Okruh západem USA na Harley Davidson

Print Friendly, PDF & Email

OKRUH ZÁPADEM USA

Poznejte nejkrásnější místa jihozápadu Ameriky na motocyklech Harley-Davidson a vydejte se s námi z Las Vegas napříč Mojavskou pouští. Zažijete jízdu po legendární silnici Route 66 a můžete se nechat unést krásou Grand Canyonu. Projedete pláněmi indiánské rezervace kmene Navajo, podél rudých skalních útvarů Monument Valley a úzkými klikatými silnicemi venkova jižního Utahu. Ty vás přivedou do národních parků Bryce Canyon a Zion s jejich neopakovatelnými scenériemi. A na konec vás čeká město kasin a zábavy, Las Vegas. Po celou dobu vás bude provázet zkušený průvodce jedoucí v doprovodném vozidle s klienty, kteří chtějí cestovat autem.

Nezávazná rezervace zájezdu

Opište kód ▼ a klikněte na odeslat:
captcha

Program zájezdu

Den 1: 

Praha – Las Vegas

travel america zapad usa

0 km 

Odlet z Prahy do Las Vegas, pronájem doprovodného automobilu a transfer do hotelu. Ubytování a orientační meeting s průvodcem.

Den 2: 

Las Vegas – Laughlin

las vegas zajezdy do usa travel america

200 km 

Dopoledne pronájem motocyklů Harley Davidson a odjezd k přehradě Hoover Dam, průjezd po hrázi přehrady a prohlídka přehrady z mostu vedoucího nad přehradní hrází a kaňonem Black Canyon. Poté pokračování cesty krajinou Mojavské pouště do města kasin Laughlin, ubytování ve zdejším kasinu na břehu řeky Colorado.

Den 3: 

Laughlin – Williams

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

430 km 

Celodenní putování po legendární silnici Route 66, průjezd dle mnohých nejhezčím úsekem pro motorkáře na celé Route 66 mezi městečky Needles, Oatman a Kingman. Průjezd městečky s typickou atmosférou Route 66 Hackberry, Seligman, Ash Fork a Williams. Cestou možnost prohlídky jeskyní Grand Canyon Caverns. Ubytování ve Williams a večerní prohlídka tohoto westernového městečka s mnoha obchůdky s indiánskou a westernovou tematikou.

Den 4: 

Williams – Page

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

340 km 

Celodenní prohlídka národního parku Grand Canyon NP, možnost vyhlídkového letu letadlem nebo vrtulníkem nad kaňonem a zhlédnutí kina IMAX. Poté prohlídka kaňonu z jednotlivých vyhlídek na jeho hraně. Odpoledne průjezd indiánskou rezervací kmene Navajo do Page, ubytování.

Den 5: 

Page – Mexican Hat

monument valley travel america usa

270 km 

Ráno možnost jedinečného vyhlídkového letu letadlem nad jezerem Lake Powell, poté prohlídka meandru řeky Colorado Horseshoe Bend a unikátního kaňonu Lower Antelope Canyon. V poledních hodinách odjezd do Monument Valley a prohlídka údolí v terénních džípech s indiánským průvodcem. Ubytování v blízkosti Monument Valley.

Den 6: 

Mexican Hat – Torrey

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

300 km 

Prohlídka meandru řeky San Juan v Goosenecks State Park, průjezd Údolím bohů a výjezd strmou skalní stěnou na náhorní plošinu (část silnice cca 5 km je v tomto úseku neasfaltová, v případě nepříznivého počasí se skalní stěna objíždí). Poté průjezd nádhernou krajinou různobarevných skalních útvarů v oblasti White Canyon, Glen Canyon, Grand Staircase-Escalante NM a Capitol Reef NP. Ubytování v Torrey.

Den 7: 

Torrey – Bryce Canyon

20170519_100235

200 km 

Cesta venkovskou krajinou jižního Utahu podél zkamenělých písečných dun v Grand Staircase-Escalante NM, prohlídka národního parku Bryce Canyon NP z jednotlivých vyhlídek, pěší sestup do kaňonu. Ubytování v blízkosti Bryce Canyon NP.

Den 8: 

Bryce Canyon – Mesquite

travel america harley davidson zajezdy do usa

250 km 

Cesta přes krajinu rudých skal v Red Canyonu a přes mormonské osady do národního parku Zion NP. Průjezd národním parkem mezi skalními pískovcovými útvary a sjezd dolů z Coloradské náhorní plošiny kaňonem řeky Virgin. Ubytování na hranici mezi Arizonou a Utahem v Mesquite.

Den 9: 

Mesquite – Las Vegas

travel america zajezdy na harley davidson zapad ameriky

250 km 

Průjezd krajinou rudých skal ve tvaru plamenů Valley of Fire State Park a silnicí vedoucí podél jezera Lake Mead do Las Vegas. Po příjezdu do Las Vegas vrácení motocyklů v půjčovně, transfer do hotelu a ubytování. Večer prohlídka kasin a jejich zajímavostí s průvodcem.

