Reference

Print Friendly, PDF & Email

Doporučení

Již 7 x cestovali s námi

S cestovní kanceláří Travel America, jsme byli po dvouleté covidové odmlce, letošní rok již po sedmé. To zcela určitě vypovídá o naší spokojenosti se službami této cestovní kanceláře i s jejím majitelem a průvodcem Martinem Grešou. Vždy vše neplánuje a po domluvě s námi, upraví dle našich požadavků. Postará se nám o dopravu i ubytování. I když to pro něj musí být dost náročné, třeba letošní rok jsme ujeli téměř 9000km, vždy má dobrou náladu a udělá si čas i s námi večer posedět, pobavit se nebo prostě jen probrat vše důležité na následující dny. Určitě můžeme doporučit všem budoucím cestovatelům neboť Amerika je prostě jeho vášeň. Zdravime všechny a neváhejte se přidat, vždyť cestování je super a s cestovní kanceláři Travel America obzvlášť!!!😄😉👍

HELENA HORÁKOVÁ

New York

Děkujeme vám za výborně připravenou naší cestu do New Yorku, kterou jsme si velice užili. Průvodkyně Eva Zbonakova byla vynikající společnicí, která nám přiblížila navštívená místa v co nejkonkrétnější podobě. Účast na hokejových zápasech byla úžasná a taktéž i návštěva Washingtonu D.C.

BOHUSLAV DOHNAL A SYNOVÉ

Rády bychom vám touto cestou ještě jednou moc poděkovaly za naprosto úžasný zájezd Krásy New Yorku.  Celý týden byl pro nás nezapomenutelný zážitek. Sestavený program, počasí i vaše průvodcovské služby New Yorkem byly na 1*!!!!!!!!! Zvolit vaší cestovní kancelář byla pro nás ta nejlepší volba, kterou bychom rády ještě v budoucnu určitě využily. Moc vzpomínáme, zdravíme a zasíláme pár fotek. A někdy v budoucnu na viděnou :-).

ZUZANA BUDSKÁ

Chtěl jsem opět poděkovat za důkladnou přípravu a bezproblémový průběh naší dovolené v New Yorku. Vše co jsme chtěli navštívit jsme navštívili a možná ještě něco navíc. Rodiče vše zvládli v pohodě, byli nadšeni a to bylo důležité. Díky moc.

MICHAL FRANC

Moc děkujeme za příjemně strávený čas s Vámi v New Yorku. Moc se nám to líbilo, jsme plní dojmů a zážitků. Hlavně jsme ocenili možnost návštěvy muzikálu, hudebního klubu…

ZDENĚK FOUS

Rád bych vám poděkoval za zprostředkování naší cesty do Ameriky. Také díky vám předčila všechna naše očekávání! Hotel Carter, který jste nám doporučil, byl na jedinečném místě a v porovnání s vynaloženými náklady byl pro naše potřeby dokonale vybaven. Dlouho budeme také vzpomínat na náš výhled z pokoje na mrakodrapy. Díky poloze hotelu bylo všechno při ruce, Times Sq – 100 metrů od hotelu, Emire State Building nebo Central park do dvou kilometrů. Přes ulici jsme měli autobusové nádraží, takže jsme stačili zajet i do Washingtonu. Jak jsme ale zjistili, na ten je jeden den zatraceně málo… A potom, co jsme si koupili týdenní jízdenku na metro, byl NY dokonale náš. Zvládli jsme se vykoupat i na báječné pláži v Atlantiku! Zkrátka – úžasná dovolená.
Děkujeme ještě jednou a budeme se těšit na další spolupráci při naší další cestě za velkou louži.

JAROSLAV A ZDEŇKA SVÁTKOVI

Florida

Ještě jednou vám touto cestou děkuji, nejen za sebe, ale za naši celou skupinku, že jste velkým dílem přispěl k našemu poznávání zemí za „velkou louží“! Ať už to bylo východní pobřeží, či Florida, z každé oblasti jsme si přivezli nezapomenutelné zážitky. Amerika nás nadchla a určitě se do ní budeme chtít vrátit a ukázat ji i našim dětem!!!

GABRIELA ŠTĚRBOVÁ

Chtěla bych vám tímto poděkovat za dovolenou, kterou jste nám vypracovali, byli jsme uchváceni. Florida je nádherná a určitě se tam jednou chceme vrátit. Počasí nám vyšlo úžasně. Universal Studios, Disney World a Sea World nemají konkurenci, nejkrásnější a tak zajímavé parky jsme v životě neviděli a určitě to stálo za to to vše vidět. Ještě jednou děkujeme a třeba v brzké době se na vás zase s nějakou dovolenou obrátíme 🙂
NIKOL URBÁNKOVÁ

Dakujeme za krásnu dovolenku, deti boli z Floridy nadšené a aj nám dospelakom sa velmi páčilo. Už sa tešíme na dalsiu.
MARTIN KÚŠIK

Se všemi hotely po cestě jsme byli spokojeni, vše čisté, v dobrých lokacích v návaznosti na další program. Jinak všude měli a vždy nám na pokoj přinesli dětskou postýlku, takže spokojenost. Samozřejmostí v ostatních hotelech byla také úslužnost i ochota personálu. Při dvoutýdenním putování Floridou jsme si opět ověřili, že vaše znalosti Ameriky jsou až neuvěřitelné a za perfektně připravený itinerář moc děkujeme.

TOMÁŠ SLAVÍK

Dovolená byla moc pěkná a určitě si jí rádi zopakujeme. Vše probíhalo OK a rád Vašich služeb znovu využiji a děkuji za ně.

