Podrobné itineráře

S námi je jednoduché to zažít

Podrobné itineráře

50% SLEVA KLIENTŮM CK – DĚKUJEME ZA VAŠI PŘÍZEŇ, VÁŽÍME SI TOHO, ŽE SE K NÁM VRACÍTE

Využijte naše dlouholeté zkušenosti s cestováním po Americe a nechte si připravit podrobný itinerář vaší cesty. Podrobný itinerář obsahuje:

 

• podrobné ofocené místní mapy s barevným vyznačením trasy a zajímavostí na trase
• informace o zajímavostech a atrakcích na trase
• NOVINKA: trasa vaší cesty v elektronické podobě na google maps s vyznačenými atrakcemi, zajímavostmi a hotely na trase cesty
• orientační časový harmonogram jednotlivých dní
• seznam doporučených pěších trailů a informace o jejich délce, náročnosti atd.
• automapa USA, Kanady a Mexika Rand McNally s vyznačenou trasou
• informace o hotelech, motelech popř. kempech dle itineráře trasy

Reference:

Vážení cestovatelé, ať již minulí nebo budoucí, rádi bychom se s vámi podělili o zkušenosti s našimi výlety do USA, které pro nás vždy dokonale připravil pan Martin Greša. S jeho podrobnými itineráři jsme procestovali již jihozápad USA, Floridu, Aljašku a trasu z Denveru do Seattlu. Itineráře jsou vždy doplněny praktickými radami / např. kde zaparkovat, kde se dobře najíst, kde natankovat atd. /, bez těchto poznámek bychom byli mnohokrát ztraceni v této velké zemi. Svědomitě jsme plnili předepsané zastávky, prohlídky a treky, i když jsme byli unaveni. Často bychom to i vzdali, ale když to bylo napsané v našem plánu cesty, tak jsme tam museli dojet nebo dojít.
Bez této bezchybné přípravy panem Grešou bychom se sami na tyto cesty nikdy nevydali, takže mu patří od nás velký dík za nezapomenutelné zážitky.

JITKA HRUBÁ, MILAN PROCHÁZKA

Reference:

Díky profesionálně zpracovanému itineráři jsme neměli absolutně žádný den stres z toho, kam pojedeme, v kolik vyjedeme, kdy tam budeme a podobně. Tento přehledně zorganizovaný „svazek dokumentů“ (založené rezervace hotelů, letenky, mapy, tipy, jednotlivé denní harmonogramy) byl nepostradatelným pomocníkem během celé trasy. Jakkoliv Vám nechceme hovořit do obchodního modelu, jeho hodnota pro nás byla daleko vyšší, než cena, kterou jste si za něj řekl.

MARKÉTA ŠTROBACHOVÁ

mapa-amerika-zajezdy-usa

Naplánujeme vám výlet do detailu. Zeptejte se nás na podrobnosti.

Opište kód ▼ a klikněte na odeslat:
captcha