Exkluzivní zájezdy – popis

Exkluzivní zájezdy

Print Friendly, PDF & Email

Vítejte v New Yorku! Zažijte atmosféru nejlidnatějšího města Spojených států, světového centra kultury, ekonomiky a politiky. New York vás uchvátí svojí kulturní a etnickou rozmanitostí a vlastním tempem „města, které nikdy nespí“. Poznejte s námi Manhattan, projděte se po Times Square a Central Parku, rozhlédněte se z Empire State Building. Vydejte se do jazzového klubu nebo na muzikál na Broadwayi. Zažijte atmosféru gospelové mše v baptistickém kostele v Harlemu. Vychutnejte si jedinečný zážitek – let helikoptérou nad Manhattanem. Přesvědčte se, že návštěva New Yorku je životním zážitkem!

 

Nezávazná rezervace zájezdu

  Opište kód ▼ a klikněte na odeslat:
  captcha

  Program zájezdu

  Den 1: 

  Praha – New York 

  0 km 

  Odlet z Prahy do New Yorku, transfer z letiště do hotelu na Manhattanu, ubytování a večerní prohlídka Times Square.

  Den 2: 

  Manhattan

  0 km 

  Celodenní prohlídka jižní a střední části Manhattanu. Dopoledne absolvujete plavbu lodí na Liberty Island a na Ellis Island. Prohlídka Sochy svobody a Musea přistěhovalectví. Následuje pěší prohlídka Battery Park, Wall Street, Ground Zero, Chinatown a Little Italy. Cesta metrem zpět na střední Manhattan, prohlídka Union Square a výjezd na vyhlídku na nejslavnějším mrakodrapu světa, na Empire State Building.

  Den 3: 

  Manhattan

  0 km 

  Ráno odjezd do Brooklynu a pěší procházka po Brooklyn Bridge zpět na Manhattan. Poté Prohlídka severní a střední části Manhattanu – Dakota Building, místa, kde žil a byl zavražděn John Lennon a památníku Strawberry Fields, procházka Central parkem, neuvěřitelné oázy zeleně uprostřed mrakodrapů. Prohlídka zajímavostí na 5th Avenue a v jejím okolí – Trump Tower, Carnegie Hall, katedrála Sv. Patrika, Rockefeller Center, Grand Central Terminal, NY Public Library.

  Den 4: 

  Manhattan

  0 km 

  Dnes Vás čeká jeden z největších zážitků – cesta do Harlemu a návštěva nedělní gospelové mše v baptistickém kostele v Harlemu. Zde pochopíte, že chcete li poznat New York, musíte poznat jejich obyvatele. Po skončení mše prohlídka centra černošského Harlemu – hudební kluby Apollo Theater, Cotton Club a nábřeží řeky Hudson. Po obědě prohlídka Chelsea Market a procházka po nejnovější atrakci Manhattanu, po tzv. High Line, železničním viaduktu proměněném na botanickou zahradu. Večer návštěva jazzového klubu nebo zhlédnutí některého z muzikálů na Broadwayi dle vlastní volby (fakultativně).

  Den 5: 

  Woodbury Outlets

  150 km 

  Ráno cesta podél řeky Hudson do Woodbury Common Premium Outlets, nakupování ve více než 200 značkových obchodech, ve kterých ceny dosahují úrovně až 50% ceny značkového zboží v Evropě. Alternativně (pro nenakupující klienty) prohlídka jedné z nejprestižnějších škol v USA, Vojenské akademie ve West Point nebo individuální volno na Manhattanu, program dle vlastní volby (např. prohlídka některého z NY museí, letadlové lodi Intrepid, cesta metrem na Long Island…). Večer návštěva jazzového klubu nebo zhlédnutí některého z muzikálů na Broadwayi dle vlastní volby (fakultativně).

  Den 6: 

  Manhattan

  0 km 

  Dopoledne absolvujete 90 min. vyhlídkovou plavbu lodí kolem jižního a středního Manhattanu. Poplujete ústím řeky Hudson, pod Brooklynským mostem a kolem Sochy svobody.  V průběhu plavby uskutečníte 20 min. vyhlídkový let helikoptérou nad Manhattanem. V podvečer odjezd do Greenwich Village, prohlídka Washington Square a večer společné posezení v některém z barů s živou hudbou.

  Den 7: 

  New York – Praha

  0 km 

  Dopoledne individuální volno na Manhattanu, dle času odletu transfer na letiště a odlet do Prahy, fakultativně prodloužení pobytu v New Yorku nebo odlet do zvolené pobytové destinace.

  Den 8: 

  Přílet Praha

  0 km 

  Přílet do Prahy.