TOMÁŠ KLUC

Východ USA

Chtěla bych vám moc poděkovat za všechny tipy a triky, které jsme od vás obdrželi v podkladech. Díky nim jsme viděli spoustu zajímavostí a máme opravdu spoustu zážitků. Vše klapalo naprosto skvěle, nikde jsme neměli problém (ať už v hotelech, nebo s autem). Navíc nám vyšlo i počasí – díky za objednávku 🙂 Ještě jednou moc děkujeme a již nyní víme, na koho se obrátit, až budeme chtít procestovat třeba tu Aljašku.

ZDEŇKA PŘIBILOVÁ

Úspěch našeho zájezdu s VIP zákazníky do USA zaručila nejen jeho atraktivita a exkluzívní program, ale zejména profesionální práce průvodce Martina Greši. Ocenili jsme především jeho dochvilnost, spolehlivost, profesionální vystupování a znalosti místních poměrů. Martin dokáže věcně a poutavě vykládat o zajímavých místech, vždy přidá něco navíc a trpělivě odpovídá na vznesené dotazy. Všeobecně Martin Greša velmi dobře ovládá americké reálie.

PETR KOŠŤÁL
Sales Director, VOLVO Truck Czech s.r.o.

Martine, chci Vám ještě jednou velice poděkovat za perfektní dovolenou na východě USA. Opravdu jsme si to moc užili. Díky.

JAROSLAV SLAVÍČEK

Děkuji vám za péči o naší skupinu cestovatelů. Vše bylo velmi dobře od CK Travel America připraveno a všichni byli spokojeni s vaším výkladem a orientací v USA. Doufám, že se brzy opět setkáme při nějaké příležitosti.

DRAHOMÍRA SVOBODOVÁ

Západ USA

Chtěly bychom vám moc poděkovat za krásnou dovolenou na jihozápadě USA. Celou cestu jsme měli skvěle připravenou, vše proběhlo v naprosté pohodě, jistě velkou měrou i díky dokonale připraveným itinerářům, mapám a rezervacím. Musíme poděkovat za mnoho praktických rad ohledně toho, kam přesně vyrazit, na co se tam neopomenout kouknout.

ZITA KADLECOVÁ

Rádi bychom vám touto cestou poděkovali za perfektně připravenou dovolenou ve Spojených státech. Naše netradiční putování po západě USA spojené se svatbou v Las Vegas bylo skvělé právě díky vynikající přípravě z vaší strany. Dnes jsme obdrželi svatební dokumenty od nevadských úřadů. Vše začalo už při našem osobním setkání s vámi ještě před první nabídkou. S odstupem můžeme hodnotit, že některé naše představy jste správně nasměroval, zejména díky vašim zkušenostem z dřívějších cest po USA. Ať už se rady týkaly letu, ubytování, míst k vidění, přesunů mezi jednotlivými městy či dokonce doporučenými restauracemi, vše proběhlo k naší plné spokojenosti. Díky profesionálně zpracovanému itineráři jsme neměli absolutně žádný den stres z toho, kam pojedeme, v kolik vyjedeme, kdy tam budeme a podobně. Tento přehledně zorganizovaný „svazek dokumentů“ (založené rezervace hotelů, letenky, mapy, tipy, jednotlivé denní harmonogramy) byl nepostradatelným pomocníkem během celé trasy. Jakkoliv vám nechceme hovořit do obchodního modelu, jeho hodnota pro nás byla daleko vyšší, než cena, kterou jste si za něj řekl.
Vámi doporučená delegátka Jana Gogová byla v náš svatební den fantastickou volbou. Se vším nám velmi ochotně pomohla, provedla nás městem a hlavně zajistila skvělou náladu. Vše díky ní příjemně uteklo a nemuseli jsme myslet na žádné starosti, které by kolem svatby v zahraničí mohly logicky nastat. Rádi Vás poptáme pro další dovolenou. V hlavě máme aktuálně Aljašku s mezipřistáním na Floridě :). Ještě jednou díky!

MARKÉTA ŠTROBACHOVÁ

Před několika dny jsme se vrátili z výletu do Ameriky; a byl jste to vy, kdo lvím podílem způsobil, že ten výlet je nezapomenutelný. Všechna vaše doporučení se ukázala jako nanejvýš hodna pozornosti, všechny caše cestovní časy (a míle) seděly, všechna ubytování apod. klapla. Když jste napsal NUTNO VIDĚT, bylo nutné to vidět.

Zkrátka – vše se povedlo. Ještě jednou vám opravdu děkujeme, a myslím můžeme mluvit i za naše parťáky – manžele Škerlovy. V úctě.

EVA A STANISLAV ZAJÍČKOVI

Martine, moc děkujeme za vše  co si pro nás udělal, máme jenom ty nejhezčí zážitky z dovolené po západu USA, vše bylo perfektní a to především díky Tobě. Vážíme si toho.

MILAN A IVANA HLADÍKOVI

Dovolte mi, abych Vám za sebe i za mou rodinu poděkoval za Vaše služby. Dovolená v USA, kterou jste nám připravil, byla výborně zorganizovaná, vše bylo v naprostém pořádku. Itinerář, ubytování, program, rezervace, vše bylo 100%-ně o.k. Budu se těšit na další spolupráci při naší další dovolené na americký kontinent.

RADEK VAŇKÁT

Hlásím, že jsme se v pořádku vrátili z cesty, plni zážitků a s tisící fotek, které teď budu několik týdnů třídit.. 🙂

Všechno klapalo, itinerář, který jsme až na místě naplno docenili, jsme dodrželi téměř do puntíku.. Pokud jsme někde něco nestihli, mohlo za to naše zaujetí a z toho plynoucí zdržení na jiném místě. V autopůjčovnách vše klapalo jak po drátkách a rovněž s auty jsme byli naprosto spokojeni. Jinak vám chci za sebe i za zbytek výpravy moc poděkovat za skvělou a profesionální přípravu naší cesty.

