Fakultativní akce New York

Print Friendly, PDF & Email

Print Friendly, PDF & Email

Fakultativní akce – New York

Ceny jsou platné pro zájezdy v termínu 01.01.- 31.12.2023

New York

Cena:
• dospělý 290 USD
dítě 290 USD

Vyhlídkový let vrtulníkem nad Manhattanem

The New Yorker – vyhlídkový let trvající cca 12-15 min vás nejdříve zavede směrem k Soše Svobody a Ellis Islandu. Dále poletíte podél západní strany Manhattanu směrem k George Washington Bridge, kdy budete mít příležitost obdivovat panorama Manhattanu. Podél řeky Hudson můžete vidět zajímavosti jako jsou Central Park, Chrysler Building a Empire State Building.  Odlet z Downtown Heliport, Pier 6 na East River. Povinný poplatek Heliport Fee ve výši 40 USD je zahrnut v ceně. Uskutečnění letu je závislé na počasí.

Cena:
• dospělý 30 USD
dítě 27 USD

Návštěva vojenské akademie ve West Point

Dle času prohlídky pojedete s vašim průvodcem z outletového centra Woodbury Common Premium Outlets krajinou lesů ke břehům řeky Hudson River, kde je umístěna vojenská akademie West Point. S místním průvodcem si během cca 75 min. prohlídky prohlédnete budovy a významná místa této vojenské akademie a seznámíte se s historií jedné z nejvýznamnějších vysokých škol v USA. Doprava pěšky a autobusem akademie. Min. počet osob 2. Dítě 3-11 let.

Cena:
• dle aktuální nabídky

Návštěva jazzového klubu na Manhattanu

Večerní návštěva některého z jazzových barů na Manhattanu dle vlastní volby. Před počátkem zájezdu vám CK zašle na vyžádání seznam možností dle aktuální nabídky pro termín vašeho zájezdu.

Cena:
• dle aktuální nabídky
 

Návštěva muzikálového představení na Broadway

Večerní návštěva některého z muzikálových představení na Broadway dle vlastní volby. Před počátkem zájezdu vám CK zašle na vyžádání seznam představení dle aktuální nabídky pro termín vašeho zájezdu.
Všechna divadla se nacházejí na Times Square nebo v jeho bezprostřední blízkosti. Za doprovodu průvodce si vyzvednete lístky oproti voucheru v pokladně divadla 30-60 min před začátkem představení.  Vzhledem k tomu, že naše ceny zahrnují rezervační poplatek a náš poplatek za zpracování, jsou vstupenky, které jsou zakoupeny přímo v divadle obvykle o něco levnější. Je však často velmi obtížné získat vstupenky přímo na místě na představení, den a čas, který preferujete. Proto doporučujeme koupi lístků předem. Minimální věk 4 roky, žádné slevy pro děti.

Cena:
• dle aktuální nabídky
 

Návštěva sportovního utkání v New Yorku (NHL, NBA, MLB)

Hokejové zápasy New York Rangers se hrají v Madison Square Garden a to od října do března. Program zápasů je k dispozici přibližně od srpna.
Hokejové zápasy New York Islanders se hrají v Barclays Center v Brooklynu a to od října do března. Program je k dispozici přibližně od srpna.
Basketbalové zápasy New York Nets se hrají v Barclays Center v Brooklynu a to od října do dubna. Program zápasů je k dispozici přibližně od srpna.
Basketbalové zápasy NY Knicks se hrají v Madison Square Garden. a to od října do dubna. Program zápasů je k dispozici přibližně od srpna.
Baseballové zápasy New York Yankees se hrají v Yankee Stadion v Bronxu a to od dubna do října. Program zápasů je k dispozici přibližně od února.
Baseballové zápasy New York Mets se hrají v Citi Field v Queens a to od dubna do října. Program zápasů je k dispozici přibližně od února.
Před počátkem zájezdu vám CK zašle na vyžádání seznam sportovních zápasů dle aktuální nabídky pro termín vašeho zájezdu.

Cena:
• dle aktuální nabídky

 

Prodloužení pobytu v New Yorku

Vaši návštěvu New Yorku si můžete individuálně prodloužit o libovolný počet nocí. Prosloužení pobytu může být ve vašem stávajícím ***hotelu, nebo v hotelu dle vlastní volby. Pro cenovou nabídku hotelů kontaktujte CK.