Easy Rider Tour na Harley Davidson

Print Friendly, PDF & Email

Easy Rider Tour z Los Angeles do New Orleans

Zažijte vlastní „Bezstarostnou jízdu“ a vydejte se z Los Angeles do New Orleans po stopách protagonistů známého filmu objevovat Ameriku. Na počátku cesty vás čekají silnice jižní Kalifornie a pustina Mojavské pouště s Údolím smrti. Pojedete po legendární silnici Route 66, kolem rudých skalních útvarů Monument Valley i napříč pohořím Rocky Mountains. Zažijete atmosféru salonů „Divokého západu“ i hudebních barů v hlavním městě Texasu. V Big Texan Steakhouse ochutnáte pravé texaské steaky. A na závěr jižanská atmosféra Louisiany a New Orleans s jazzem a hudebními kluby ve French Quarter. Nejlepší místo pro přípitek na počest Billiho, Wyatta a George a hlavně na počest muže, který tento slavný film vymyslel, Dennise Hoppera. Po celou dobu vás bude provázet zkušený průvodce jedoucí v doprovodném vozidle s klienty, kteří chtějí cestovat autem.

Nezávazná rezervace zájezdu

Opište kód ▼ a klikněte na odeslat:
captcha

Program zájezdu

Den 1: 

Praha – Los Angeles

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

0 km 

Odlet z Prahy do Los Angeles, pronájem doprovodného automobilu a transfer automobilem do hotelu, ubytování.

Den 2: 

Los Angeles – Ridgecrest

travel america easy rider zajezdy do usa

300 km 

Dopoledne pronájem motocyklů Harley Davidson a průjezd přes San Gabriel Mountains do Mojavské pouště. Cesta pouštní krajinou podél vyschlých písečných jezer do Ridgecrestu, ubytování.

Den 3: 

Ridgecrest – Needles

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

560 km 

Cesta liduprázdnými silnicemi po dně údolí Panamint Valley do národního parku Death Valley NP. Zastávka na nejnižším místě západní polokoule v Badwater a pokračování cesty krajinou Mojavské pouště přes osady Baker (nejvyšší teploměr světa) a Kelso na legendární silnici Route 66. Cesta po Route 66 do Needles, ubytování.

Den 4: 

Needles – Flagstaff

travel america easy rider tour

340 km 

Celodenní putování po Route 66 přes osady a městečka Oatman, Hackberry, Seligman, Kingman a Williams. Jízdou po tomto pro motorkáře nádherném úseku Route 66 nasajete pravou atmosféru této „matky amerických cest“ a duch Divokého západu. Ubytování ve Flagstaffu.

Den 5: 

Flagstaff – Mexican Hat

monument valley travel america

350 km 

Průjezd Wupatki National Monument a prohlídka pozůstatků indiánských stavení, kde Billy a Wyatt kempovali v Bezstarostné jízdě. Poté cesta indiánskou rezervací kmene Navajo do Monument Valley. Prohlídka Monument Valley v terénním džípu s místním indiánským průvodcem. Ubytování v Mexican Hat a steaková večeře v restauraci s pravou atmosférou divokého západu, ve Swinging´Steaks.

Den 6: 

Mexican Hat – Durango

easy rider tour zajetdy do usa

270 km 

Prohlídka Four Corners, jediného místa v USA, kde se stýkají 4 americké státy, poté pokračování cesty venkovskou krajinou státu Colorado do Durango. Ubytování a večerní posezení v některém z místních „Old West“ salonů.

Den 7: 

Durango – Taos

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

380 km 

Cesta vyhlídkovou silnicí horskou krajinou států Colorado a New Mexico do městečka Taos, města s bohatou indiánskou historii a uměleckou současností. Všechny hippie scény a scény z vězení se natáčely právě zde. Ubytování v Taos a prohlídka indiánských puebel a obchůdků místních umělců.

Den 8: 

Taos – Amarillo

Route 66 duben 2016 297

500 km 

Průjezd městečkem Las Vegas a návrat na slavnou Route 66. Cesta po Route 66 přes Tucumcari, město duchů Glenrio na hranici s Texasem a osadu Adrian, ležící přesně v polovině Route 66. Prohlídka Cadillac Ranch na polích před Amarillo a ubytování v Amarillo. Večerní návštěva Big Texan Steak Ranch s možností objednávky 2 kg steaku. Pokud ho sníte i s přílohou do 1 hodiny, máte jej zdarma!!

Den 9: 

Amarillo – Abilene

texas easy rider tour

450 km 

Cesta krajinou texaských nekonečných pastvin vyhlídkovou silnicí přes Caprock Canyon, místo chovu oficiálního bizoního stáda státu Texas. Ubytování v historickém městě Abilene.

Den 10: 

Abilene – Austin

austin travel america

370 km 

Přejezd do hlavního města Texasu a zároveň hlavního města živé hudby Ameriky, do Austinu. Ubytování v hotelu v srdci hudební čtvrti na 6th Street, která je lemována bary s živou hudbou. Můžete do pozdních nočních hodin procházet hudební bary s živou hudbou a nasávat atmosféru tohoto jedinečného místa. Peter Fonda zde na 6th Street strávil při cestě do New Orleans během natáčení Bezstarostné jízdy několik dní.