MARTIN KOFROŇ

Potřebovala jsem vstřebat tu horu zážitků z naší cesty po kousku USA, kterou bychom bez vašeho úžasného itineráře, mapek, doporučení a jiných informací nebyli schopni podniknout.

Chtěla bych vám moc poděkovat, popřát spousty spokojených klientů, hromady nových cestovatelských zážitků a pevné zdraví, abyste si to všechno mohl dosyta užít. Jestli budeme plánovat i jinou část USA nebo Kanadu, určitě se na vás obrátíme.

EVA SAMKOVÁ

Moc vám děkuji za nádhernou dovolenou. Veškeré služby byly bez problému, ubytování všude ok, auto, let a doporučené cesty a vyhlídky, vše jsme absolvovali a byla jsem nad míru spokojená a mohu jen doporučit dál. Moc vám za vše děkuji. Angels Landig byl tedy náročný, ale neskutečný zážitek, šli jsme i po řetězech, ale jen jednu část, tak jsem se roztřásla strachy, že jsem nemohla pokračovat dál. Každý den jsme nachodili spoustu mil, cítím se tak, že bych potřebovala ještě tak týden dovolenou jen doma 🙂

Doufám, že ještě někdy budu mít tu příležitost se tam opět podívat, protože jsme opravdu plná zážitků a nadšení. Moc vám děkuji.

EDITA PAVELKOVÁ

Chtěl bych vám jménem celé naší rodiny moc poděkovat za přípravu naší cesty po USA. Moc se nám to všem líbilo a až na drobnosti proběhlo vše podle vašich instrukcí nebo doporučení. Za měsíc putování jsme si do našich mozků uložili tolik zajímavých zážitků, že budeme mít ještě dlouho na co vzpomínat.

PAVEL VAJSKEBR S RODINOU

Martine, chceme vám ještě jednou poděkovat za krásný zájezd po západě USA, který byl nejen díky přírodním krásám, ale také díky vám, prostě „SUPER“. Stále vzpomínáme na všechna ta krásná místa, které jsme navštívili, na vaši ochotu a  perfektní průvodcovské služby. Zdravíme Vás a přejeme vše dobré.

DANA BOUŠKOVÁ, EVA BABKOVÁ, EVA STUPKOVÁ,
JARKA PETERKOVÁ, JARKA A WERNER FRANKOVI

Vaše rady a doporučení byly neocenitelné, děkujeme moc!!! Každopádně, pokud někdo ze známých nebo kamarádů bude zvažovat cestu do USA, vaše služby rozhodně doporučíme! Ještě jednou díky.

JAN ŠKERLE

Chci vám poděkovat za plán naší cesty. Bylo to moc pěkné. Každý den jsme viděli něco nového a krásného. Jezero Powell bylo opravdu moc pěkné a samozřejmě i ostatní místa. Ta země je tak veliká a krásná. Musím říci, že jste vlastně cestoval s námi. Večer jsme chodili spát s tím, že ráno vstáváme v tolik a tolik hodin, protože to máme v plánu. Děti se vždy ptali co pan Greša na dnešek naplánoval   Moji kluci  vás chtěli poznat, aby věděli s kým vlastně cestovali. Ještě jednou moc děkujeme.

MARTINA, JIŘÍ, JAKUB A JIŘÍ DOLEŽALOVI

Naše dovolená proběhla v pohodě. Itinerář a mapy, které jste nám zaslal byly připraveny opravdu dokonale a cestovalo se podle nich výborně. Díky, že jste v plánu upozornil na některé zajímavosti, protože nevidět je, by byla škoda. Ještě jednou díky s přáním mnoha úspěchů a dalších spokojených zákazníků 🙂

DAGMAR ŠAFÁROVÁ

Zdravíme z Mělníka po šťastném návratu z nádherné a vydařené cesty po západní Americe. Každý den vám muselo znít v uších, protože jsme vám denně děkovali za vzornou přípravu cesty. Moc nám to pomohlo a ušetřilo spoustu času a také jsme proto mohli toho tolik vidět a zažít. Všichni Američané k nám byli velmi zdvořilí a přátelští, auto z půjčovny bylo téměř nové a silnější než bylo zaplacené, takže jsme si vychutnali pohodlnou jízdu. Chtěli jsme vám proto ještě jednou poděkovat za vaši péči o nás a doufáme, že v budoucnu zase použijeme vašich služeb pro východní část.

STANISLAVA A JIŘÍ KOMÁRKOVI

V lednu letošního roku jsem na základě informací na internetu požádal cestovní kancelář CK Travel America o zajištění odborného tematického zájezdu do Kalifornie pro 22 zelinářů, členů Zelinářské unie Čech a Moravy. Mohu bez nadsázky konstatovat, že cesta byla připravena dle našich požadavků a představ. Využili jsme znalosti CK, která nám zpracovala nejoptimálnější trasu, do které vhodným způsobem začlenila náš odborný program. Jak vlastní přeprava po Kalifornii tak ubytování bylo zajištěno na odpovídající úrovni. Po celou dobu pobytu se nevyskytl žádný problém. Toto vše přispělo k zajímavému pobytu v USA. Za poskytnuté služby patří naše poděkování.

ING. JAROSLAV ZEMAN, předseda ZUČM

Havajské ostrovy

Velmi ráda bych poděkovala za naplánování  úžasné ,,poznávačky“  Havajských ostrovů , ze kterých se mně ani nechtělo domů. Vše proběhlo , jak mělo a málo co,  může překonat tento zemský ráj, krásu přírody, oceánu a milých lidí všude kolem! Já osobně moc děkuji za průvodkyni Martinu Veselou na ostrově Maui.

