Route 66 na Harley Davidson

Print Friendly, PDF & Email

Route 66 z Chicaga do Los Angeles

Route 66. Sen každého motorkáře a objevitele „té pravé Ameriky“. Vydejte se s námi po legendární americké silnici napříč Spojenými státy. Na motocyklech Harley Davidson vyrazíte z Chicaga v Illinois, spatříte řeku Mississippi v Missouri, projedete venkovem Kansasu a Oklahomy. Po cestě navštívíte muzea Route 66, zažijete atmosféru „města duchů“ a v Big Texas Steak Ranch si můžete dát pravý texaský steak. Vydáte se do Nového Mexika za skvělou mexickou kuchyní a indiánskou kulturou. A na konec se nechte unést neopakovatelnou krásou Grand Canyonu a atmosférou Las Vegas. O váš komfort se postará zkušený průvodce jedoucí v doprovodném vozidle, ubytování je na mnoha místech zajištěno ve stylových motelech s atmosférou Route 66. „Get Your Kicks on Route 66“.

Nezávazná rezervace zájezdu

Opište kód ▼ a klikněte na odeslat:
captcha

Program zájezdu

Den 1: 

Praha – Chicago

route 66 travel america zajezdy do usa

0 km 

Setkání s průvodcem zájezdu na letišti a odlet z Prahy do Chicaga. Pronájem doprovodného automobilu, transfer do hotelu v Chicagu, ubytování a orientační  schůzka s průvodcem.

Den 2: 

Milwaukee 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

0 km 

Cesta doprovodným autem do Milwaukee a prohlídka oficiálního musea firmy Harley Davidson. Odpoledne návrat do Chicaga, prohlídka největších zajímavostí centra města a průjezd po Route 66 od jejího počátku až na předměstí Chicaga do čtvrti Berwyn. Ubytování v Chicagu.

Den 3: 

Chicago – Springfield

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

350 km 

Dopoledne pronájem motocyklů Harley Davidson, přejezd do čtvrti Berwyn a pokračování cesty po Route 66 do Springfieldu, cestou průjezd kolem typických benzinových pump z 30 let v osadách Dwight a Odell, prohlídka Route 66 Museum v Pontiac, ubytování ve Springfieldu.

Den 4: 

Springfield – Rola

route 66 dovolena travel america

350 km 

Cesta po Route 66 ze Springfieldu, prohlídka sbírky klasických amerických aoutomobilů v městečku Staunton, prohlídka řeky Mississippi z mostu Chain of Rock Bridge a průjezd centrem města St.Louis. Ubytování v Rola/St. James.

Den 5: 

Rola – Claremore

Route 66 zajezdy na harley davidson

520 km 

Cesta po Route 66 z Rola/St. James přes Springfield, Joplin, prohlídka staré benzinové pumpy Sinclair v Carthage, průjezd státem Kansas a venkovskou krajinou Oklahomy. Prohlídka Will Rogers Museum v Claremore. Ubytování v Claremore.

Den 6: 

Claremore – Clinton

route 66 poznavaci zajezdy

360 km 

Cesta venkovskou krajinou Oklahomy po Route 66, průjezd Tulsa a Oklahoma City. Prohlídka Oklahoma Route 66 Museum v Clinton, ubytování v Clinton.

Den 7: 

Clinton – Amarillo

cesty po route 66

300 km 

Prohlídka National Route 66 Museum v Elk City, vjezd do Texasu městem duchů Texola a prohídka Musea ostnatého drátu a Route 66 Museum v McLean. Po příjezdu do Amarillo v Texasu ubytování a večerní návštěva Big Texan Steak Ranch s možností objednávky 2 kg steaku. Pokud ho sníte i s přílohou do 1 hodiny, máte jej zdarma!!

