Svatby

Print Friendly, PDF & Email

Svatby v Americe

Vaše ano bude znít „Yes I do“

Las Vegas • Miami Beach • Havajské ostrovy • New York • Cancún • Mayská riviéra

Všechny obřady se konají ve spolupráci s našimi dlouholetými partnery v USA a Mexiku. K dispozici vám mohou být také místní česky a slovensky mluvící průvodci, kteří vám pomohou s přípravou a průběhem svatby.

Svatba v Las Vegas

Klasický svatební obřad
Svatba nebo obnovení manželského slibu se koná v Special Memory Wedding Chapel. Klasický svatební obřad zahrnuje transfer limuzínou s anglicky mluvícím řidičem z hotelu do Court House (pouze u svateb – vyřízení svatební licence), do svatební kaple a zpět do hotelu. Dále použití šatny pro nevěstu a ženicha, obřad v kapli nebo v pavilonu (venkovní zahrada kaple), anglicky mluvícího oddávajícího ministra, CD hudbu při obřadu, růže pro nevěstu, kytičku na klopu pro ženicha, 12 fotografií na CD, svatební certifikát, licenční poplatky, apostilu (při svatbě), Renew of Vow certifikát (při obnovení manželského slibu). Doba trvání svatby (od/do hotelu) cca 2 – 2,5 hodiny.

 

Six Rose svatební obřad
Stejný obřad, jako „Klasický svatební obřad“. Navíc 6 růží místo 1 růže pro nevěstu, 24 fotografií místo 12 na CD, DVD záznam obřadu (nekódovaný, hratelný na jakémkoliv DVD přehrávači).

 

Tradiční svatební obřad
Stejný obřad, jako „Klasický svatební obřad“. Navíc 12 růží místo 1 růže pro nevěstu, 36 fotografií místo 12 na CD, DVD záznam obřadu (nekódovaný), 1 láhev sektu a 2 skleničky na sekt jako suvenýr.

 

Elvis Presley svatební obřad
Dvojník Elvise Presleyho přivede nevěstu k oltáři a zazpívá 3 písničky. Možnost rezervovat ke Klasickému, Six Rose i Tradičnímu svatebnímu obřadu.

 

Las Vegas Foto Tour
Limuzínou pojedete s profesionálním fotografem na známá místa v Las Vegas. 1 hodina – 60 až 80 záběrů na 2 různých místech. 2 hodiny – 120 až 150 záběrů na 4 různých místech.

 

Obnovení manželského slibu
Jedná se o stejný rozsah služeb, jak jsou uvedené u jednotlivých svatebních obřadů. Pouze bez uzavření sňatku. Místo oddacího listu a apostily získáte osvědčení o obnovení manželského slibu.

Svatba na Miami Beach

Svatba na pláži Miami Beach
Svatby se konají po celý rok, včetně víkendů a svátků, na písečné pláži v Miami Beach. Romantický obřad provádí licencovaný úředník státu Florida. Svatební obřad zahrnuje osobní přijetí anglicky mluvící úřednicí státu Florida, vyřízení svatební licence na úřadu v Miami, svatební obřad na pláži Miami Beach nebo v hotelu na Miami Beach (dle přání klientů), svatební kytice, 100 fotografií přes webové rozhraní, 1 lahev sektu na bíle prostřený stůl, poplatek za apostilu a vyřízení svatební licence, doprava svatebního páru na úřad v Miami pro vyřízení svatební licence (registraci svatebního obřadu), zaslání apostily a oddacího listu do ČR.

 

Svatba na pláži ostrova Key Biscayne
Stejný, jako obřad na pláži Miami Beach. Svatba se koná na pláži ostrova Key Biscayne, transfer limuzínou (max. 8 osob) z/do hotelu v Miami.

 

Obnovení manželského slibu
Jedná se o stejný rozsah služeb, jako u svatebního obřadu na pláži Miami Beach. Pouze bez uzavření sňatku a fotografií. Místo oddacího listu a apostily získáte osvědčení o obnovení manželského slibu.

Svatba na Havajských ostrovech

Svatba na pláži ostrova Maui
Svatba se koná na odlehlé pláži v jižním Maui, většinou na Paipu Beach v Makena. Svatební obřad zahrnuje tradiční květinové havajské Lei pro ženicha i nevěstu, asistenci při získávání svatební licence a při svatebním obřadu, poplatek za apostilu, ověřenou kopii oddacího listu a dárkový certifikát. Dále zahrnuje svatební licenci, licenční poplatek, přípitek z kokosových skořápek po obřadu. Oddávajícím je havajský kněz v tradičním oděvu.

Svatba v New Yorku

Svatba v kanceláři městského úředníka
Svatba se koná v kanceláři města New York, krátký obřad s anglicky mluvícím úředníkem. Cena svatebního obřadu zahrnuje 2 x dopravu do kanceláře města a zpět do hotelu (pro podání žádosti a obdržení svatební licence a na svatební obřad u městského úředníka), taxi transfer z hotelu do vybraného místa konání svatby a zpět (pro obřad v Central Park/Rockefeller Center), asistence při předsvatebním setkání a ve svatební den (anglicky mluvící), předběžný rozhovor se svatebním plánovačem v hotelu, svatební obřad s nedenominačním pastorem nebo úředníkem (obřad na úřadě cca 3 minuty, obřad v Cetral Park/Rockefeller Center cca 15 min), láhev šampaňského (pouze pro obřad v Central Park/Rockefeller Center), svatební licence, svatební potvrzení (apostila).

 

Svatba v Central Parku
Svatební obřad proběhne v romantickém Ladies Pavillon, nebo na jiném místě, které si v Central Parku sami vyberete.

 

Svatba v Rockefeller Center
Svatební obřad proběhne na soukromé vyhlídkové terase v 70. patře mrakodrapu Rockefeller Center s výhledem na Central Park a Empire State Building.

Doporučení

Chtěli bychom Vám s manželem velice poděkovat za Vaše služby zajištění svatebního obřadu na Miami Beach. Všichni byli velmi příjemní a milí a my jsme si užili báječný svatební den. Mohu Vás jen a jen doporučit a také to tak budu dělat. Přejeme mnoho dalších spokojených zákazníků.
LUCKA FRICOVÁ

Pro podrobnější informace a cenové kalkulace nás kontaktujte.

    Opište kód ▼ a klikněte na odeslat:
    captcha