BLANKA LYSÁ

Aloha pane Grešo, mahalo za skvělou spolupráci, jsme zpět a velmi jsme si to i díky vám užili, vše proběhlo hladce, moc se nám to všem líbilo! Některé věci z vámi navrženého itineráře jsme vynechali a další přidali, např. noční šnorchlování s rejnoky v Koně byl úžasný zážitek…Mějte se moc fajn!

ROMAN LUKEŠ

Chtěli bychom vám poděkovat, cesta po USA byla úžasná, stejně tak líbánky na Havaji byly bez chyby. Poděkování patří i Petře Brusákové a Thomasovi se Zuzanou v Las Vegas. Přejeme spoustu dalších spokojených klientů.

MICHAELA HEJTMÁNKOVÁ

Z dovolené máme spoustu krásných zážitků, které asi budeme dlouho prožívat. Ještě jednou vám děkujeme za perfektní přípravu celé cesty a budeme se těšit, že možná i v budoucnu využijeme služeb vaší cestovní kanceláře, popřípadě ji rádi doporučíme našim známým. Se srdečným pozdravem.

JIŘÍ A LENKA TŮMOVI

Pobyt v resortu na Mauii byl velmi příjemný, bezproblémový a většinou jsme jen odpočívali u moře. Závěrem bych vám chtěl, jménem celé skupiny, poděkovat za příjemně strávené chvilky a program, který jste pro nás připravil. Přeji hodně úspěchů v podnikání a možná někdy v budoucnu opět nashledanou.

JIŘÍ OBRUČNÍK

Východ Kanady

Tak jsme šťastně zvládli naší cestu Kanadou, vše proběhlo v pohodě a itinerář jsme „splnili“ skoro na 100 %. Spokojení a příjemně unavení odlétáme domů. Díky za perfektní přípravu, bylo to super. Budu se těšit, že se potkáme v říjnu u nás na Moravě. Díky.

PAVEL MIKUNDA

Jsme zpět z Kanady a přivezli jsme si mnoho krásných zážitků a velkých dojmů z této nádherné země!! Vše proběhlo naprosto bez problémů a lidé byli v hotelích i jinde moc příjemní! Viděli jsme opravdu kus kanadského světa!! Děkujeme vám všichni za vaše perfektně připravené služby a dokumenty k cestě. S úctou.

MARTINA VÁCOVÁ

Musím říci, že to byla velmi pěkná dovolená. Na QM2 to bylo úplně bez problémů, kajuty bezvadné, prostředí tak jak z filmu o Titaniku. Takže tato, naprosto bezstarostná část dovolené, byla perfektní. Další část NY – Kanada – NY, byla také krásná a bez jakýchkoliv problémů, dobře připravená, za což vám patří můj dík. Ještě jednou díky.

PAVEL KOŠULIČ

Západ Kanady

Vážený pane inženýre, sedíme na terase ve Villa at Hester Creek, mimochodem zatím vůbec nejlepší ubytování, a chceme poděkovat. Úžasně jsme si užili Rockies’, ani jsme netušili, kolik toho ujdeme třeba na Sunshine Meadows,  a teď jsme si krásně odpočinuli v nádherné Ville a v Osoyoos. Srdečně Vás zdravíme a těšíme se na zbytek cesty.
Po návratu z dovolené z Kanady chci především ještě jednou poděkovat. Úžasně jsme si to užili, vše perfektně fungovalo, Vaše příprava a pokyny byly dokonalé. Cesta bezproblémová, auto zajištěné, ubytování všude fungovalo. Pokud jde o ubytování asi se nám nejvíce líbilo ve Villa Hester Creek, mimořádně příjemná a milá majitelka. Ale i Whistler, Jasper,.. Zdolali jsme i Parker Ridge a stálo to za to. Ostatní zážitky úžasné, především obrovské prostory, vodopády, jezera, z přírody v nás nejvíce zůstaly Sunshine Meadows,  několik hodin nádherné procházky a zcela bez dalších turistů.  Děkujeme a srdečně zdravíme !

Prof. MUDr. VLADIMÍR PALIČKA, CSc.

Tímto Vám chceme velmi poděkovat za přípravu cesty. Veškeré aktivity Vámi připravené byly beze zbytku naplněny. Vámi objednaná auta v půjčovnách i vybrané hotely přesně splnily očekávání. Hotely byly všechny na velmi slušné úrovni, čisté. Hotely ve velkých městech byly buď úplně v centru nebo bylo centrum dobře dosažitelné, hotely ve Skalistých horách byly velmi pěkné. Navštívili jsme téměř všechna Vámi doporučená místa k naší úplné spokojenosti. Vybral jste opravdu lokality nezapomenutelné. Navíc jsme v horách podnikli několik túr a viděli spoustu krásné přírody a všechna možná zvířata včetně medvědů. Po letech cestování s různými cestovními kancelářemi a agenturami si dovoluji potvrdit, že Vaše služby byly nejkvalitnější. A cena za Vaši práci velmi příznivá. Ještě jednou děkuji za hromadu hezkých zážitků a přípravu krásné dovolené. Za skupinku „cestovatelů po Kanadě“

MUDr. JINDŘICH FLORIAN

Před týdnem jsme se vrátili ze zájezdu do Kanady. Jménem celé rodiny Vám chci poděkovat za velmi pečlivě připravený itinerář, který svou náplní prakticky splnil představu o cílech naší cesty. Ještě jednou děkujeme a přejeme další spokojené zákazníky/cestovatele.

JEŽKOVI A NĚMCOVI Z BRNA

Musím Vám za celou naši skupinu poděkovat za precizně připravený itinerář pro naše putování po západní Kanadě. Letenky, rezervace 2 obytných aut ve Vancouveru, rezervace kempů, vypracování itineráře trasy dle našich požadavků včetně popisů jednotlivých denních tras + tipy na výlety co je možné cestou vidět – naprosto profesionální práce. Děkujeme.