Den 10: 

Las Vegas

las vegas travel america

0 km 

Celodenní volno v Las Vegas, možnost relaxace u hotelového bazénu, nakupování v místních značkových outletech nebo prohlídka kasin a jejich zajímavostí s průvodcem. Večer možnost návštěvy večerních show nebo některé z atrakcí Las Vegas.

Den 11: 

Las Vegas

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

0 km 

Dle času odletu transfer na letiště a odlet do Prahy, možnost prodloužení pobytu v Las Vegas nebo odlet na Havajské ostrovy.

Den 12: 

Las Vegas – Praha

HD Route 66 - 2016 239

0 km 

Přílet do Prahy.

Termín a cena zájezdu:

 • Číslo zájezdu: 19HD0201 Termín: 13.05.- 24.05.2019 Cena: 54 990 Kč
 • Číslo zájezdu: 19HD0202 Termín: 29.09.- 10.10.2019 Cena: 55 990 Kč

 

Pro ucelené skupiny (počet osob není omezen) můžeme připravit i alternativní termíny dle individuálních přání klientů. Pro tento zájezd jsou vhodné termíny v období od poloviny května do poloviny října.

 

Cena zájezdu zahrnuje:
Letenky (Praha-Las Vegas-Praha) včetně letištních poplatků, program dle itineráře, pronájem a provoz doprovodného auta pro přepravu zavazadel (vůz kategorie Minivan), 10 x ubytování ve ** a *** motelech a hotelech (2 osoby / pokoj), řidičské služby doprovodného automobilu, průvodcovské a tlumočnické služby (česky mluvící průvodce), transfery dle programu zájezdu, zákonné pojištění proti úpadku CK, cestovní pojištění A60/A90 vč. pojištění storna zájezdu.

 

Cena zájezdu nezahrnuje:
Poplatek za registraci ESTA, poplatek za odbavení zavazadel při check-in, stravování, vstupy dle programu.

 

Poznámka:

 • Příplatek za jednolůžkový pokoj: 11 700 Kč
 • Sleva pro 3 osobu na pokoji: 5 650 Kč
 • Vyřízení povolení vstupu do USA (ESTA) cestovní kanceláří: 500 Kč
 • Možnost absolvovat zájezd za volantem automobilu typu kabriolet, pro cenu pronájmu vozidla kontaktujte CK Travel America

 

Cena pronájmu motocyklu:

 • Číslo zájezdu: 19HD0201 Termín: 13.05.- 24.05.2019 Cena: 36 400 Kč
 • Číslo zájezdu: 18HD0202 Termín: 29.09.- 10.10.2019 Cena: 36 400 Kč

 

Cena pronájmu motocyklu zahrnuje:
Pronájem motocyklu na 8 dní (typ dle vlastní volby), neomezené míle, všechny místní daně a poplatky, transfer z hotelu do půjčovny motocyklů a zpět, uzamykatelná brašna na motocykl, dvě přilby, VIP pojištění zodpovědnosti (povinné ručení) do 2,0 mil EUR, VIP havarijní pojištění s nulovou spoluúčastí, pojištění proti krádeži motocyklu s nulovou spoluúčastí.

 

Cena pronájmu motocyklu nezahrnuje:
Provozní náklady motocyklu (benzín, parkovné), vjezd do národních parků.

 

Poznámka:

 • Kauce při půjčení motocyklu 750 USD (pouze kreditní karta)
 • V případě poškození motocyklu se hradí na místě při vrácení motocyklu spoluúčast do 2 000 USD (při krádeži motocyklu 3 000 USD), následně tuto částku uhradí pojišťovna (vyřídí CK)
 • Minimální věk řidiče motocyklu je 21 let
 • Cena je platná pro následující motocykly: HD Herritage Softail Classic, HD Road King, HD Electra Glide Ultra Classic, HD Low Rider, HD Street Glide, HD Road Glide
 • Za příplatek 22 480 Kč je možno si pronajmout HD Trike
 • Klienti, kteří chtějí absolvovat zájezd v doprovodném automobilu společně s průvodcem, hradí pouze základní cenu zájezdu

 

V ceně zájezdu nabízíme klientům komplexní cestovní pojištění (včetně pojištění storna zájezdu) typu A60 (vhodné pro spolujezdce na motocyklu nebo pro klienty jedoucí v doprovodném automobilu) a A90 (vhodné pro řidiče motocyklu). Detailní informace o rozsahu pojištění a limitech pojistného plnění naleznete v odkazu: Komplexní pojištění zájezdu 

 • Cena pojištění A60: 1 080 Kč/osobu
 • Cena pojištění A90: 1 320 Kč/osobu

 

Minimální počet klientů: 6

Reference zájezdu