Služby pro cestovní kanceláře a agentury

Služby pro cestovní kanceláře a agentury

Proč se stát provizním prodejcem CK Travel America

Spokojení klienti, dlouholeté zkušenosti s cestováním do Ameriky, nejširší nabídka cestovních služeb pro zájezdy na míru do USA a Kanady na českém trhu. Zajímavé provize pro zájezdy na míru do USA, Kanady a Mexika.

Vytváření komplexních nabídek zájezdů a kombinací cestovních služeb pro klienty ostatních CK a CA

Cestovním kancelářím a agenturám vytvoříme kompletní zajištění zájezdů a kombinací cestovních služeb do USA, Kanady a Mexika dle specifických přání jejich klientů, osobní návštěvy u CK a CA.

Průvodcovské a tlumočnické služby, řízení vozidel

Cestovním kancelářím a agenturám zajistíme pro jejich klienty zkušené průvodce pro USA, Kanadu a Mexiko, včetně česky/slovensky mluvících průvodců žijících přímo v  destinacích Severní Ameriky- viz. Zkušenosti, Doporučení.

Konzultační a poradenská činnost

Vytvoření itinerářů tras, poskytnutí užitečných rad, konzultací a podrobných místních map a info materiálů o zajímavostech na trase cest pro cestovní kanceláře, agentury a jejich klienty.

Smlouva o obchodním zastoupení a další formuláře ke stažení

Stáhněte si, vyplňte a zašlete zpět e-mailem, poštou nebo faxem Smlouvu o obchodním zastoupení a její podepsané přílohy. Po jejich potvrzení ze strany CK Travel America naše spolupráce může začít.