Fakultativní akce Aljaška a Yukon

Print Friendly, PDF & Email

Print Friendly, PDF & Email

Fakultativní akce – Aljaška a Yukon

Ceny jsou platné pro zájezdy v termínu 01.01.- 31.12.2023

Denali National Park

Cena:
• dospělý 198 USD
• dítě 95 USD
 

Celodenní výlet autobusem v Denali National Park s místním rangerem

Během tohoto výletu za doprovodu vašeho průvodce poznáte dech beroucí divočinu národního parku Denali. Zkušený místní řidič autobusu/průvodce vás provede během cca 85 km dlouhé cesty rozmanitou krajinami a nejkrásnějšími místy národního parku. Odjezd v cca 6 až 11 hod. Cena zahrnuje lehké občerstvení, vodu a vstup do NP. Délka výletu cca 8 až 8,5 hod. Anglicky mluvící. Děti 0-14 let, děti do 4 let si musí mít vlastní autosedačku, děti do 8 let musí mít vlastní podsedák .
Upozornění:
Doba trvání výletu závisí na aktuálním počasí a stavu silnice vedoucí národním parkem. Vlivem sesuvu půdy došlo k omezení. Délka cesty parkem může být v rozmezí 30 až 43 mil (48 až 69 km) a doba trvání výletu 3 až 6 hod.

Cena:
• bez přistání na ledovci
276 USD
• s přistáním na ledovci
385 USD
 
 
 

Vyhlídkový let k Mt Denali bez / s přistáním na ledovci – jižní strana

Při tomto letu letadlem uvidíte dech beroucí pohled na záplavu ledovců stoupajících z tundry od úpatí hory Mt Denali až na její vrchol 6194 m nad mořem. Anglicky mluvící pilot vám podá informace o zvířeně a geologii těchto nejchladnějších hor světa. Odlet z Talkeetna, doba letu 1 hod.
Alternativně (záleží na počasí) je možné absolvovat tento let s přistáním na ledovci na svahu Mt Denali, kdy máte možnost projít se po této nejvyšší hoře USA i pěšky. Užijete si slunce, sněhu a klidu. Odlet/přílet z Talkeetna, doba výletu 1,5 hod. Audio komentář pilota v angličtině. Není sleva na dítě.