Den 8: 

Amarillo – Santa Fe

zajezdy po route 66

500 km 

Ráno prohlídka Cadillac Ranch na polích za Amarillo, cesta po Route 66 přes Tucumcari do Santa Fe, ubytování a odpočinek po první polovině cesty. Prohlídka města ovlivněného indiánskou kulturou, posezení v barech a restauracích s výbornou mexickou kuchyní.

Den 9: 

Santa Fe – Gallup

route 66 travel america zajezdy

370 km 

Cesta přes Albuquerque, prohlídka historického centra města a přejezd do Gallup u hranice s Arizonou. Cestou možnost prohlídky unikátních indiánských puebel Sky City Acoma Pueblo. Ubytování v Gallup.

Den 10: 

Gallup – Flagstaff

route 66 travel america zajezdy usa

300 km 

Cesta krajinou Arizony do Flagstaffu. Průjezd městečkem Winslow se sochami muzikantů skupiny The Eagles a možnost prohlídky nejzachovalejšího meteorického kráteru na Zemi, Meteor Crater. Ubytování ve Flagstaffu a večerní návštěva nejslavnějšího country klubu na celé Route 66 – Museum Club.

Den 11: 

Grand Canyon NP

route 66 travel america

260 km 

Prohlídka národního parku Grand Canyon z jednotlivých vyhlídek, možnost vyhlídkového letu letadlem nebo vrtulníkem nad kaňonem a návštěvy kina IMAX. Ubytování ve Williams zpět na Route 66.

Den 12: 

Williams – Laughlin

route 66 zajezdy do usa

410 km 

Cesta po Route 66 z Williams přes osady Seligman , Hackberry, Kingman a Oatman. Jízdou po tomto, pro motorkáře nádherném úseku Route 66, můžete nasát pravou atmosféru této silnice z 50. a 60. let a duch divokého západu. Příjezd do Laughlinu v Nevadě a ubytování ve městě kasin na břehu řeky Colorado.

Den 13: 

Laughlin – Las Vegas

las vegas zajezdy do usa

150 km 

Přejezd do hlavního města zábavy na světě, do Las Vegas, cestou prohlídka přehrady Hoover Dam. Po ubytování návštěva kasin a prohlídka jejich zajímavostí do nočních hodin.

Den 14: 

Las Vegas – Barstow

route 66 dovolena

400 km 

Návrat na Route 66 do Needles a pokračování cesty po Route 66 pouštní krajinou Mojavské pouště přes osadu Amboy do Barstow, prohlídka Route 66 Museum, ubytování v Barstow/Victorville.

Den 15: 

Barstow – Los Angeles

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

200 km 

Cesta po Route 66 z Barstow/Victorville do Los Angeles, příjezd na konec Route 66 na molo v Santa Monica, poté vrácení motocyklů a odjezd doprovodným autem na ubytování v Los Angeles.

Den 16: 

Los Angeles

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

0 km 

Prohlídka největších zajímavostí Los Angeles doprovodným autem – Downtown, Hollywood, Beverly Hills. Dle času odletu transfer na letiště v Los Angeles a odlet do Prahy.

Den 17: 

Los Angeles – Praha

route 66 zajezdy

0 km 

Přílet do Prahy.

Termín a cena zájezdu:

 • Číslo zájezdu: 19HD0101 Termín: 19.05.- 04.06.2019 Cena: 70 990 Kč
 • Číslo zájezdu: 19HD0102 Termín: 27.09.- 13.10.2019 Cena: 67 990 Kč

 

Pro ucelené skupiny (počet osob není omezen) můžeme připravit i alternativní termíny dle individuálních přání klientů. Pro tento zájezd jsou vhodné termíny v období od poloviny května do konce října.