PETR HOLOMEK + KAMARÁDI

Zájezd proběhl v naprosté pohodě. Moc jsme si všeho užili a zážitků máme plno. Z hlediska naplánování trasy, ubytování, auta klapalo vše na 100%. Ještě jednou mnohokrát děkuji za zprostředkování báječné dovolené.

MIRKA TICHÁ

Děkuji za zebe i za naše spolucestující, byly jsme všichni nadšeni a díky Vašim podkladům jsme viděli mnohem více, než bychom mohli vidět bez Vaší přípravy.

YVETA PROCHÁZKOVÁ

Aljaška a Yukon

Dovolená na Aljašce a Yukonu byla opravdu úžasná, všechno běželo dle plánu, s rezervacemi nebyl nikde problém, program byl tak akorát, že jsme se nemuseli šíleně hnát a vše jsme v pohodě stíhali. Párkrát když jsme měli čas jsme zařadili něco nového, co v programu nebylo – např. jsme si v Anchorage půjčili kola a projeli si cyklostezku kolem oceánu, což bylo super a v Denali jsme si přivstali a absolvovali více trailů ve východní části parku atd. Největší zážitky máme ze všech výletů – medvědi, velryby a Denali z busu i z letadla byly úžasné. Rozhodně to stálo za to, opravdu nádhera a Vás budeme určitě dál doporučovat a třeba to nebyl ani náš poslední výlet do USA 🙂

ANIČKA ZEMČÍKOVÁ

Chtěl bych vám moc poděkovat za organizaci naší dovolené karavanem Cruise America C19, cesta z Vancouveru na Aljašku po Alaska Highway a zpět po Cassiar Highway byla prostě SUPER!!! Doufáme, že to nebylo naposledy a budeme se těšit na další snad brzkou dovolenou u vaší CK.

JAN ŘEZÁČ

Vše klaplo na jedničku bez problémů. Itinerář byl opravdu reálný a upozornil nás i na místa, která bychom jinak minuli bez povšimnutí. Poskytnuté informace byly dostatečné a přehledné. Moc jsme si to užili, v Denali jsme viděli i medvědy a to poměrně blízko autobusu. Opravdu dík za profesionální zajištění. Ještě jednou děkuji.

DUŠAN KLIMEŠ

Harley Davidson

Martine, ještě jednou chci tobě jako průvodci a případně i týmu za tebou v CK Travel America, který vše zorganizoval, poděkovat za nádhernou dovolenou v západní Kanadě na motorkách Harley Davidson. Bylo to perfektní na vyčištění hlavy. Máme haldy zážitků. Tak někdy příště.

JIRKA HANZL

Bylo to nádherné. Díky průvodci Martinu Grešovi jsme toho hodně viděli, mám krásné vzpomínky z Route 66 a už zvažujem další výlet na motorkách, jinou trasu, zase s CK Travel America. Ještě jednou děkuji.

JAROSLAV KOPENEC

Včera sme sa vrátili z cesty po Route 66 z Chicaga do Los Angeles, všetko fungovalo a bolo vybavené, nemali sme žiaden problém, bol to pre nás motorkárov veľký zážitok. Chcem poďakovať CK Travel America za výbornú organizáciu a za bezproblémový výlet.

JÁN MAJLING

Pronájem motocyklů i všechny ostatní služby, které zajišťovala CK Travel America, byly perfektní bez nejmenších chybiček. Dovolená na Floridě se nám moc vydařila. Děkujeme.

TOMÁŠ SIKORA

Route 66

Tento týden jsme se s kamarádem vrátili z třítýdenního zájezdu do USA, kde jsme autem absolvovali celou Route 66 (Chicago – Santa Monica). Díky našemu průvodci jsme prožili úžasnou dovolenou, plnou krásných zážitků a nezapomenutelných dojmů. Navíc jsme navštívili nejzajímavější místa v okolí Route 66, ochutnali místní kuchyni, a zažili spoustu legrace. Perfektně zajištěná a organizovaná dovolená díky CK Travel America a jejímu průvodci Martinu Grešovi. Mohu jen doporučit. 

ZDENĚK HRADIL

Společně s dalšími kamarády jsem právě absolvoval pro nás „Historickou cestu“ po Route 66. Kompletně pro nás vše zajišťovala společnost CK Travel America. V podstatě jsme nic neřešili, jen si to užívali. Organizace, zajištění motocyklů, ubytování a průvodcovské služby byly vždy vysoce profesionální. Využití služeb této společnosti můžu jen a jen doporučit. Všichni jsme byli nadmíru spokojeni.

MICHAL STÁREK

Bylo to nádherné. Díky průvodci Martinu Grešovi jsme toho hodně viděli, mám krásné vzpomínky z Route 66 a už zvažujem další výlet na motorkách, jinou trasu, zase s CK Travel America. Ještě jednou děkuji.

JAROSLAV KOPENEC

Včera sme sa vrátili z cesty po Route 66 z Chicaga do Los Angeles, všetko fungovalo a bolo vybavené, nemali sme žiaden problém, bol to pre nás motorkárov veľký zážitok. Chcem poďakovať CK Travel America za výbornú organizáciu a za bezproblémový výlet.

JÁN MAJLING

Moc děkujeme, na Route 66 to bylo perfektní.

