Okruh Floridou na Harley Davidson

Print Friendly, PDF & Email

Okruh Floridou

Zažijte prosluněnou atmosféru Floridy ze sedla motocyklu Harley Davidson. Projedete se po unikátní silnici Overseas Highway spojující jednotlivé ostrůvky Florida Keys až k nejjižnějšímu bodu kontinentálních USA. Vychutnáte si karibskou atmosféru Key Westu a budete relaxovat na nejhezčích floridských plážích Mexického zálivu i Atlantiku. V krajině močálů a bažin Everglades zažijete jízdu airboatem a budete pozorovat aligátory ve volné přírodě. Cestou k jezeru Lake Okeechobe projedete indiánskou rezervací i kolem pomerančovníkových plantáží. Na konec se vydáte nasávat atmosféru Miami nebo budete relaxovat na Miami Beach. Po celou dobu vás bude provázet zkušený průvodce jedoucí v doprovodném vozidle s klienty, kteří chtějí cestovat autem.

Nezávazná rezervace zájezdu

Opište kód ▼ a klikněte na odeslat:
captcha

Program zájezdu

Den 1: 

Praha – Miami

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

0 km 

Odlet z Prahy do Miami, pronájem doprovodného automobilu a transfer do hotelu, ubytování a orientační úvodní meeting s průvodcem.

Den 2: 

Miami – Key Largo

florida zajezdy harley davidson

150 km 

Dopoledne pronájem motocyklů Harley Davidson, průjezd centrem města a ostrovem Key Biscayne kolem pláží a golfových hřišť. Následuje cesta k ostrůvkům Florida Keys s prohlídkou aligátoří farmy, jízdou tzv. airboutem krajinou Everglades a pozorováním aligátorů ve volné přírodě. Po příjezdu na ostrov Key Largo ubytování a zhlédnutí západu slunce při posezení v některé z romantických hospůdek na pobřeží.

Den 3: 

Key Largo – Key West

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

180 km 

Jízda po unikátní silnici Overseas Highway přes desítky mostů spojujících jednotlivé ostrůvky Florida Keys včetně nejdelšího 7 Mile Bridge. Cestou možnost zastávky na koupání na zdejších plážích. Po příjezdu na ostrov Key West prohlídka nejjižnějšího bodu kontinentálních USA a průjezd hlavní ulicí Duval Street. Ubytování a v podvečer návrat na Duval Street a užívání si zdejší karibské atmosféry, posezení v barech s živou hudbou a zhlédnutí západu slunce. Možnost plavby lodí s proskleným dnem při západu slunce s pozorováním barevných ryb a dalších mořských živočichů ve zdejších korálových útesech.

Den 4: 

Key West – Naples

florida poznavaci zajezdy do usa

420 km 

Cesta zpět po Overseas Highway k Miami a průjezd krajinou močálů a bažin Everglades v Big Cypress National Preserve, pozorování aligátorů ve volné přírodě. Prohlídka nejmenšího poštovního úřadu v USA a ubytování v Naples, nejbohatším městě západního pobřeží Floridy. V podvečer koupání na zdejších plážích při západu slunce.

Den 5: 

Naples – Fort Myers

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

170 km 

Jízda podél pobřeží Mexického zálivu přes Bonita Beach, Fort Myers Beach na ostrůvky Sanibel Island a Captiva Island. Posezení v místních restauracích na pobřeží a koupání na nádherné pláži ostrova Captiva Island. Možnost nakupování v místních outletech. Ubytování v oblasti Fort Myers.

Den 6: 

Fort Myers – Fort Lauderdale

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

370 km 

Jízda podél pomerančovníkových plantáží k jezeru Lake Okeechobee, průjezd indiánskou rezervací kmene Seminole a okružní cesta vyhlídkovou silnicí kolem jezera. Ubytování ve Fort Lauderdale.

Den 7: 

Fort Lauderdale – Miami

pobytove zajezdy florida travel america

100 km 

Jízda podél pláží Fort Lauderdale a prohlídka části města nazývaného Benátkami Floridy s jachtami a honosnými vilami zdejších milionářů. Po poledni příjezd do Miami Beach a průjezd ulicí Ocean Drive v South Miami Beach. Vrácení motocyklů v půjčovně, transfer do hotelu na pláži v severní části Miami Beach a volno ke koupání a relaxaci na hotelové pláži.

