Služby pro cestovní kanceláře a agentury

Print Friendly, PDF & Email

Služby pro CK a CA

Proč se stát provizním prodejcem CK Travel America

Naši klienti se vrací ze svých cest spokojeni, máme dlouholeté zkušenosti s cestováním do Ameriky a nejširší nabídku cestovních služeb pro zájezdy na míru do USA a Kanady na českém trhu. Poskytujeme zajímavé provize pro pronájmy karavanů a motorek v USA a Kanadě a pro zájezdy na míru do USA, Kanady a Mexika.

Vytváření komplexních nabídek zájezdů a kombinací cestovních služeb pro klienty ostatních CK a CA

Cestovním kancelářím a agenturám vytvoříme kompletní zajištění zájezdů a kombinací cestovních služeb do USA, Kanady a Mexika dle specifických přání jejich klientů, osobní návštěvy u CK a CA.

Průvodcovské a tlumočnické služby, řízení vozidel

Cestovním kancelářím a agenturám zajistíme pro jejich klienty zkušené průvodce pro USA, Kanadu a Mexiko, včetně česky/slovensky mluvících průvodců žijících přímo v  destinacích Severní Ameriky. Pro své klienty si můžete také zajistit průvodcovské služby Martina Greši, jednoho z nejzkušenějších průvodců pro USA a Kanadu v ČR a na Slovensku.

Konzultační a poradenská činnost

Vytvoření itinerářů tras, poskytnutí užitečných rad, konzultací a podrobných místních map a info materiálů o zajímavostech na trase cest pro cestovní kanceláře, agentury a jejich klienty.

Smlouva o obchodním zastoupení a další formuláře ke stažení

Stáhněte si, vyplňte a zašlete zpět e-mailem, poštou nebo faxem Smlouvu o obchodním zastoupení a její podepsané přílohy. Po jejich potvrzení ze strany CK Travel America naše spolupráce může začít.