Průvodcovské služby

Průvodcovské služby

Vydejte se na cesty s průvodci, kteří se vyznají

Individuálním turistům v New Yorku, Washingtonu D.C., Bostonu, Chicagu, Miami, Miami Beach, Fort Lauderdale, Orlandu, Los Angeles, San Diegu, San Franciscu, Las Vegas, na Havajských ostrovech, na Aljašce, v Mexico City, Mayské riviéře a Cancúnu nabízíme následující služby místních česky/slovensky mluvících průvodců CK: 

  • setkání s klienty po příletu v letištní hale, transfer do hotelu a orientační info o místě pobytu a USA
  • zajištění průvodcovských služeb včetně dopravy ve výše uvedených městech a okolí dle přání klientů
  • zajištění fakultativních výletů včetně dopravy do bližšího i vzdálenějšího okolí výše uvedených měst

 

Místní průvodci vám mohou být k dispozici od několika hodin až po několik dní, mohou vám zajistit dopravu, tzn. řidičské služby, a to buď vámi pronajatým automobilem , nebo svými vlastními vozidly. Všichni místní průvodci jsou dlouhodobě žijící Češi nebo Slováci v příslušné zemi. Všichni znají výborně jak turistické zajímavosti ve městech kde žijí a v jejich okolí, tak vám také mohou poskytnout pohled na zemi, kterou si vybrali pro svůj další život i z perspektivy pracujícího respektive podnikajícího místního člověka.

 

Služeb místních průvodců můžete využít také pro 1-denní a více denní fakultativní výlety. Volbu zajímavých míst můžete prokonzultovat s pracovníky CK Travel America, kteří vám doporučí varianty výletů a aktivit na základě vašich časových možností, zájmů, přání atd.

Reference:

Milí místní průvodci našeho zájezdu v New Yorku, Miami, Los Angeles a San Franciscu, rádi bychom Vám všem poděkovali za výborné služby během naší dovolené. Vše fungovalo hladce a byli jsme celá rodina moc spokojeni. Zůstane nám spousta krásných zážitků i vzpomínek a za to Vám všem ještě jednou velice děkujeme. Zároveň všem přejeme, aby se Vám dařilo nejen profesně, ale i v osobním životě.
VĚROSLAV PEREGRIM S RODINOU

Zašlete nám vaše dotazy ohledně průvodcovských služeb.

    Opište kód ▼ a klikněte na odeslat:
    captcha