Zážitkové služby na Floridě

Print Friendly, PDF & Email

Print Friendly, PDF & Email

Zážitkové služby na Floridě

Ceny jsou platné v termínu 01.04.2023 – 31.03.2024

Nenašli jste město nebo místo, které plánujete navštívit nebo atrakci, kterou chcete zažít? Kontaktujte nás pro nabídku dalších zážitkových služeb.

Key West

Cena:
• dospělý  Kč
dítě  Kč

Plavba katamaránem se šnorchlováním

Výlet na palubě katamaránu v okolí Key West. Šnorchlování mezi barevnými tropickými rybičkami na jediném živém korálovém útesu severní Ameriky. Anglicky mluvící průvodce. Denně v 9.30 a 13.30 hod, vyplouvá z Fury Wateradventures, Westin Marina. Doba trvání 3 hodiny, nápoje v ceně,. Dítě 4-10 let, děti do 4 let zdarma.

Cena:
• dospělý  Kč
dítě  Kč

Plavba lodí při západu slunce

Zažijte úžasný západ slunce u Key West a vychutnejte si teplý oceánský vánek, občerstvení, margaritu, pivo a živou hudbu skupiny „Hog´s Breath Saloon“ na palubě katamaránu Fury. Anglicky mluvící průvodce. Denně od Fury Wateradventures, Key West Bright Marina (Historic Seaport), odjezd cca 16.30– 18.30 hod. v závislosti na západu slunce, doba trvání 2 hodiny, nápoje/snacky v ceně. Dítě 4-10 let, děti do 4 let zdarma.

Cena:
• dospělý  Kč
dítě  Kč

Lodní výlet za pozorováním delfínů se šnorchlováním

Lodní výlet zahrnuje pozorování delfínů ve vodách Mexického zálivu spojené se šnorchlováním na korálových útesech. Denně, odpová v 9,00 nebo 12,30 hod. Doba trvání cca 3 hod. Vyplouvá se z Key West Historic Seaport. Dítě 6-12 let, děti do 6 let zdarma.

Miami

Cena:
• Zóna 2 –  Kč
• Zóna 3 –  Kč
Zóna 4 –  Kč
 Zóna 5 –  Kč

Transfer z letiště do hotelu a zpět

Transfery jsou zajišťovány autobusy společnosti Super Shuttle. Při cestě do vašeho hotelu resp. na letiště se zastavuje v dalších hotelech, popř. soukromých adresách. Děti do 2 let zdarma.
Zóna 2 – Downtown, Coconut Grove
Zóna 3 – South Beach, Middle Beach
Zóna 4 – Surfside, Bal Harbour, Doral
Zóna 5 – Key Biscayne, Sunny Isles

Cena:
• dospělý od  Kč
dítě od  Kč
 

Privátní prohlídka Miami s místním česky/slovensky mluvícím průvodcem  ♥ TIP CK

Během prohlídky města uvidíte slavný Ocean Drive a čtvrť Art Deco v South Miami Beach, čtvrti Little Havana, Coconut Grove, Coral Gables, pulsující Downtown a Bayside Marketplace, pěknou nákupní část města na břehu Biscayne Bay. Z Bayside Marketplace je možné absolvovat 90 min vyhlídkovou plavbu lodí kolem ostrovů, kde žijí nejbohatší obyvatelé Miami (cena cca 31 USD/osobu). Odjezd denně v 9 hod od všech hotelů na Miami Beach, trvání cca 6 hod. Cena závisí na počtu osob ve skupině, pro kalkulaci kontaktujte CK.

Cena:
• dospělý  Kč
dítě  Kč
 

Výlet do Everglades National Park

Podnikněte výlet do této unikátní přírodní rezervace nazývané také River of Grass, ležící 45 min od Miami. Seznámíte se s místní flórou a faunou (lužní lesy, aligátoři, ptáci), uskutečníte 30 min jízdu tzv. airboutem krajinou Everglades a během aligátořího show uvidíte zblízka tato fascinující zvířata. Odjezd denně v 9 hod od všech hotelů na Miami Beach, trvání cca 4 hod i s dopravou. Anglicky mluvící. Dítě 3-11 let, děti do 3 let zdarma.

Cena:
• dospělý od  Kč
dítě od  Kč
 

Výlet do Fort Lauderdale s návštěvou značkového outletu

Ve městě nazývaném Benátkami Floridy uskutečníte vyhlídkovou plavbu lodí vodními kanály a cestami kolem nádherných vil a přístavních doků jachet místních milionářů. Poté navštívíte největší outlet Floridy Sawgrass Mill s více než 400 značkovými obchody a restauracemi. Máte 3 hodiny na to, aby jste si splnili své nákupní sny. Odjezd denně cca v 9 hod od všech hotelů na Miami Beach, trvání cca 8 hod. Výlet z česky/slovensky mluvícím místním průvodcem. Cena závisí na počtu osob ve skupině, pro kalkulaci kontaktujte CK.