ZDENĚK SUCHÝ

Zájezdy s letecko-kosmonautickou tématikou

S  Travel America jezdím do USA od roku 2005 a zájezd „Letecká muzea Východu“ byla již moje třetí cesta do Ameriky za letectvím a kosmonautikou. Místa zahrnutá v programu byla pro mě, jako fanouška letectví a kosmonautiky nesmírně zajímavá, organizace zájezdu byla perfektní, maximálně využitý čas k prohlídkám muzeí a základen. Setkání s místními nadšenci letectví, kteří nám ukázali i jinak nepřístupné depozitáře muzeí, možnost prohlídky renovace letadel B52, setkání s piloty Blue Angels…..To jsou nezapomenutelné zážitky! CK Travel America mohu jen doporučit a to nejen příznivcům letectví a kosmonautiky.

JAROSLAV KÁBRT

Doporučení CK PP Tourist

Karavany

Chtěl bych vám moc poděkovat za organizaci naší dovolené karavanem Cruise America C19, cesta z Vancouveru na Aljašku po Alaska Highway a zpět po Cassiar Highway byla prostě SUPER!!! Doufáme, že to nebylo naposledy a budeme se těšit na další snad brzkou dovolenou u vaší CK.

JAN ŘEZÁČ

Karavany (4 x Cruise America Motorhome C25) byly opravdu zážitek sami o sobě… Vše bylo perfektní, pronájem, provoz i vrácení karavanů, vše proběhlo bez jakýchkoliv problémů. Velice doporučuji společnost Cruise America i cestovní kancelář CK Travel America, která nám karavany zajišťovala.

VLADIMÍR NEDVĚD

Moc děkujeme za krásnou svatební cestu karavanem! Moc hezky jste nám všechno naplánoval! Dodrželi jsme itinerář i doporučení a tipy. A byli jsme velmi spokojeni a nadšeni.

LENKA A PETR MARTÁKOVI

I díky vám jsme prožili nádhernou dovolenou v Kanadě. Převzetí karavanu i vrácení, vše proběhlo bez problémů. Karavan fungoval, krásně jsme se do něj vešli, nejeli jsme 3636 km bez škrábanců a přivezli jsme si spoustu zážitků. Ještě jednou díky za zajištění karavanu, itineráře a vždy vstřícné jednání s vámi oběma.

VĚRA LUKSCHOVÁ

Musím vám za celou naši skupinu poděkovat za precizně připravený itinerář pro naše putování po západní Kanadě. Letenky, rezervace 2 obytných aut ve Vancouveru, rezervace kempů, vypracování itineráře trasy dle našich požadavků včetně popisů jednotlivých denních tras + tipy na výlety co je možné cestou vidět – naprosto profesionální práce. Děkujeme.

PETR HOLOMEK + KAMARÁDI

Vše proběhlo v naprostém pořádku, karavan měl najeto pouhých 300 km, takže jsme byli nadšení, vybavení podle dohody, procestovali jsme celé Rocky Mountains, cca 2500 km, pokud někdy budeme znovu chtít vidět Ameriku, opět se na Vás obrátíme.

LENKA BOHÁČKOVÁ

Za celou čtyřčlennou posádku našeho karavanu vám a všem kdo se na tom podílely posílám velké DÍKY. Od vás to bylo vše perfektně zařízené. Amerika je moc krásná a doufám, že jsme tam nebyli naposledy. Ještě jednou moc děkujeme.

ANDREA BRAHOVÁ

Včera jsme se vrátili z cesty po USA, na kterou nám vaše cestovní kancelář zajišťovala ubytování a pronájmy karavanu a auta. Vše bylo zajištěno perfektně k plné naší spokojenosti. Děkujeme vám tímto za profesionálně odvedenou práci a určitě vás budeme doporučovat u svých známých.

DUŠAN KLIMEŠ

Celá dovolená proběhla v pořádku, co se týče karavanu, byli jsme nadmíru spokojeni. Neměli jsme jediný problém. Mnohokrát vám děkuji za pomoc, určitě se na vás opět obrátím při plánování nového dobrodružství.

MARTA JEDLIČKOVÁ

Děkujeme za služby, které jste pro nás bezvadně zajistil. Takovýhle výlet je každopádně zážitek na celý život.

EVA DANKOVÁ

Ranče

Na ranči bylo úžasně, děkujeme za zorganizování. Transfery byly také v pořádku. Majitelkou ranče je úžasná paní, která se narodila v Československu, takže umí perfektně česky a moc ráda uvítá Čechy na svém ranči a z nás měla velkou radost. Dokonce nás vzala na privátní vyjížďku. Byl to nezapomenutelný zážitek. Kuchaři jsou strašně hodní, ostatně jako cely tamější personál. Jídlem si tam hosty vyloženě rozmazlují. Na pravý americký steak nikdy nezapomenu :), byl to opravdu pořádně veliký a široký flak masa….

Ještě jednou díky za vaši spolupráci.

BARBORA KAPRÁLKOVÁ

Svatby

Chtěli bychom Vám velice poděkovat za Vaše služby zajištění svatebního obřadu na Miami Beach. Všichni byli velmi příjemní a milí a my jsme si užili báječný svatební den. Mohu Vás jen a jen doporučit a také to tak budu dělat. Přejeme mnoho dalších spokojených zákazníků.

LUCKA FRICOVÁ

Rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za perfektně připravenou dovolenou ve Spojených státech. Naše netradiční putování po západě USA spojené se svatbou v Las Vegas bylo skvělé právě díky vynikající přípravě z Vaší strany. Dnes jsme obdrželi svatební dokumenty od nevadských úřadů.

Vámi doporučená delegátka Jana Gogová byla v náš svatební den fantastickou volbou. Se vším nám velmi ochotně pomohla, provedla nás městem a hlavně zajistila skvělou náladu. Vše díky ní příjemně uteklo a nemuseli jsme myslet na žádné starosti, které by kolem svatby v zahraničí mohly logicky nastat. S přátelským pozdravem a přáním dalších spokojených klientů Vaší CK.

