Průvodcovské služby

Print Friendly, PDF & Email

Průvodcovské služby

Vydejte se na cesty s průvodci, kteří se vyznají

  • setkání s klienty po příletu v letištní hale, transfer do hotelu a orientační info o místě pobytu a USA
  • zajištění průvodcovských služeb včetně dopravy ve výše uvedených městech a okolí dle přání klientů
  • zajištění fakultativních výletů včetně dopravy do bližšího i vzdálenějšího okolí výše uvedených měst

 

Místní průvodci vám mohou být k dispozici od několika hodin až po několik dní, mohou vám zajistit dopravu, tzn. řidičské služby, a to buď vámi pronajatým automobilem , nebo svými vlastními vozidly. Všichni místní průvodci jsou dlouhodobě žijící Češi nebo Slováci v příslušné zemi. Všichni znají výborně jak turistické zajímavosti ve městech kde žijí a v jejich okolí, tak vám také mohou poskytnout pohled na zemi, kterou si vybrali pro svůj další život i z perspektivy pracujícího respektive podnikajícího místního člověka.

 

Služeb místních průvodců můžete využít také pro 1-denní a více denní fakultativní výlety. Volbu zajímavých míst můžete prokonzultovat s pracovníky CK Travel America, kteří vám doporučí varianty výletů a aktivit na základě vašich časových možností, zájmů, přání atd.

 

Najměte si Martina Grešu jako průvodce vašeho zájezdu do USA nebo Kanady. Uvidíte místa, která vám nikdo jiný neukáže. Odprůvodcoval 203 zájezdů v Americe a najel přes 836 000 km po amerických silnicích. Vsaďte na zkušenost a cestujte bezpečně. Více zde >>>

Doporučení

Milí místní průvodci našeho zájezdu v New Yorku, Miami, Los Angeles a San Franciscu, rádi bychom Vám všem poděkovali za výborné služby během naší dovolené. Vše fungovalo hladce a byli jsme celá rodina moc spokojeni. Zůstane nám spousta krásných zážitků i vzpomínek a za to Vám všem ještě jednou velice děkujeme. Zároveň všem přejeme, aby se Vám dařilo nejen profesně, ale i v osobním životě.
VĚROSLAV PEREGRIM S RODINOU

Zašlete nám vaše dotazy ohledně průvodcovských služeb.

    Opište kód ▼ a klikněte na odeslat:
    captcha