 

Cena zájezdu zahrnuje:
Letenky (Praha-Chicago, Los Angeles-Praha) včetně letištních poplatků, program dle itineráře, pronájem vozidla pro prohlídku Chicaga (1 den, van dle velikosti skupiny), pronájem a provoz doprovodného auta pro přepravu zavazadel (13 dní vůz kategorie Minivan z Chicaga do Los Angeles), pronájem vanu pro prohlídku Los Angeles (1 den, van dle velikosti skupiny), 15 x ubytování ve ** motelech a hotelech (2 osoby / pokoj), řidičské služby doprovodného automobilu, průvodcovské a tlumočnické služby (česky mluvící průvodce), zákonné pojištění proti úpadku CK, cestovní pojištění A60/A90 vč. pojištění storna zájezdu.

 

Cena zájezdu nezahrnuje:
Registraci ESTA, poplatek za odbavení zavazadel při check-in, stravování, vstupy dle programu.

 

Poznámka:

 • Příplatek za jednolůžkový pokoj: 16 100 Kč
 • Sleva pro 3 osobu na pokoji: 9 650 Kč
 • Vyřízení povolení vstupu do USA (ESTA) cestovní kanceláří: 500 Kč
 • V případě, že by někteří z klientů chtěli absolvovat zájezd za volantem automobilu, existuje možnost pronájmu automobilů dle přání klientů v následujících městech: Chicago, Oklahoma City, Albuquerque, Las Vegas. Pro cenu pronájmu automobilů kontaktujte CK Travel America.

 

Cena pronájmu motocyklu:

 • Číslo zájezdu: 19HD0101 Termín: 19.05.- 04.06.2019 Cena: 63 500 Kč
 • Číslo zájezdu: 18HD0102 Termín: 27.09.- 13.10.2019 Cena: 63 500 Kč

 

Cena pronájmu motocyklu zahrnuje:
Pronájem motocyklu na 13 dní (typ dle vlastní volby), neomezené míle, všechny místní daně a poplatky, transfer z hotelu do půjčovny motocyklů a zpět, uzamykatelná brašna na motocykl, dvě přilby, VIP pojištění zodpovědnosti (povinné ručení) do 2 mil EUR, VIP havarijní pojištění s nulovou spoluúčastí, pojištění proti krádeži motocyklu s nulovou spoluúčastí.

 

Cena pronájmu motocyklu nezahrnuje:
Provozní náklady motocyklu (benzín, parkovné, mýtné), Drop Off Fee – 595 USD+daň (poplatek za vrácení motocyklu jinde, než byl půjčen, je hrazen klientem při vrácení motocyklu v Los Angeles), vjezd do Grand Canyon NP.

 

Poznámka:

 • Kauce při půjčení motocyklu 750USD (pouze kreditní karta)
 • V případě poškození motocyklu se hradí na místě při vrácení motocyklu spoluúčast do 2 000 USD (při krádeži motocyklu 3 000 USD), následně tuto částku uhradí pojišťovna (vyřídí CK)
 • Minimální věk řidiče motocyklu je 21 let
 • Cena je platná pro následující motocykly: HD Herritage Softail Classic, HD Road King, HD Electra Glide Ultra Classic, HD Low Rider, HD Street Glide, HD Road Glide.
 • Klienti, kteří chtějí absolvovat zájezd v doprovodném automobilu společně s průvodcem, hradí pouze základní cenu zájezdu

 

V ceně zájezdu nabízíme klientům komplexní cestovní pojištění (včetně pojištění storna zájezdu) typu A60 (pro spolujezdce na motocyklu nebo pro klienty jedoucí v doprovodném automobilu) a A90 (pro řidiče motocyklu). Detailní informace o rozsahu pojištění a limitech pojistného plnění naleznete v odkazu: Komplexní pojištění zájezdu 

 • Cena pojištění A60: 1 530 Kč/osobu/zájezd
 • Cena pojištění A90: 1 870 Kč/osobu/zájezd

 

Minimální počet klientů: 6

Reference zájezdu

Bylo to nádherné. Díky průvodci Martinu Grešovi jsme toho hodně viděli, mám krásné vzpomínky z Route 66 a zvažujem další výlet na motorkách zase s CK Travel America. Ještě jednou děkuji.
JAROSLAV KOPENEC (2016)