MARKÉTA ŠTROBACHOVÁ

Místní průvodci v Americe

Milí místní průvodci našeho zájezdu v New Yorku, Miami, Los Angeles a San Franciscu, rádi bychom Vám všem poděkovali za výborné služby během naší dovolené. Vše fungovalo hladce a byli jsme celá rodina moc spokojeni. Zůstane nám spousta krásných zážitků i vzpomínek a za to Vám všem ještě jednou velice děkujeme. Zároveň všem přejeme, aby se Vám dařilo nejen profesně, ale i v osobním životě.

VĚROSLAV PEREGRIM S RODINOU

Vše bylo perfektní, podle plánu. Se vším jsme byli spokojeni. Obě průvodkyně, Petra Brusáková i Veronika Gold byly O.K., zvlášť paní Gold, ta zná snad i každý strom v celém SF! …. Její výklad byl absolutně vyčerpávající!!! CK Travel America chceme poděkovat za perfektně zpracované mapy a celý itinerář cesty. Můžete si být jistý, že příště – pokud budeme ještě nějakou takovou cestu organizovat- se na vás určitě zase obrátíme! 

IVA TRČKOVÁ S RODINOU

Den v Miami se nám líbil, vše proběhlo hladce, Ladislav Matyinko nás předem kontaktoval a přijel v uvedený čas. Maximálně se nám věnoval , co nás zajímalo, na vše odpověděl. Prohlídka autem byla pohodlná. Byla to dobrá volba vás kontaktovat. Za jeden den bychom toho sami v městě jako je Miami moc nestihli.
Ještě jednou děkujeme vám i Ladislavovi a doufám, že když se zase někdy vydáme do USA, budeme moci využít služeb vaší CK.

MARCELA ŠIMEČKOVÁ A SPOL.

Chtěl bych tímto vyjádřit pochvalu našemu průvodci v New Yorku, panu Horákovi, který zastupoval naší průvodkyni Evu, jenž jste nám doporučil. Pan Horák se celé akce zhostil velmi dobře a jeho průvodcování bylo profesionální a vedlo ke spokojenosti všech členů skupiny. Ještě jednou děkuji za výbornou spolupráci a přeji mnoho úspěchů v dalším životě.

TOMÁŠ REJNYŠ

Rádi bychom vám touto cestou poděkovali za perfektně připravenou dovolenou ve Spojených státech. Naše netradiční putování po západě USA spojené se svatbou v Las Vegas bylo skvělé právě díky vynikající přípravě z vaší strany. Vámi doporučená delegátka Jana Gogová byla v náš svatební den fantastickou volbou. Se vším nám velmi ochotně pomohla, provedla nás městem a hlavně zajistila skvělou náladu. Vše díky ní příjemně uteklo a nemuseli jsme myslet na žádné starosti, které by kolem svatby v zahraničí mohly logicky nastat.

MARKÉTA ŠTROBACHOVÁ

Dostala jsem zprávu od klienta, že průvodkyně Eva Zboňáková byla skvělá a všem se s ní v New Yorku moc líbilo. Tak ještě jednou DĚKUJI! 

MARTINA PEŠKOVÁ, CZECH PRODUCTION S. R. O.

Od klientov viem, že všetko prebehlo v poriadku, prehliadky sa im velmi páčili a so sprievodkyňou Evou Zbonakovou boli taktiež spokojni. Velmi pekne teda ďakujeme aj my za výbornú spoluprácu, opat niekedy nabudúce.

ING. DOMINIKA MRÁZOVÁ, CONTINENTAL TOURS

Chtěli bychom vám poděkovat, cesta po USA byla úžasná, stejně tak líbánky na Havaji byly bez chyby. Poděkování patří i Petře Brusákové a Thomasovi se Zuzanou v Las Vegas. Přejeme spoustu dalších spokojených klientů.

MICHAELA HEJTMÁNKOVÁ

Po návratu z New Yorku bychom chtěli poděkovat za vaše služby a ohodnotit kvalitu celodenního doprovodu paní Evy Zbonákové “ na 1* „. Včetně jednání s Vámi proběhlo vše k naší plné spokojenosti. Doporučíme.

TAUBENHANSLOVI

Tak ještě jednou děkuji za zajištění průvodkyně paní Evy Zboňákové, všechno perfektně klaplo, byla skvělá, můžeme ji dále doporučit. Hezký a úspěšný příští rok a kdybychom se zase chystali do Ameriky a potřebovali bychom tam nějakou přípomoc, určitě se na Vás obrátíme.

DRAGICA MATOUŠKOVÁ

Cestovní kanceláře a agentury

Air Marine Travel & Incentive s.r.o. Praha

ALCA CZ, a.s., div. Alcatravel Praha

America Tours V.o.s. Liberec

AXA Assistance CZ s.r.o. Praha

BB Travel Makers s.r.o. Praha

B2B Partner s.r.o. Ostrava

BIT Group s.r.o. Praha

Bohemia Public Relation s.r.o. Sychrov

CK PP Tourist – A Tempo s.r.o. Praha

CK WECO-Travel s.r.o. Praha

CK Fischer a.s. Praha

CK Transbus-Air Trenčín

Continental Tours s.r.o. Bratislava

Czech production s.r.o. Praha

Destina Travel s.r.o.

ESO travel a.s. Praha

HRG-Hogg Robinson s.r.o. Praha

INEX-cestovní kancelář s.r.o. Praha

Ing. Jana Urbanová – EXPO TOUR

J&M Cruise spol. s.r.o. Doksany

Lemon Production s.r.o. Praha

Pro Travel CK, s.r.o. Plzeň

PT Tours International s.r.o. Praha

Sancho Tour s.r.o. Hlohovec

Smilex Travel Ostrava

Student Agency k.s. Brno

Webberger CZ, s.r.o. Bedřichov

Martin Greša – váš osobní průvodce

Vyjádření klientů zájezdů do USA a Kanady, jejichž průvodcem byl Martin Greša.
Plné jméno a kontaktní informace poskytneme na požádání v souladu se zákonem GDPR o ochraně osobních údajů.