Den 11: 

Austin – Lake Charles

easy rider tour louisiana

480 km 

Přejezd venkovskou krajinou východního Texasu do státu Louisiana, ubytování v Lake Charles.

Den 12: 

Lake Charles – New Orleans

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

410 km 

Cesta vyhlídkovou silnicí krajinou močálů a bažin podél Mexického zálivu do New Orleans Vrácení motocyklů v půjčovně a transfer do hotelu v srdci New Orleans, ve French Quarter. Ubytování a večerní návštěva jazzových barů a hospůdek.

Den 13: 

New Orleans

????????????????????????????????????

0 km 

Celodenní prohlídka zajímavostí New Orleans – jízda na airboutu močály a pozorování aligátorů ve volné přírodě, vyhlídková plavba originálním kolesovým parníkem po řece Mississippi. Večer posezení v hudebních klubech a barech ve French Quarter.

Den 14: 

New Orleans

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

0 km 

Dle času odletu transfer na letiště v Orleans a odlet do Prahy.

Den 15: 

New Orleans – Praha

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

0 km 

Přílet do Prahy.

Termín a cena zájezdu:

 • Číslo zájezdu: 19HD0601   Termín: 09.05.- 23.05..2019   Cena: 68 990 Kč

 

Pro ucelené skupiny (počet osob není omezen) můžeme připravit i alternativní termíny dle individuálních přání klientů. Pro tento zájezd jsou vhodné termíny v období od poloviny dubna do konce října.

 

Cena zájezdu zahrnuje:
Letenky (Praha-Los Angeles, New Orleans-Praha) včetně letištních poplatků, program dle itineráře, pronájem a provoz doprovodného auta pro přepravu zavazadel (vůz kategorie Minivan), 13 x ubytování ve ** motelech a hotelech (2 osoby / pokoj), řidičské služby doprovodného automobilu, průvodcovské a tlumočnické služby (česky mluvící průvodce), zákonné pojištění proti úpadku CK, cestovní pojištění A60/A90 vč. pojištění storna zájezdu.

 

Cena zájezdu nezahrnuje:
Registraci ESTA, poplatek za odbavení zavazadel při check-in, stravování, vstupy dle programu.

 

Poznámka:

 • Příplatek za jednolůžkový pokoj: 18 590 Kč
 • Sleva pro 3 osobu na pokoji: 8 950 Kč
 • Vyřízení povolení vstupu do USA (ESTA) cestovní kanceláří: 500 Kč

 

Cena pronájmu motocyklu:

 • Číslo zájezdu: 19HD0601   Termín: 09.05.- 23.05.2019   Cena: 50 950 Kč

 

Cena pronájmu motocyklu zahrnuje:
Pronájem motocyklu na 11 dní (typ dle vlastní volby), neomezené míle, všechny místní daně a poplatky, transfer z hotelu do půjčovny motocyklů a zpět, uzamykatelná brašna na motocykl, dvě přilby, VIP pojištění zodpovědnosti (povinné ručení) do 2,0 mil EUR, VIP havarijní pojištění s nulovou spoluúčastí, pojištění proti krádeži motocyklu s nulovou spoluúčastí.

 

Cena pronájmu motocyklu nezahrnuje:
Provozní náklady motocyklu (benzín, parkovné, případné mýtné), Drop Off Fee – 595 USD+daň (poplatek za vrácení motocyklu jinde, než byl půjčen, je hrazen klientem při vrácení motocyklu v New Orleans), vjezdy do národních parků a monumentů, vjezd do Monument Valley.

 

Poznámka:

 • Kauce při půjčení motocyklu 750 USD (pouze kreditní karta)
 • V případě poškození motocyklu se hradí na místě při vrácení motocyklu spoluúčast do 2 000 USD (při krádeži motocyklu 3 000 USD), následně tuto částku uhradí pojišťovna (vyřídí CK)
 • Minimální věk řidiče motocyklu je 21 let
 • Cena je platná pro následující motocykly: HD Herritage Softail Classic, HD Road King, HD Electra Glide Ultra Classic, HD Low Rider, HD Street Glide, HD Road Glide.
 • Klienti, kteří chtějí absolvovat zájezd v doprovodném automobilu společně s průvodcem, hradí pouze základní cenu zájezdu

 

V ceně zájezdu nabízíme klientům komplexní cestovní pojištění (včetně pojištění storna zájezdu) typu A60 (vhodné pro spolujezdce na motocyklu nebo pro klienty jedoucí v doprovodném automobilu) a A90 (vhodné pro řidiče motocyklu). Detailní informace o rozsahu pojištění a limitech pojistného plnění naleznete v odkazu: Komplexní pojištění zájezdu

 • Cena pojištění A60: 1 350 Kč/osobu
 • Cena pojištění A90: 1 650 Kč/osobu

 

Minimální počet klientů: 6

Reference zájezdu