Cena:
• dospělý bus All Loops  Kč
dítě bus All Loops  Kč
dospělý bus+plavba  Kč
• dítě bus+plavba  Kč
 

Miami City Tour autobusem Hop On – Hop Off

Zažijte Miami flexibilním způsobem formou 3 různých okružních tras (Loops) červenými doubledeckery společnosti Big Bus. Dostanete se ke všem největším zajímavostem v Miami. Nastupování a vystupování dle libosti. Denně, čistá doba jízdy cca 1,5 hodiny/Loop. Odjezdy mezi 9-18, každých 30 minut. Anglicky mluvící. Za příplatek možnost 90 min. vyhlídkové plavby lodí s anglicky mluvícím průvodcem „Queen Cruise“, poplujete podél pobřeží Miami a umělých ostrůvků s vilami zdejších celebrit „Millionaire´s Row“. Dítě 5-15 let, děti do 5 let zdarma.

Cena:
• sekce Level 400 –  Kč
sekce Level 300 –  Kč
 

Vstupenky na basketbal – Miami Heat

Zažijte úchvatný basketbal profesionální ligy NBA z první ruky v American Airlines Arena v Downtown Miami. Pro konkrétní nabídku zápasů kontaktujte CK. Vzhledem k tomu, že ceny zahrnují místní rezervační poplatek a náš manipulační poplatek, vstupenky zakoupené přímo na místě jsou obvykle levnější. Je však často obtížné je na místě získat. Sezóna od 01.10.-31.03., žádné dětské slevy. Pro individuální nabídku kontaktujte CK.

Cena:
• Home Run Porch  Kč
 

Vstupenky na baseball – Florida Marlins

Podívejte na baseball při návštěvě zápasu Florida Marlins na místním stadionu Marlins Ballpark. Vybíráme vstupenky pro kategorii Home Run Porch nebo lepší, v závislosti na dostupnosti. Pro konkrétní nabídku zápasů kontaktujte CK. Vzhledem k tomu, že ceny zahrnují místní rezervační poplatek a náš manipulační poplatek, vstupenky zakoupené přímo na místě jsou obvykle levnější. Je však často obtížné je na místě získat. Sezóna od 15.04.-15.09., žádné dětské slevy. Pro individuální nabídku kontaktujte CK.

Orlando

Cena:
• Zóna 3 –  Kč, dítě  Kč
• Zóna 4 –  Kč, dítě  Kč
• Zóna 5 –  Kč, dítě  Kč

Transfer z letiště do hotelu a zpět

Transfer zajišťován minibusy nebo autobusy z mezinárodního letiště v Orlandu do vašeho rezervovaného hotelu nebo apartmánu. Cestou do hotelu/na letiště zastavuje i u jiných hotelů či na soukromých adresách. Dítě 4-11 let, děti do 4 let zdarma.
Zóna 3 – International Drive
Zóna 4 – Walt Disney World Area, Kissimmee
Zóna 5 – The Grove

Cena:
• 1 Park Ticket  Kč
2 Park Ticket  Kč
3 Park Ticket  Kč
• Unlimited Park Ticket + Parking  Kč
 