 

 

 

„Vzpomínáme na suprový zájezd do USA, který byl také Vaší zásluhou pro nás naprosto skvělý.“

 


„Oceňujeme nejen průvodcovské schopnosti Martina Greši, ale i jeho lidské vlastnosti a přístup ke klientům během celého zájezdu. Všechny informace, které jsme od něho získali byly pro nás velkým přínosem.“

 


„Děkujeme Vám za krásné zážitky a ať se Vám práce i nadále daří.“
„Martin je průvodcem vysokých kvalit.“

 


„Osobitne však musíme vyzdvihnúť profesionálne zvládnuté sprievodcovské služby Ing. Martina Greši“

 


„Martine, jseš průvodce, na kterého dlouho nezapomenu. Díky za Tvé služby a zase Tě rádi někde v Americe uvidíme.“

 


„Díky znalostem Martina Greši byl každý den využit na 100% a viděli jsme více, než jsme si dokázali před odjezdem představit.“

 


„Velice Ti děkujeme, bylo to nádherné a jsi člověkem na svém místě. Tímto Ti děkujeme za Tvoji ochotu a profesionalitu.“

 


„Děkujeme Ti za Tvůj profesionální výkon, individuální přístup ke klientům a za výbornou atmosféru, kterou jsi vytvořil.“

 


„Výlet po Route 66 podle Vašeho návrhu byl moc pěkný, ještě jednou děkuji.“

 


„Pane Grešo, jste vynikajícím řidičem, poskytujete zasvěcené informace a Vaše nasazení je nadprůměrné.“

 


„Moc Vám děkujeme za skvělý zájezd a přejeme hodně dalších dobrých kšeftů.“

 


„Martine, patří Vám náš dík, vše jsi měl vždy dobře připravené, jsi ochotný, sympatický a kamarádský. Jsme velice spokojeni.“

 


„Náš průvodce byl velice ochotný a trpělivý, po odborné i lidské stránce takový, jaký by měl profesionál být.“

 


„Martine, stále vzpomínáme a všude vyprávíme. Bylo to skvělé.“

 


„Absolvovali jsme díky spolupráci s Vámi pěknou cestu Kanadou, Aljaškou a státem Washington. Děkujeme.“

 


„Pane Grešo, jste průvodce s výbornými organizačními vlastnostmi, znalostí prostředí a díky Vám zájezd proběhl ve velice pohodové atmosféře.“

 


„Nemohu Vám neříci, jak často na cestu do USA vzpomínáme a jak se nám moc líbila. A to nejen USA jako takové, ale také to, jak Vy jste nám cestu usnadňoval a zpříjemňoval Vaší laskavou starostlivostí a perfektností.“

 


„Martin Greša je řidič-průvodce, který pracuje nad rámec svých povinností.“

 


„Martin je dobrý organizátor, oblíbený a spolehlivý, pozorný vůči nám klientům a snaží se nám v rámci možností vždy vyhovět. Naše zážitky z Ameriky jsi díky své práci několikanásobně umocnil.“

 

 

„Martine, jste člověk na svém místě.“

 


„Na zájezdu bylo všechno tak nádherné, že mě kromě Ameriky snad už ani nic jiného neláká! Vzpomínáme na Tebe hodně často.“

 


„Pane Grešo, jsem Vám velice vděčný za Vaši pomoc při návštěvě nemocnice při mém onemocnění během zájezdu a za to, že tato nemilá věc ,díky Vám, téměř žádným způsobem nenarušila program zájezdu.“

 


„Martine, byl jsi jedním slovem super.“

 


„Měli jsme štěstí na našeho průvodce Martina Grešu, fundovaný, spolehlivý, klientům se věnuje na 100%.“

 


„S Martinem Grešou jsme byli velice spokojeni, moc Ti děkujeme za Tvé služby. Bylo to skvělé“

 


„Každá CK by měla mít alespoň jednoho průvodce, jakým je Martin Greša. Svoji práci má rád a jsme moc rádi, že právě on byl naším průvodcem po USA.“

 


„Martine, Tvé osobní nasazení a průvodcovské schopnosti a odborné znalosti jsou výborné.“

 


„Až se příště podíváme opět do USA tak jedině s průvodcem Martinem Grešou, všem doporučujeme.“

 


„Asi nikdy nezapomeneme na zážitky z letošní cesty po Západě USA a na Vaši klidnou a laskavou povahu.“

 


„Martine, moc na Vás vzpomínáme a ještě jednou děkujeme za skvělý zájezd v USA.“

 


„Během svých cest jsem se setkal již s mnoha průvodci, ale nikdy jsem neměl možnost poznávat svět s průvodcem, jako je Martin Greša. Má výborné jazykové znalosti, umí jednat s lidmi a je dobrým řidičem. Děkujeme.“

 


„Rádi na náš výlet s Vámi vzpomínáme.“

 


„Znalosti Martina Greši jsou na vysoké úrovni , dokáže program zpestřit ukázkami nejrůznějších zajímavostí na trase zájezdu.“

 


„Martine moc děkujeme, budeme na Vás dlouho vzpomínat.“

 


„Martin Greša je výborný řidič a průvodce, se 100% nasazením a ochotou ukázat nám co nejvíce.“

 


„Pane Grešo, byl jste výborný, patří vám náš dík za vše, co jste nám během zájezdu ukázal.“

 


„Martine, děkujeme Vám , hlavně za to, jak jste nám vyřešil ztrátu zavazadel.“