než 20-letou zkušenost s cestováním po Americe.  Využijte ji také pro svoji cestu.