Den 8: 

Miami Beach

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

0 km 

Dopoledne volno ke koupání, opalování a relaxaci na hotelové pláži Miami Beach nebo nakupování v místních obchodech, dle času odletu transfer na letiště v Miami a odlet do Prahy nebo prodloužení pobytu na Miami Beach.

Den 9: 

Miami – Praha

zajezdy do usa harley davidson florida

0 km 

Přílet do Prahy.

Termín a cena zájezdu:

 • Číslo zájezdu: 19HD0301 Termín: 29.04.- 07.05.2019 Cena: 47 950 Kč
 • Číslo zájezdu: 19HD0302 Termín: 04.11.- 12.11.2019 Cena: 53 950 Kč
 • Číslo zájezdu: 20HD0301 Termín: 23.02.- 02.03.2020 Cena: 54 850 Kč

 

Pro ucelené skupiny (počet osob není omezen) můžeme připravit i alternativní termíny dle individuálních přání klientů. Pro tento zájezd jsou vhodné termíny v období od ledna do prosince.

 

Cena zájezdu zahrnuje:
Letenky (Praha-Miami-Praha) včetně letištních poplatků, program dle itineráře, pronájem a provoz doprovodného auta pro přepravu zavazadel (vůz kategorie Minivan), 7 x ubytování ve ** a *** motelech a hotelech (2 osoby / pokoj), řidičské služby doprovodného automobilu, průvodcovské a tlumočnické služby (česky mluvící průvodce), transfery dle programu zájezdu, zákonné pojištění proti úpadku CK, cestovní pojištění A60 vč. pojištění storna zájezdu.

 

Cena zájezdu nezahrnuje:
Poplatek za registraci ESTA, poplatek za odbavení zavazadel při check-in, stravování, vstupy dle programu.

 

Poznámka:

 • Příplatek za jednolůžkový pokoj: 10 900 Kč
 • Sleva pro 3 osobu na pokoji: 5 250 Kč
 • Vyřízení povolení vstupu do USA (ESTA) cestovní kanceláří: 500 Kč
 • Pro ceny prodloužení pobytu na Miami Beach kontaktujte CK Travel America
 • Možnost absolvovat zájezd za volantem automobilu typu Cabriolet, pro cenu pronájmu vozidla kontaktujte CK Travel America

 

Cena pronájmu motocyklu:

 • Číslo zájezdu: 19HD0301 Termín: 29.04.- 07.05.2019 Cena: 27 600 Kč
 • Číslo zájezdu: 19HD0302 Termín: 04.11.- 12.11.2019 Cena: 27 600 Kč
 • Číslo zájezdu: 20HD0301 Termín: 23.02.- 02.03.2020 Cena: 31 100 Kč

 

Cena pronájmu motocyklu zahrnuje:
Pronájem motocyklu na 6 dní (typ dle vlastní volby), neomezené míle, všechny místní daně a poplatky, transfer z hotelu do půjčovny motocyklů a zpět, uzamykatelná brašna na motocykl, dvě přilby, VIP pojištění zodpovědnosti (povinné ručení) do 2,0 mil EUR, VIP havarijní pojištění s nulovou spoluúčastí, pojištění proti krádeži motocyklu s nulovou spoluúčastí.

 

Cena pronájmu motocyklu nezahrnuje:
Provozní náklady motocyklu (benzín, parkovné, případné mýtné).

 

Poznámka:

 • Kauce při půjčení motocyklu 750 USD (pouze kreditní karta)
 • V případě poškození motocyklu se hradí na místě při vrácení motocyklu spoluúčast do 2 000 USD (při krádeži motocyklu 3 000 USD), následně tuto částku uhradí pojišťovna (vyřídí CK)
 • Minimální věk řidiče motocyklu je 21 let
 • Cena je platná pro následující motocykly: HD Herritage Softail Classic, HD Road King, HD Electra Glide Ultra Classic, HD Low Rider, HD Street Glide, HD Road Glide
 • Za příplatek 19 300 Kč je možno si pronajmout HD Trike
 • Klienti, kteří chtějí absolvovat zájezd v doprovodném automobilu společně s průvodcem, hradí pouze základní cenu zájezdu

 

V ceně zájezdu nabízíme klientům komplexní cestovní pojištění (včetně pojištění storna zájezdu) typu A60. Detailní informace o rozsahu pojištění a limitech pojistného plnění naleznete v odkazu: Komplexní pojištění zájezdu 

 • Cena pojištění A60: 810 Kč/osobu

 

Minimální počet klientů: 6

Reference zájezdu