Vstupenky do zábavních parků Sea World & Aquatica

Aquatica
Vodní park patřící SeaWorld leží naproti přes silnici do SeaWorld Orlando. Na ploše zhruba 23 hektarů se nabízí osvěžující vodní zážitky pro celou rodinu. Máte zde máte, že jste se ocitli na ostrově jižních moří, pestré barvy, tropické rostliny, křišťálové vodopády a laguny, 1 500 m2 bílých pláží, fontány, zvířata z celého světa a všude barevné motivy zvířat z maorské kultury. Užijete si zde 42 tobogánů, vlnové laguny, jízdy raftem, vodní jámy, podmořské jeskyně s barevnými rybami, řeky ústící do peřejí a delfínovou skluzavku, která prochází lagunou s delfíny. A skluz pro driftery – Omaka Rocka s polovičními trubkami a téměř vertikálními úseky. Na odvážlivce čeká Ihu’s Breakway Falls, jeden z nejvyšších, nejstrmějších a nejdelších tobogánů svého druhu ve Spojených státech.
Sea World Orlando
Odhalte zde tajemství podmořského světa. Mystický svět oceánů budete mít téměř na dotyk a zažijete setkání např. se žraloky, delfíny, velrybami anebo tučňáky. Zažijete show s kosatkami „One Ocean“. Vydáte se na výlet mezi mořem a oblohou na „Blue Horizons“ show s delfíny, papoušky a artisty. Zažijete atrakci „Antarctica-Empire of the Penguin“. V nejchladnějším tematickém parku Orlanda sledujte mladého tučňáka Pucka v Antarktidě. Fanoušci těch nejzábavnějších jízd mají možnost absolvovat jízdu na horské dráze Manta (Rejnok). Čekání na atrakci si zkrátíte pozorováním rejnoků v akváriu a potom už se budete pohybovat rychlostí více než 90 km/h. Atrakce „Turtle Trek“ je 3D, 360 stupňů filmový zážitek, kde se návštěvník ocitne ve světě mořských želv. Nebo se svezte na horské dráze „Hypercoaster Mako“, kde pojedete rychlostí přes 117 km/h.
Vstupenky
Vstupenky jsou platné pro libovolný výběr ze zábavních parků SeaWorld Orlando, Aquatica Orlando, Busch Gardens Tampa a/nebo Adventure Islands. Kombinace parků je zcela libovolná, např. také 2 návštěvy ve 2 dnech ve stejném parku.
1 Park Ticket – platný na jednu návštěvu v parku SeaWorld Orlando nebo Busch Gardens Tampa.
2 Park Ticket – platný pro 2 návštěvy v parcích SeaWorld Orlando, Aquatica Orlando, Busch Gardens Tampa a/nebo Adventure Island.
3 Park Ticket – platný pro 3 návštěvy v parcích Sea World Orlando, Aquatica Orlando, Busch Gardens Tampa a/nebo Adventure Islands.
Unlimited Park Ticket + Parking – neomezený vstup po dobu 14 po sobě jdoucích dní do parků SeaWorld Orlando, Aquatica Orlando, Busch Gardens Tampa a Adventure Island, parkování v ceně.
V ceně lístků je i bezplatná kyvadlová doprava z různých míst v Orlandu, mimo jiné do SeaWorldu a Busch Gardens. Děti do tří let zdarma.

Cena: 
• 2-Park Explorer Ticket
dospělý  Kč, dítě  Kč
• 3-Park Explorer Ticket 
dospělý  Kč, dítě  Kč
• 2-Park 1-Day Ticket
dospělý  Kč, dítě  Kč
• 2-Park 2-Day Ticket 
dospělý  Kč, dítě  Kč
• 3-Park 2-Day Ticket
dospělý  Kč, dítě  Kč
 

Vstupenky do zábavních parků Universal Orlando

Universal Orlando 2-Park Explorer Ticket
14 po sobě jdoucích dnů neomezeného přístupu do Universal Studios Florida a Universal’s Islands of Adventure, stejně jako vybraných zábavních zařízení na Universal City Walk.
Vstupenka není k dispozici ke koupi v žádném ze vstupů  do parků.
Universal Orlando 3-Park Explorer Ticket
14 po sobě jdoucích dnů neomezeného přístupu do Universal Studios Florida, Universal’s Islands of Adventure a zbrusu nového zábavního parku Universal Volcano Bay, stejně jako do vybraných zábavních zařízení na Universal CityWalk.
Vstupenka není k dispozici ke koupi v žádném ze vstupů  do parků.
2-Park 1-Day Park to Park Ticket
Jednodenní vstup do Universal Studios Florida a Universal´s Island of Adventure.
2-Park 2-Day Park to Park Ticket
Dvoudenní vstup v rámci sedmi dní do Universal Studios Florida a Universal´s Islands of Adventure.
3-Park 2-Day Park to Park Ticket
Dvoudenní vstup v rámci sedmi dní do Universal Studios Florida, Universal´s Islands of Adventure a Universal´s Volcano Bay.
Děti 3 – 9 let, děti do 3 let zdarma. Při rezervaci zadejte datum, kdy bude vstupenka poprvé použita.

Cena:
• 1 Park Ticket  Kč
2 Park Ticket  Kč
3 Park Ticket  Kč
• Unlimited Park Ticket + Parking  Kč
 

Zlevněné vstupy do Sea World & Aquatica & Bush Gardens & Adventure Islands  ♥ TIP CK

Vstupenky jsou platné pro libovolný výběr ze zábavních parků SeaWorld Orlando, Aquatica Orlando, Busch Gardens Tampa a/nebo Adventure Islands. Kombinace parků je zcela libovolná, např. také 2 návštěvy ve 2 dnech ve stejném parku.
1 Park Ticket – platný na jednu návštěvu v parku SeaWorld Orlando nebo Busch Gardens Tampa.
2 Park Ticket – platný pro 2 návštěvy v parcích SeaWorld Orlando, Aquatica Orlando, Busch Gardens Tampa a/nebo Adventure Island.
3 Park Ticket – platný pro 3 návštěvy v parcích Sea World Orlando, Aquatica Orlando, Busch Gardens Tampa a/nebo Adventure Islands.
Unlimited Park Ticket + Parking – neomezený vstup po dobu 14 po sobě jdoucích dní do parků SeaWorld Orlando, Aquatica Orlando, Busch Gardens Tampa a Adventure Island, parkování v ceně.
V ceně lístků je i bezplatná kyvadlová doprava z různých míst v Orlandu, mimo jiné do SeaWorldu a Busch Gardens. Děti do tří let zdarma.

