Zážitkové služby na Havajských ostrovech

Print Friendly, PDF & Email
Print Friendly, PDF & Email

Zážitkové služby na Havajských ostrovech

Ceny jsou platné v termínu 01.04.2023 – 31.03.2024

OahuMaui • Kauai • Hawaii

Nenašli jste město nebo místo, které plánujete navštívit nebo atrakci, kterou chcete zažít? Kontaktujte nás pro nabídku dalších zážitkových služeb.

Ostrov Oahu

Cena:
• hotely na Waikiki  Kč
hotely v Kahala  Kč
Turtle Bay Resort  Kč

Transfer z letiště do hotelu a zpět

Transfer autobusy nebo minibusy mezi mezinárodním letištěm Honolulu a vaším hotelem. V nabídce je navíc i možnost přivítání s květinovým Lei. Uvedené ceny jsou od 4 osob. Pro 1-3 osoby je příplatek. Při rezervaci služby uvádějte číslo letu a hodinu letu a jméno vašeho hotelu. One-way transfer. Transfery tam a zpět se rezervují separátně. Příplatek za přivítání s Lei 837 Kč.

Cena:
• dospělý  Kč
dítě  Kč

Návštěva Polynéského kulturního centra

Poznáte zde zvyklosti a kulturu původních obyvatel Polynésie (Havaje, Tahiti, Fiji atd). Cestou z hotelu na Waikiki do Laie pojedete podél východního pobřeží ostrova. V Polynéském kulturním centru budete přivítáni typicky havajským způsobem – květinovým věncem Lei. Projedete se polynéskou kánoí vodním kanálem mezi jednotlivými polynéskými kulturami a pak budete mít možnost vidět v každé z polynéských vesnic kulturní nebo jiné umělecké představení místních obyvatel. Večer vás čeká Alii Luau Dinner Show s živými představeními tradičních tanců jednotlivých ostrovů. Po-So, transfer z hotelů na Waikiki mezi 10-10,30 hod (doporučujeme) nebo 12-12,30 hod. Příjezd v cca 22-22,30 hod. Při rezervaci uveďte jméno vašeho hotelu a čas vyzvednutí. Dítě 5-11 let, děti do 5 let zdarma.

Cena:
• dospělý  Kč
dítě  Kč

Okružní prohlídka ostrova s místním průvodcem

Okružní prohlídka s anglicky mluvícím průvodcem vás zavede z Waikiki na vyhlídku na Diamond Head, ležící na vrcholu vulkanického kráteru, pojedete kolem východního pobřeží ostrova k Hanauma Bay, Sandy Beach a Byodo In Temple až k ráji všech surfařů na severním pobřeží ostrova. Cestou zastávka na oběd (není v ceně). Na závěr následuje zastávka u ananasových plantáží v Dole Plantation. Denně, odjezd v 9-10 hod, příjezd v 16,00 hod. Uvedená cena je platná pro 4 osoby. V případě menšího počtu účastníků je účtován příplatek. Za příplatek je také možno zajistit česky mluvícího místního průvodce.

Cena:
• dospělý  Kč
dítě  Kč

Prohlídka centra Honolulu a Pearl Harbor Tour

Navštivte Pearl Harbor, jedno z nejvyhledávanějších míst na Havaji, místo, kde došlo 7. Prosince 1941 k napadení Spojených států japonskými letadly. Během prohlídky Pearl Harboru poplujete k památníku Arizona Memorial, navštívíte bitevní loď USS Missouri a shlédnete dokument o útoku na Pearl Harbor. Během jízdy v Honolulu neopomeňte palác Iolani, kdysi královskou rezidenci, před kterou se nachází socha krále Kamehamehy I, prvního havajského krále. Denně, z/do hotelů na Waikiki, odjezdy cca v 6.30-6.50 hod, návrat v cca 14.30 hod. Při rezervaci služby uvádějte jméno vašeho hotelu) anglicky mluvící průvodce. Díte 3-11 let, děti do 3 let zdarma.

Cena:
• ATV Package  Kč
Horseback Package  Kč, dítě  Kč

 

Jízda na koních a čtyřkolkách na ranči Kualoa Ranch

ATV Full Day Adventure Package
60 min. výlet na čtyřkolkách k proslulým filmovým lokalitám
Horseback Adventure Package
60 min. vyjížďka na koních v jižní části Kualoa Ranch. Poté si můžete vybrat 2 ze 4 devadesátiminutových výletů – Movie Sights & Ranch Tour k proslulým filmovým lokalitám, Ancient Hawaiian Fishpond and Garden Tour, Jungle Experience Tour nebo Private Beach at Kualoa Tour.
Denně včetně transferu (vyzvednutí z Waikiki hotelu mezi 6.50-7.30 hod), návrat v cca 14.15 hod. Oběd BBQ, voda, džusy, káva v ceně. Anglicky mluvící průvodce. Min. věk 16 let (pro ATV Package), 10 let a výška 138 cm (pro Horseback Package). Výlety jsou závislé na počasí. Dítě 10-12 let.