  Termín a cena:

  • Číslo zájezdu: 19USA0101    Termín: 11.04.- 18.04.2019    Cena: 54 950 Kč
  • Číslo zájezdu: 19USA0102    Termín: 09.05.- 16.05.2019    Cena: 56 950 Kč
  • Číslo zájezdu: 19USA0103    Termín: 06.06.- 13.06.2019    Cena: 56 950 Kč
  • Číslo zájezdu: 19USA0104    Termín: 11.07.- 18.07.2019    Cena: 58 950 Kč
  • Číslo zájezdu: 19USA0105    Termín: 15.08.- 22.08.2019    Cena: 56 950 Kč
  • Číslo zájezdu: 19USA0106    Termín: 12.09.- 19.09.2019    Cena: 56 950 Kč
  • Číslo zájezdu: 19USA0107    Termín: 10.10.- 17.10.2019    Cena: 56 950 Kč
  • Číslo zájezdu: 19USA0108    Termín: 06.11.- 14.11.2019    Cena: 56 950 Kč
  • Číslo zájezdu: 19USA0109    Termín: 05.12.- 12.12.2019    Cena: 63 950 Kč

   

  Pro ucelené skupiny (počet osob není omezen) můžeme připravit i alternativní termíny dle individuálních přání klientů. Pro tento zájezd jsou vhodné termíny v období od počátku dubna do konce října. 

   

  Cena zahrnuje:
  Letenky dle itineráře zájezdu včetně letištních poplatků, transfer z letiště v NY do hotelu na Manhattanu a zpět, doprava metrem, doprava vozidlem (dle velikosti skupiny) do outletového centra, 6 x ubytování v hotelu na Manhattanu (Hotel Pennsylvania nebo obdobný, 2 osoby na pokoji), vstupy dle programu (mimo fakultativních akcí), program dle itineráře, průvodcovské, tlumočnické a řidičské služby (česky mluvící průvodce), zákonné pojištění proti úpadku CK, cestovní pojištění A60 vč. pojištění storna zájezdu.

   

  V ceně je dále zahrnuto:

  • Plavba lodí k Soše svobody a na Ellis Island
  • Výjezd na vyhlídku mrakodrapu Empire State Building
  • Návštěva nedělní gospelové mše v baptistickém kostele v Harlemu
  • Večerní vyhlídková plavba trajektem na Staten Island a zpět
  • 90 min vyhlídková plavba lodí kolem středního a jižního Manhattanu
  • Vyhlídkový let vrtulníkem nad Manhattanem (15-20 min)

   

  Cena nezahrnuje: 
  Poplatek za registraci ESTA, poplatek za odbavení zavazadel při check-in, fakultativní akce dle programu.

   

  Fakultativní akce:

  • Návštěva muzikálového představení na Broadwayi dle vlastního výběru: od 65 USD
  • Návštěva jazzového klubu: dle aktuální nabídky
  • Prodloužení pobytu v New Yorku: cena na vyžádání
  • V případě konání sportovního utkání (NHL, NBA) v Madison Square Garden v době pobytu, možnost fakultativní návštěvy sportovního utkání: informace na vyžádání

   

  Detailní informace o fakultativních akcích a akcích, jež jsou navíc zahrnuty v ceně zájezdu, naleznete v odkazu Popis fakultativních akcí >>>

   

  Poznámka:

  • Příplatek za jednolůžkový pokoj: 19 880 Kč
  • Sleva pro 3 osobu na pokoji (dvě dvoulůžka): 8 950 Kč
  • Vyřízení povolení vstupu do USA (ESTA) cestovní kanceláří: 500 Kč

   

  Fakultativní pobyty za asistence místních česky/slovensky mluvících průvodců:

  • Pobyt na některém z Havajských ostrovů: cena na vyžádání
  • Pobyt na Miami Beach: cena na vyžádání
  • Pobyt na Mayské riviéře v Mexiku: cena na vyžádání
  • Pobyt v Chicagu: cena na vyžádání
  • Pobyt v Las Vegas: cena na vyžádání
  • Pobyt v Los Angeles: cena na vyžádání
  • Pobyt v San Franciscu: cena na vyžádání

   

  V ceně zájezdu nabízíme klientům komplexní cestovní pojištění (včetně pojištění storna zájezdu) typu A60, detailní informace o rozsahu pojištění, limitech pojistného plnění naleznete v odkazu Komplexní pojištění zájezdu

   

  Minimální počet klientů: 8

  Reference zájezdu

  Rády bychom Vám touto cestou ještě jednou moc poděkovaly za naprosto úžasný zájezd Krásy New Yorku.  Celý týden byl pro nás nezapomenutelný zážitek. Sestavený program, počasí i Vaše průvodcovské služby New Yorkem byly na 1*!!!!!!!!! Zvolit Vaší cestovní kancelář byla pro nás ta nejlepší volba, kterou bychom rády ještě v budoucnu určitě využily. Moc vzpomínáme, zdravíme a zasíláme pár fotek. A někdy v budoucnu na viděnou.
  ZUZANA BUDSKÁ (2017)