Cena:
• 1-Day Ticket  Kč, dítě  Kč
2-Day Ticket  Kč, dítě  Kč
3-Day Ticket  Kč, dítě  Kč
• 4-Day Ticket  Kč, dítě  Kč
• 5-Day Ticket  Kč, dítě  Kč

 

Vstupenky do Walt Disney World Resort

Magic Kingdom Park
Nadčasové pohádkové klasiky ožívají v šesti tematických zemích. Právě zde potkáte myšáka Micky a další ikonické pohádkové postavy. Vydejte se na vodní dobrodružství ve Splash Mountain nebo do dolů sedmi trpaslíků.
Epcot
Zažijte ledové dobrodružství Frozen Ever After stejně jako ve filmu „Ledové království“. Večer byste si neměli nechat ujít fantastickou hudební a laserovou show „IllumiNations“.
Disney´s Animal Kingdom Theme Park
Největší dobrodružství v divočině. Zajeďte si na skutečné safari s Kilimanjaro Safaris nebo navštivte exotickou zemi „Pandora –  The World of Avatar“.
Disney´s Hollywood Studios
Tady je vše o show businessu! Ponořte se do tajů 13 podlaží „The Twilight Zone Tower of Terror“. Ve „Star Tours“ prožijte  váš 3-D výlet napříč galaxiemi.
Vodní parky
Dva vodní parky Disney´s Typhoon Lagoon a Disney´s Blizzard Beach jsou zaměřeny na vodní zábavu a opalování.
Magic Your Way Base Ticket
S MYW Base Ticket máte, podle rezervované vstupenky, vstup do 4 Disney tematických parků (Magic Kingdom Park, Disney´s Animal Kingdom Theme Park, Epcot a Disney´s Hollywood Studios). U vícedenních lístků, 1 den/1 tématický park.
Base Ticket + Park Hopper
S možností Park Hopper máte neomezený vstup do 4 Disney tematických parků (Magic Kingdom Park, Disney´s Animal Kingdom Theme Park, Epcot a Disney´s Hollywood Studios).  Více tematických parků/den. Příplatek za Park Hopper 1 728-2 133 Kč (závisí na počtu dní platnosti lístku).
Base Ticket + Park Hopper Plus Option
S Park Hopper Plus Option můžete zažít další z atrakcí Disney, mezi jinými 2 vodní parky Disney´s Typhoon Lagoon a Disney´s Blizzard Beach. Počet návštěv těchto parků odpovídá platnosti vstupenek, např. u 3 denní vstupenky, jsou v ceně 3 návštěvy, u 4 denní vstupenky jsou 4 návštěvy. Příplatek za Park Hopper Plus Option 2 160-2 646 Kč (závisí na počtu dní platnosti lístku).
Dítě 3-9 let, děti do 3 let zdarma.

Cena:
• KSC Maximum Admission 
dospělý  Kč, dítě  Kč
• Space Pass Plus 
dospělý  Kč, dítě  Kč
 

Vstupenky na kosmodrom Kennedy Space Center

Kosmodrom Kennedy Space Center se nachází cca 85 km východně od Orlanda a už 50 let je toto místo americkou vstupní branou do vesmíru.
KSC Maximum Admission (1 denní vstup)
Kennedy Space Center Visitor Complex Maximum Admission Ticket nabízí neomezený vstup na všechny show, filmy a exponáty v komplexu pro návštěvníky, autobusovou prohlídku Kennedyho vesmírného střediska, kino IMAX a přístup k atrakci Shuttle Launch Experience.
Space Pass Plus (2-denní pass)
Space Pass je platný 2 dny v rámci 7 dnů a zahrnuje všechny služby KSC Maximum Admission Ticket. Navíc nabízí „Lunch with an Astronaut“ (oběd s anglicky hovořícím astronautem, cca 1 hodina), přístup do montážní budovy VAB a 2 hodinovou okružní jízdu autobusem „Discover KSC: Today and Tomorrow“.
Dítě 3-11 let, děti do 3 let zdarma.