Okruh západní Kanadou na Harley Davidson

Print Friendly, PDF & Email

Okruh západní Kanadou

Zažijte jedinečnou cestu za přírodními krásami západní Kanady na motocyklech Harley Davidson. Projedete se horskou krajinou jezer a ledovců, podél rančů a vinic i stezkami zlatokopů. Navštívíte indiánskou vesnici, ochutnáte místní pokrmy a projedete jednu z nejhezčích vyhlídkových silnic světa Icefield Parkway. Čekají na vás jezera, řeky, vodopády, ledovce, dlouhé pláže Pacifiku, deštný les i divoká zvěř ve volné přírodě. Můžete uskutečnit výlety za pozorováním medvědů nebo velryb, projít se po ledovci a nebo se vykoupat v jezeře či oceánu. A na závěr si prohlédnete Vancouver a „nejangličtější“ město Kanady, Victorii. O váš komfort se postará zkušený průvodce jedoucí v doprovodném vozidle s klienty, kteří chtějí cestovat autem.

Nezávazná rezervace zájezdu

Opište kód ▼ a klikněte na odeslat:
captcha

Program zájezdu

Den 1: 

Praha – Vancouver

zajezdy do kanady ck travel america

0 km 

Odlet z Prahy do Vancouveru, pronájem 7-místného vanu, odjezd do hotelu, ubytování.

Den 2: 

Vancouver – Cache Creek

okruh zapadni kanadou travel america

320 km 

Pronájem motocyklů Harley Davidson, průjezd centrem Vancouveru a cesta horskou krajinou provinčních parků po vyhlídkové silnici Sea To Sky Highway do lyžařského střediska Whistler (OH 2010, prohlídka). Pokračování cesty horskou krajinou, prohlídka vysokohorských jezer obklopených ledovci v Joffre Lakes Provincial Park. Ubytování v Cache Creek.

Den 3: 

Cache Creek – Prince George

zajezdy do kanady travel america

440 km 

Cesta krajinou rančerů po bývalé zlatokopecké stezce do Prince George, ubytování. Cestou dle možnosti prohlídka indiánské vesnice Xatsull Heritage Village, spojená s obědem u indiánů (losos).

Den 4: 

Prince George – Jasper

zajezdy do kanady harley davidson travel america

380 km 

Cesta podél řeky Fraser do kanadských skalistých hor. Průjezd městečkem umělců McBride, parkem Mt. Robson Provincial Park s nejvyšší horou kanadských Rockies a národním parkem Jasper NP do horského městečka Jasper. Ubytování.

Den 5: 

Jasper – Banff

peyto lake narodni parky kanady

320 km 

Cesta národními parky Jasper NP a Banff NP po vyhlídkové silnici Icefield Parkway mezi řekami, jezery, vodopády a horskými štíty s ledovci . Pěší túra po jedné z nejhezčích pěších tras v kanadských Rockies po Parker Ridge Trail, prohlídka ledovce Athabasca Glacier, jezera Peyto Lake, pozorování zvěře ve volné přírodě a další. Ubytování v Banff/Canmore.

Den 6: 

Banff – Golden

banff np okruh zapadni kanadou

200 km 

Pokračování cesty horskou krajinou Rocky Mountains, prohlídka jezer Lake Louise a Moraine Lake v Banff NP a Takakkaw Falls a Emerald Lake v Yoho NP. Ubytování v Golden. Možnost výjezdu gondolou na vrchol Kicking Horse Mountain a brzká večeře v nejvýše položené restauraci Kanady – Eagles Eye.

Den 7: 

Golden – Kamloops

zajzdy do kanady harley davidson

360 km 

Průjezd národními parky Glacier NP přes horský průsmyk Rogers Pass a Revelstoke NP a prohlídka místa spojení trans-kanadské železnice v roce 1885 „Last Spike“. Oběd v 3 Valley Gap na břehu horského jezera, možnost vyhlídkového letu vrtulníkem nad Three Valley Lake. Ubytování v Kamloops.

Den 8: 

Kamloops – Osoyoos

poznavaci zajezdy do kanady travel america

300 km 

Cesta podél jezera Okanagan Lake krajinou vinic přezdívanou „Napa of Canada“, prohlídka místních vinic spojená s ochutnávkou vína. Pokračování cesty přes hlavní město vinařů Kanady – Oliver do Osoyoos. Ubytování v tomto nejteplejším místě Kanady, možnost koupání v jezeře.

Den 9: 

Osoyoos – Delta

ck travel america zajezdy do kanady

410 km 

Cesta vyhlídkovou silnicí krajinou farmářů, ochutnávka čerstvého ovoce. Průjezd provinčním parkem Manning Provincial Park, krajinou lesů, jezer a řek. Ubytování na předměstí Vancouveru.

Den 10: 

Delta – Nanaimo

victoria bc

220 km 

Přejezd do přístaviště Tsawwassen, plavba lodním trajektem do Swartz Bay na ostrově Vancouver a cesta do hlavního města Britské Columbie, do Victoria, prohlídka města a mořského pobřeží. Možnost lodního výletu za pozorováním velryb. Přejezd do Nanaimo, cestou prohlídka „městečka totemů“ Duncan. Ubytování v Nanaimo.

