Fakultativní akce Florida

Print Friendly, PDF & Email

Print Friendly, PDF & Email

Fakultativní akce – Florida

Ceny jsou platné pro zájezdy v termínu 01.01.- 31.12.2023

Miami Beach

Cena:
• dle aktuální nabídky

 

 

Prodloužení pobytu na Miami Beach

Váš pobyt na Miami Beach si můžete individuálně prodloužit o libovolný počet nocí. Prosloužení pobytu může být ve vašem stávajícím ***hotelu, nebo v hotelu dle vlastní volby. Pro cenovou nabídku hotelů kontaktujte CK.

Orlando

Cena:
• dospělý 104 USD
dítě 104 USD

 

 

Návštěva zábavního parku Sea World

Sea World Orlando
Odhalte zde tajemství podmořského světa. Mystický svět oceánů budete mít téměř na dotyk a zažijete setkání např. se žraloky, delfíny, velrybami anebo tučňáky. Zažijete show s kosatkami „One Ocean“. Vydáte se na výlet mezi mořem a oblohou na „Blue Horizons“ show s delfíny, papoušky a artisty. Zažijete atrakci „Antarctica-Empire of the Penguin“. V nejchladnějším tematickém parku Orlanda sledujte mladého tučňáka Pucka v Antarktidě. Fanoušci těch nejzábavnějších jízd mají možnost absolvovat jízdu na horské dráze Manta (Rejnok). Čekání na atrakci si zkrátíte pozorováním rejnoků v akváriu a potom už se budete pohybovat rychlostí více než 90 km/h. Atrakce „Turtle Trek“ je 3D, 360 stupňů filmový zážitek, kde se návštěvník ocitne ve světě mořských želv. Nebo se svezte na horské dráze „Hypercoaster Mako“, kde pojedete rychlostí přes 117 km/h.
Dopravu z hotelu do zábavního parku a zpět zajistí průvodce zájezdu. Vlastní pobyt v zábavním parku je individuálně bez doprovodu průvodce. Dítě 3-18 let, děti do 3 let zdarma.

Cena:
• dospělý 214 USD
dítě Kč 209 USD

Návštěva zábavního parku Universal Studios + Islands of Adventure

2-Park 1-Day Park to Park Ticket
Vstup do obou zábavních parků Universal Studios Florida a Universal´s Island of Adventure během jednoho dne. Dopravu z hotelu do zábavního parku a zpět zajistí průvodce zájezdu. Vlastní pobyt v zábavních parcích je individuální bez doprovodu průvodce. Dítě 3-9 let, děti do tří let zdarma.

Cena:
• dospělý od 169 USD
dítě od 169 USD

Návštěva zábavního parku Walt Disney World

Magic Kingdom Park
Nadčasové pohádkové klasiky ožívají v šesti tematických zemích. Právě zde potkáte myšáka Micky a další ikonické pohádkové postavy. Vydejte se na vodní dobrodružství ve Splash Mountain nebo do dolů sedmi trpaslíků.
Epcot
Zažijte ledové dobrodružství Frozen Ever After stejně jako ve filmu „Ledové království“. Večer byste si neměli nechat ujít fantastickou hudební a laserovou show „Illumi Nations“.
Disney´s Animal Kingdom Theme Park
Největší dobrodružství v divočině. Zajeďte si na skutečné safari s Kilimanjaro Safaris nebo navštivte exotickou zemi „Pandora –  The World of Avatar“.
Disney´s Hollywood Studios
Tady je vše o show businessu! Ponořte se do tajů 13 podlaží „The Twilight Zone Tower of Terror“. Ve „Star Tours“ prožijte  váš 3-D výlet napříč galaxiemi.
Vodní parky
Dva vodní parky Disney´s Typhoon Lagoon a Disney´s Blizzard Beach jsou zaměřeny na vodní zábavu a opalování.
Dopravu z hotelu do zábavního parku a zpět zajistí průvodce zájezdu. Vlastní pobyt v zábavním parku je individuální bez doprovodu průvodce. Dítě 3 až 9 let, děti do 3 let zdarma.

Cena:
• dospělý 35 USD
dítě 23 USD

Prohlídka zvířecího parku Jungle Adventure

Prohlídka skutečného floridského zvířecího parku za doprovodu průvodce zájezdu. Park je domovem vzácných floridských panterů, černých medvědů, vlků, tropických ptáků, hadů, aligátorů a další zvěře vyskytující se na Floridě. Absolvujete plavbu pontonovou lodí „řekou aligátorů“, domova více, než 200 aligátorů a během plavby budete obklopeni přírodou původní Floridy. Uvidíte krmení aligátorů, můžete si ve vlastních rukou podržet malého aligátora. Seznámíte se se životem původních floridských indiánů před příchodem Španělů i s replikou španělské pevnosti ze 16. století. Děti 3-11 let, děti do 3 let zdarma.

Titusville

Cena:
• dospělý 70 USD
dítě 61 USD

Návštěva kosmodromu Kennedy Space Center

Kosmodrom Kennedy Space Center se nachází cca 85 km východně od Orlanda a už 50 let je toto místo americkou vstupní branou do vesmíru.
KSC Maximum Admission
Kennedy Space Center Visitor Complex Maximum Admission Ticket nabízí neomezený vstup na všechny show, filmy a exponáty v komplexu pro návštěvníky, autobusovou prohlídku Kennedyho vesmírného střediska, kino IMAX a přístup k atrakci Shuttle Launch Experience.
Dopravu z hotelu na kosmodrom a zpět zajistí průvodce zájezdu. Vlastní prohlídka kosmodromu je individuální bez doprovodu průvodce. V případě, že se všichni klienti zájezdu zúčastní prohlídky kosmodromu, potom je za doprovodu průvodce zájezdu. Dítě 3 až 11 let, děti do 3 let zdarma.