Fakultativní akce Havajské ostrovy

Print Friendly, PDF & Email

Print Friendly, PDF & Email

Fakultativní akce – Havaj

Ceny jsou platné pro zájezdy v termínu 01.01.- 31.12.2023

Hawaii (Big Island)

Cena:
• dospělý 452 USD
dítě 452 USD

Vyhlídkový let vrtulníkem nad činnou sopkou Kilauea

Na prohlídku aktivní sopky Kilauea se vydáte ve vrtulníku pro 4 osoby, každá osoba má zaručený výborný výhled. Let vás zavede přímo do oblasti posledních sopečných aktivit vulkánu. Mimo to zhlédnete tropické pralesy ostrova a nádherné vodopády na řece Wailuku River. Doba letu 45-50 min, odlet z letiště v Hilo.

Cena:
• dospělý 180 USD
dítě 180 USD

Výjezd vozidlem SUV 4×4 na vrchol sopky Mauna Kea

S vašim průvodcem zájezdu se vydáte ve vozidle SUV 4×4 na cestu od hladiny moře na vrchol sopky Mauna Kea do výšky  4 200 m.n.m. Během stoupání na vrchol si prohlédnete návštěvní středisko sopky a astronomických observatoří, jež jsou umístěny na jejím vrcholu. Po výjezdu na vrchol můžete navštívit jednu z observatoří a vydat se na pěší túru až na úplný vrchol sopky.  Není vhodné pro osoby se zdravotními problémy a osoby citlivé na změnu tlaku vzduchu. Min. počet osob 2, max. počet osob 4.

Cena:
• dospělý 150 USD
dítě 139 USD

Noční šnorchlování za pozorováním rejnoků v Kona

Užijete si pohodlnou plavbu katamaránem při západu slunce podél pobřeží ostrova do místa pozorovíní rejnoků. Loď je speciálně navržena pro pozorování rejnoků v noci, rejnoci se mohou pozorovat přímo z lodi, nebo z vody během šnorchlování.  Jedinečný zážitek. Vyplouvá v 16,15 hod, doba trvání cca 3,5 hod.

Cena:
• dospělý 163 USD
dítě 97 USD

Vyhlídková plavba lodí podél pobřeží ostrova Hawaii při západu slunce s večeří

Během této vyhlídkové plavby katamaránem poplujete k památníku kapitána Cooka, seznámíte se zde s historií tohoto památníku i posledními okamžiky života tohoto slavného mořeplavce. Poté se vydáte do zálivu Kealakekua Bay, kde bude servírována havajská večeře. Při poslechu havajské hudby, při západu slunce a při skleničce koktejlu (alkoholického) poplujete zpět do přístavu. Vyplouvá z Kailua Pier. Doba trvání cca 3 hod. Dítě 6-17 let.
Předkrm: Mauna Loa Big Island Macadamia nuts
Salát: Kealaola Farm Mixed Salad greens, Waimea Grape Tomatoes, Japaneses Cucumber, red onions, Served with a papaya seed vinaigrette dressing
Hlavní chod: Thai Coconut Curry with Hamakua sweet potatoes, Hawaiian Breadfruit, Carrots & bell peppers, steamed rice, Kiawe Mango Barbecue short rips served with Mango salsa, island baked coconut dinner rolls served with butter.
Dezert: Cheesecake with local Lilikoi glaze, Kona coffee and assorted teas. Alcohol for those 21

Kauai

Cena:
• dospělý 336 USD
dítě 336 USD

Vyhlídkový let vrtulníkem nad ostrovem Kauai

Nezapomenutelný zážitek!! Tento let nabízí nejhezčí pohledy na přírodní krásy ostrova jako např. 1000 m vysoké pobřežní útesy Na Pali nebo tzv. Grand Canyon Pacifiku, Waimea Canyon. Odlety z heliportu v Lihue, doba trvání letu cca 50 min. Dopravu na heliport a zpět do hotelu zajistí průvodce zájezdu. Lety záleží na počasí.

Cena:
• dospělý 230 USD
dítě 210 USD
 

Plavba katamaránem při západu slunce s večeří

Během této plavby katamaránem se vydáte podél pobřeží ostrova Kauai k útesům Na Pali Cost. Budete moci  obdivovat tyto jedinečné útesy při západu slunce, pozorovat delfíny a mořské želvy. Uvidíte mořské jeskyně,  vodopády a strmé útesy s údolími. Kapitán lodě vás seznámí s historií a legendami ostrova Kauai. Během plavby bude servírována večeře, pivo a víno v ceně. Doba plavby 4,5 hod. Dítě 3 až 12 let.

Maui

Cena:
• dospělý 163 USD
dítě 118 USD
 

Šnorchlování u pobřeží ostrova Lanai s pozorováním delfínů

Spatřit delfíny ve volné přírodě je nezapomenutelným zážitkem. Při šnorchlování (cca 1,5 hod.) budete obdivovat krásu a rozmarnost podvodního světa korálového útesu u pobřeží malého ostrova Lanai. Z/do Lahainy. Délka výletu cca 5,5 hod., odjezd v cca 8 hodin, check-in v 7.15 hod. Vybavení a plavecké pomůcky v ceně. Snídaně, BBQ oběd a nápoje v ceně. Dítě 7-12 let. Výlet je závislý na aktuálních klimatických podmínkách

Cena:
• dospělý 85 USD
dítě 51 USD
 

Plavba lodí za pozorováním velryb

Lodní výlet za pozorováním velryb-keporkaků. Každý rok mezi prosincem a dubnem se okolí ostrova Maui stane domovem více, než 400 keporkaků. Zhlédnutí velryb je garantováno, v případě, že na vašem výletě velryby neuvidíte, můžete se další den zdarma zúčastnit dalšího výletu. Z/do přístavu Lahaina. Délka výletu cca 2 hodiny, vyplutí v 9,00 a 11,30 hod, návrat v 11,00 a 13,30 hod. Děti 5-12 let, děti do 5 let zdarma. Výlet je závislý na aktuálních klimatických podmínkách.

Cena:
• dospělý 207 USD
• dítě 130 USD
 
 

Návštěva večerní polynéské taneční show Royal Lahaina Luau

Zažijte večer plný hudby, tance, chutí a vůní během nejautentičtější luau na ostrově Maui. Váš závěrečný večer na Havaji strávíte tím pravým havajským způsobem. Součástí luau je havajská večeře a neomezená konzumace alko i nealko nápojů. Počátek mezi 17,15 a 18,15 hod, doba trvání cca 3 hod. Dítě 6-12 let, děti do 6 let zdarma.