Fakultativní akce Východní Kanada

Print Friendly, PDF & Email

Print Friendly, PDF & Email

FAKULTATIVNÍ AKCE – VÝCHODNÍ KANADA

Ceny jsou platné pro zájezdy v termínu 01.01.- 31.12.2023

Chéticamp

Cena:
• dospělý 83 CAD
dítě 59 CAD

Vyhlídková plavba lodí za pozorováním velryb

Člunem Zodiac poplujete Atlantikem na místo, kde je možné spatřit plejtváky a kulohlavce, kteří ve zdejších vodách tráví letní měsíce. S trochou štěstí můžete kromě velryb spatřit i ptáky, jako například orla bělohlavého nebo kormorány. Z/do Chéticamp, Nova Scotia. Délka výletu cca 2,5 hodiny. Závisí na počasí. Anglicky mluvící. Děti 3 až 12 let, minimální věk 3 roky.

Midland

Cena:
• dospělý 47 CAD
dítě 24 CAD

Vyhlídková plavba lodí oblastí 30 000 ostrovů po Georgian Bay

Vyhlídková plavba lodí Island Queen mezi ostrovy v zálivu Georgian Bay. Poplujete kolem nádherného ostrova Hackleberry Island, kolem okouzlujících letních sídel Kanaďanů i úzkými vodními kanály a mělkými vodami zálivu. Vyplouvá z Midland, doba trvání 2 hodiny. Dítě 6-12 let, děti do 5 let zdarma.

Ottawa

Cena:
• dospělý 21 CAD
dítě 14 CAD

Prohlídka Canadian Museum of History

Canadian Museum of History je umístěno na protějším břehu řeky Ottawa, přímo naproti budovám parlamentu. Je největším museem v Kanadě co se týče vystavované plochy. Ve 4 patrech se nacházejí stále expozice Grand Hall, First Peoples Hall, Canadian Stamp Collection a Canadian History Hall. Během prohlídky musea zde procházíte historií Kanady jak v prostoru (z východu na západ), tak v čase (od 16. do 20 století). Dítě 2-12 let, děti do 2 let zdarma.

Rockport

Cena:
• dospělý 40 CAD
dítě 26 CAD

Vyhlídková plavba lodí po řece Sv. Vavřince v oblasti 1000 Islands

Lodní výlet do srdce 1000 Islands. Poplujete po řece Sv. Vavřince kolem honosných sídel v oblasti Milionaire´s Row i malých chatiček postavených na ostrůvcích uprostřed řeky. Obeplujete dokola Boldt Castle, nejhonosnější zdejší sídlo. A všude kolem vás se rozprostírá jedinečná přírodní scenérie řeky Sv. Vavřince. Doba trvání cca 90 min. Vyplouvá z Rockport, dítě 0-12 let.

Shediac

Cena:
• dospělý 92 CAD
dítě 65 CAD

Vyhlídková plavba lodí po zálivu Shediac Bay s ochutnávkou humrů

Během této plavby lodí v teplých vodách zálivu Shediac Bay na vás čeká nezapomenutelný kulinářský zážitek. Místní průvodce vás seznámí s tím, jak správně používat kleště a jíst výborného, čerstvě připraveného humra. Po této hostině se můžete vydat na horní vyhlídkovou palubu a kochat se pohledem na pobřeží New Brunswick při poslechu místní lidové hudby. Z/do Shediac, New Brunswick. Doba plavby cca 2,5 hod. Děti 5-12 let, min. věk 5 let.

Tadoussac

Cena:
• loď dospělý 103 CAD
• loď dítě 80 CAD
• Zodiac dospělý 103 CAD
• Zodiac dítě 80 CAD

Plavba lodí za pozorováním velryb

Poplujete vyhlídkovou lodí nebo velkým High Tech nafukovacím člunem Zodiac na nezapomenutelné pozorování velryb na řece Sv. Vavřince. Velryby se prohánějí v soutoku řek Saguenay a Sv. Vavřince od poloviny května do poloviny října. Místo odjezdu je Tadoussac Quay (plavba lodí) nebo Tadoussac Quay / Strand of Tadoussac (člun Zodiac). Plavba lodí trvá cca 3 hod, plavba člunem Zodiac 2,5 hod. Anglicky mluvící.  Děti loď 5 až 12 let, do 5 let zdarma. Děti gumový člun 6 až 12 let. Minimální věk pro plavbu na Zodiacu je 6 let, min. výška je 140 cm.

Toronto

Cena:
• dospělý 65 CAD
• junior 51 CAD
• dítě 35 CAD

Výjezd na vyhlídku CN Tower

Navštívíte 553 metrů vysokou dominantu Toronta, věž CN Tower. Po výjezdu do výšky 342 m se budete moci procházet po skleněné průhledné podlaze a vychutnáte si úchvatný výhled na město z otevřené vyhlídkové terasy. Vaši návštěvu budete korunovat výjezdem na vyhlídku Sky-Pod do výšky 447 m. Junior 6-13 let, dítě 3-5 let, do 3 let zdarma.