Cestovní služby

Print Friendly, PDF & Email

Cestovní služby

Pronájem karavanů

Máme pro vás širokou nabídku karavanů v USA a Kanadě s kapacitou od 2 do 7 osob. V ceně pronájmů je plné havarijní pojištění s možností nulové spoluúčasti a pojištění zodpovědnosti do 1 mil USD resp. 2 mil EUR. K pronájmu karavanu vám také nabízíme vypracování podrobného itineráře trasy a rezervaci kempů dle vašeho přání. Užijte si romantickou rodinnou dovolenou uprostřed nádherné americké přírody.

Pronájem motocyklů

Vyberte si z naší nabídky motocyklů Harley Davidson, BMW, Honda, Indian, KTM, Triumph, Yamaha a vydejte se na cestu Amerikou na vámi vybraném motocyklu. V ceně pronájmů je plné havarijní pojištění s nulovou spoluúčastí a pojištění zodpovědnosti do 300 tis. USD resp. 2 mil EUR. K pronájmu motocyklu vám také nabízíme zpracování detailního itineráře vaší trasy a rezervování ubytování na cestě.

Pronájem aut

Nabízíme nejvýhodnější cenové nabídky pronájmů osobních automobilů v USA, Kanadě a Mexiku. Cestujete na Aljašku nebo Yukon? Nabízíme pronájem vozidel se zpevněnými ráfky, plným pojištěním a povolením ke vjezdu na všechny zdejší silnice. Pro naše akční nabídky pronájmu aut nás kontaktujte. Máme v nabídce více, než vidíte.

Průvodcovské služby

Na svých cestách po severní Americe využijte služby našich česky nebo slovensky hovořících místních průvodců v New Yorku, Wahingtonu D.C., Bostonu, Chicagu, Miami, Miami Beach, Fort Lauderdale, Orlandu, Los Angeles, San Diegu, San Franciscu, Las Vegas, na Havajských ostrovech, na Aljašce, v Mexico City, Mayské riviéře a Cancúnu.  Kromě prohlídek měst a  místních zajímavostí průvodci zajišťují také transfery z/na letiště a jedno a vícedenní výlety za zajímavostmi v okolí.

Lodní trajekty

Pro vás a vaše vozidla zajistíme trajekty při přesunech  po mořských fjordech a zálivech v USA, Kanadě a Mexiku. Rezervujeme trajekty na Aljašce, plavby po tzv. Inside Passage v Britské Kolumbii, trajekty na Vancouver Island, trajekty na atlantickém pobřeží Kanady a trajekty z/na Baja California.

Výletní plavby

Dopřejte si luxusní pobytově-poznávací dovolenou za příznivou cenu plavbou na výletních lodích po Karibiku, na Aljašku a mezi Havajskými ostrovy. Vyberte si z naší publikované nabídky plaveb kvality Premium All Inclusive nebo nás kontaktujte pro naše akční nabídky plaveb za velmi příznivé ceny. Nabízíme výletní plavby osmi lodních společností.

Cesty vlakem

Poznejte krásy kanadské a americké přírody jízdou vlakem napříč americkým kontinentem, užijte si jazz, blues a rock & roll při poznávání amerických hudebních měst. Obdivujte krásy Aljašky z pohodlí železničního vozu a spojte cestu vlakem s návštěvou národních parků. Vydejte se od Pacifiku až do kanadských Rockies vyhlášeným vlakem Rocky Mountaineer a ochutnejte kalifornská vína při průjezdu nejznámější vinařskou oblastí Ameriky.

Letenky

Vyberte si letecký spoj dle vašich požadavků, zarezervujte a kupte si letenku on-line přímo z vašeho počítače.

Ubytování

Vyberte si z naší on-line nabídky ubytování v USA, Kanadě a Mexiku. Pokud nenajdete, co hledáte, nebo cena neodpovídá vašim představám, sdělte nám vaše požadavky na ubytování a my vám rádi připravíme nabídku přímo na míru. Spolupracujeme s nejrychleji rostoucím poskytovatelem ubytování na světě, což nám umožňuje zajistit pro vás ubytování za velmi výhodné ceny a v hotelech, které již jiné rezervační systémy v danou chvíli nenabízejí.

Svatby

Nabízíme vám zajištění originální svatby dle vašich individuálních přání včetně vyřízení apostily. Své „ano“ si můžete říci v Las Vegas, na Miami Beach, Havajských ostrovech a na Mayské rivieře. K dispozici vám jsou česky mluvící místní delegáti/asistenti během celého průběhu svatby nebo, pokud si přejete, od vašeho příletu až po váš odlet. Dále vám nabízíme velký výběr z doplňkových programů, jako jsou kulturní a sportovní představení, vyhlídkové lety a plavby, jedno a dvoudenní výlety a mnohé další.

Zážitkové služby

Nabízíme vám zajištění vyhlídkových plaveb, vyhlídkových letů, jednodenních výletů,  zvýhodněných vstupů do zábavních parků a museí. Zajišťujeme transfery z/na letiště, organizované prohlídky, vstupenky na sportovní a kulturní akce…Využijte váš čas pobytu v Americe k poznávání i zábavě.

Cestovní pojištění

Pro vaši cestu do zahraničí si vyberte cestovní pojištění dle rozsahu pojistného krytí, které vyžadujete a uzavřete pojistnou smlouvu on-line přímo z vašeho počítače.

Podrobné itineráře

Připravíme vám detailní itinerář vaší trasy zahrnující denní časový harmonogram, detailní místní mapy, popis zajímavostí na trase a užitečné rady na cestu. Již více  než 17 let připravujeme podrobné  itineráře pro zájezdy na míru do USA a Kanady. Užijte si Ameriku bez starostí a přípravu trasy nechte na nás.

Konzultační činnost

Kontaktuje nás pro nezávaznou konzultaci ohledně vaší představy plánované cesty do Severní Ameriky. Rádi vám poskytneme užitečné rady, zajistíme podrobné itineráře včetně podrobných místních map a informační materiálů o zajímavostech na trase. Nabídneme vám veškeré cestovní služby, které si přejte zajistit. Máme již více než 26-letou zkušenost s cestováním po Americe.  Využijte ji také pro svoji cestu.