Den 11: 

Nanaimo – Ucluelet

kanada na harley davidson travel america

240 km 

Odjezd krajinou lesů a jezer do národního parku Pacific Rim NP, možnost koupání v oceánu, prohlídka divokého pacifického pobřeží, procházka deštným pralesem. Odpoledne vyhlídková plavba po mořském zálivu za pozorováním černých medvědů lovících kraby na pobřeží za odlivu. Ubytování v Tofino/Ucluelet.

Den 12: 

Ucluelet – Vancouver

vancouver island poznavaci zajezdy kanada

240 km 

Cesta zpět do přístavu v Nanaimo a plavba trajektem do Horseshoe Bay u Vancouveru. Odjezd do půjčovny, vrácení motocyklů a ubytování ve Vancouveru. Prohlídka centra Vancouveru do večerních hodin – Gastown, Canada Place.

Den 13: 

Vancouver 

Vancouver zajezdy do kanady travel america

0 km 

Dokončení prohlídky Vancouveru – Chinatown, alternativně možnost nakupování v místních značkových outletech. Dle času odletu odjezd na letiště, vrácení doprovodného vozidla a odlet do Prahy.

Den 14: 

Vancouver – Praha

vancouver airport travel america

0 km 

Přílet do Prahy.

Termín a cena zájezdu:

 • Číslo zájezdu: 19HD0501   Termín: 21.06.- 04.07.2019   Cena: 74 950 Kč

 

Pro ucelené skupiny (počet osob není omezen) můžeme připravit i alternativní termíny dle individuálních přání klientů. Pro tento zájezd jsou vhodné termíny v období od počátku června do konce září.

 

Cena zájezdu zahrnuje:
Letenky (Praha-Vancouver-Praha) včetně letištních poplatků, program dle itineráře, pronájem a provoz doprovodného auta pro přepravu zavazadel (vůz kategorie Minivan), 12 x ubytování ve ** a *** motelech a hotelech (2 osoby / pokoj), řidičské služby doprovodného automobilu, průvodcovské a tlumočnické služby (česky mluvící průvodce), transfery dle programu zájezdu, poplatek za trajekty, zákonné pojištění proti úpadku CK, cestovní pojištění A60/A90 vč. pojištění storna zájezdu.

 

Cena zájezdu nezahrnuje:
Poplatek za registraci eTA, poplatek za odbavení zavazadel při check-in, stravování, vstupy dle programu.

 

Poznámka:

 • Příplatek za jednolůžkový pokoj: 22 900 Kč
 • Sleva pro 3 osobu na pokoji: 10 100 Kč
 • Vyřízení povolení vstupu do Kanady (eTA) cestovní kanceláří: 400 Kč

 

Cena pronájmu motocyklu:

 • Číslo zájezdu: 19HD0501   Termín: 21.06.- 04.07.2019   Cena: 52 270 Kč

 

Cena pronájmu motocyklu zahrnuje:
Pronájem motocyklu na 11 dní (typ dle vlastní volby), neomezené míle, všechny místní daně a poplatky, transfer z hotelu do půjčovny motocyklů a zpět, uzamykatelná brašna na motocykl, dvě přilby, VIP pojištění zodpovědnosti (povinné ručení) do 2 mil EUR, VIP havarijní pojištění s nulovou spoluúčastí, pojištění proti krádeži motocyklu s nulovou spoluúčastí.


Cena pronájmu motocyklu nezahrnuje:

Provozní náklady motocyklu (benzín, parkovné), vjezdy do národních parků.

 

Poznámka:

 • Kauce při půjčení motocyklu 750 CAD (pouze kreditní karta)
 • V případě poškození motocyklu se hradí na místě při vrácení motocyklu spoluúčast do 2 000 CAD (při krádeži motocyklu 3 000 CAD), následně tuto částku uhradí pojišťovna (vyřídí CK)
 • Minimální věk řidiče motocyklu je 21 let
 • Cena je platná pro následující motocykly: HD Herritage Softail Classic, HD Road Glide, HD Road King, HD Electra Glide Ultra Classic, HD Low Rider, HD Street Glide
 • Klienti, kteří chtějí absolvovat zájezd v doprovodném automobilu společně s průvodcem, hradí pouze základní cenu zájezdu

 

V ceně zájezdu nabízíme klientům komplexní cestovní pojištění (včetně pojištění storna zájezdu) typu A60 (vhodné pro spolujezdce na motocyklu nebo pro klienty jedoucí v doprovodném automobilu) a A90 (vhodné pro řidiče motocyklu). Detailní informace o rozsahu pojištění a limitech pojistného plnění naleznete v odkazu: Komplexní pojištění zájezdu 

 • Cena pojištění A60: 1 260 Kč/osobu
 • Cena pojištění A90: 1 540 Kč/osobu

 

Minimální počet klientů: 6

Reference zájezdu

Martine, ještě jednou chci tobě jako průvodci a případně i týmu za tebou, který vše zorganizoval, poděkovat za nádhernou dovolenou v západní Kanadě na motorkách Harley Davidson. Bylo to opět náročné, ale perfektní na vyčištění hlavy. Máme haldy zážitků. Tak někdy příště.
JIRKA HANZL (2017)