Proč s námi

Print Friendly, PDF & Email

Proč s námi

Víme, že návštěva USA, Kanady nebo Mexika je snem skoro každého cestovatele. Z hlediska cestování a zážitků jsou to jistě země neomezených možností, kdy každý jeden ujetý kilometr vám dává pocit opravdové svobody. Tyto země poskytují nespočet možných cílů a opravdu nevšedních zážitků.

 

Těm, kteří se rozhodnou individuálně cestovat po Americe autem, karavanem, na motorce nebo si zvolí pro svou cestu zkušeného průvodce, pomůžeme splnit jejich sen tak, aby se cesta stala zajímavou, atraktivní po všech směrech, přitom však bezpečnou. Můžete navštívit přírodní rezervace s téměř nedotčenou přírodou, zažít atmosféru velkoměst známých z filmů, projedete se městem duchů z doby divokého západu nebo ochutnáte místní kulinářské speciality.

 

Na cestě do neznáma potřebujete spolehlivého partnera, který dokáže vyřešit všechny problémy, který vás upozorní na možnosti nevšedních zážitků nebo vám bude nápomocný v případě neočekávaných komplikací, které mohou nastat vždy a všude bez ohledu na světadíl. Takového partnera jste právě našli.

 

Poprvé jsem do Spojených států přicestoval v roce 1994. Jako nadšenec do kosmonautiky a letectví jsem chtěl navštívit kosmodrom na Floridě a další vesmírná střediska NASA po celých Spojených státech. Během 10 týdnů jsem Ameriku procestoval od východu na západ a zpět. Od té doby uplynulo už 28 let. Mezitím jsem podnikl 149 cest do Severní Ameriky, odprůvodcoval tam 209 zájezdů a najel zde přes 862 000 km. Přesto při  každé další cestě  Ameriku objevuji znovu a znovu.

 

S CK Travel America můžete získat vlastní autentické zážitky ze země, o které se hovoří, kterou mnozí zprostředkovaně znají, ale která se jeví ve skutečnosti jiná, než ji z dálky vidíme. Vytvoříte si vlastní názor o tom, jaká Amerika je. Pro vás bude Amerika taková, jak ji uvidíte vy vlastníma očima.

 

Objevte svou Ameriku s námi !

Ing. Martin Greša
majitel CK a hlavní průvodce

Jsme oficiální zástupce společnosti
Cruise America / Cruise Canada v ČR a SR

Naši průvodci žijící v USA, Kanadě a Mexiku

Eva Zbonakova Fiene
New York 

Ladislav Matyinko
Miami, Miami Beach,
Fort Lauderdale

Magdalena Mueck
Los Angeles, San Diego


Petra Brusakova
Los Angeles, San Diego


Veronika Gold
San Francisco

Jana Gogová
Las Vegas

Zbyněk Drmola
Chicago

Magdalena Maya
Maui, Havajské ostrovy

Martina Brychova Zambrano
Cancún, Mayská riviéra

Juraj Matyinko
Orlando, Cape Canaveral


Michal Pokorný
Aljaška

Blanka Stichova
New York

Vývoj cestovní kanceláře

Živnostenský list
průvodcovská činnost
1997 – 2003

Živnostenský list
cestovní agentury
2003 – 2006

Koncesní listina
cestovní kanceláře
fyzická osoba 2006 – 2009

Koncesní listina
cestovní kanceláře
právnická osoba – od 2009

Členem Asociace
cestovních kanceláří
ČR od 2011

Travel Amerika - zájezdy do Ameriky na Míru

Členem Visit
USA Committee

od 2019