Cena:
• dospělý  Kč
dítě  Kč

Plavba na kajaku se šnorchlováním  ♥ TIP CK

Z Kualoa Ranch půjdete cca 15 minut k Hkipu´u Overlook, odkud budete mít nádherný výhled na Kane´ohe Bay, stejně jako na 800 let starý Milii Fishpond. Z pláže se poté vydáte na 30 minutovou plavbu kajakem. Kolem Chinaman´s Hat (Mokolii Island) se dostanete na Secret Island. Po přestávce na lehký oběd zde můžete šnorchlovat nebo objevovat ostrov pěšky. Pondělí, středa, pátek. Transfer (vyzvednutí v hotelu na Waikiki mezi 9.00-9.20 hod), návrat cca 15.00-15.45 hod. Vybavení na šnorchlování a plavbu kajakem, plovací vesty. Voda a snacky v ceně. Anglicky mluvící průvodce. Výlet závisí na počasí. Dítě 2-13 let.

Ostrov Maui

Cena:
• hotely v Wailea, Kihei  Kč
• hotely v Lahaina, Kaanapali  Kč
• hotely v Honokowai  Kč
• hotely v Kapalua, Napili  Kč

 

Transfer z letiště do hotelu a zpět

Transfer zajišťován minibusem nebo autobusem z letiště v Kahului do vašeho rezervovaného hotelu nebo apartmánu a zpět. Minimální počet osob pro rezervaci transferu je 2. Transfer není zajišťován pro hotely v Hana. Při rezervaci uveďte čísla letů, časy příletu/odletu a jméno vašeho rezervovaného hotelu. Jedná se o jednosměrný transfer. Transfer v opačném směru se rezervuje zvlášť.

Cena:
• dospělý  Kč
• dítě  Kč

 

Okružní prohlídka ostrova s místním průvodcem

Objevte nádherný ostrov Maui během tohoto anglicky průvodcovaného výletu. Navštivte nejznámější místa ostrova – velrybářské městečko Lahaina, vyhlídku Mc.Gregor Point, Maui Tropical Plantation nebo zahrady Kepaniwai. Z hlavního města Wailuku pojedete do Waihe´e Beahpark. Budete obdivovat vodopády Makamakaole stejně jako vyhlídku z Kaukini. Tu pravou Havaj zažijete v malém městečku Kahakuloa. Délka cca 5 hodin. Denně z/do hotelu, odjezd cca 7.30-8.30 hod. Uvádějte vámi rezervovaný hotel. Minimální počet účastníků výletu 2 osoby. Za příplatek možno zajistit česky mluvícího místního průvodce.

Cena:
• dospělý  Kč
• dítě  Kč

Shlédnutí východu slunce z vrcholu sopky Haleakala

Po velice brzkém odjezdu z hotelu vás čeká stoupání klikatou silnicí ke kráteru sopky Haleakala ležící ve výšce 3000 m. Teploty se zde pohybují po celý rok kolem bodu mrazu, nezapomeňte teplé oblečení (rukavice, čepice, svetr). Krása východu slunce z tohoto místa vám určitě kompenzuje brzké vstávání. Odjezd ve 2,00-3,10 hod (léto) a 2,30-3,40 hod (zima), délka cca 7 hod. V ceně jsou teplé nápoje, pečivo a transfer z/do hotelu, anglicky mluvící. Tato akce není vhodná pro děti mladší 3 let. Dítě 3-11 let. Za příplatek možno zajistit česky mluvícího místního průvodce.

Cena:
• dospělý  Kč
• dítě  Kč

Vyhlídková plavba s večeří při západu slunce

Shlédnete západ slunce a krásné pobřeží ostrova Maui během plavby na 20 m dlouhém katamaránu. V ceně je večeře formou bufetu o 3 chodech, nealkoholické nápoje, pivo, víno a Mai Tais (další koktejly, šampaňské a místní pivo nejsou v ceně) a havajská živá hudba. Denně, odplouvá z Lahaina Harbor v 17,00-18,00  hod. Check in 45 min předem, délka plavby 2 hod. Dítě 3-12 let, děti do 3 let zdarma.

Cena:
• dospělý  Kč
• dítě  Kč

Šnorchlování na sopečném kráteru Molokini

Brzy ráno poplujete lodí do Molokini Marine Preserve, ležící cca 6 km od západního pobřeží Maui. Tato přírodní rezervace se rozkládá kolem vnějšího obvodu zatopeného vulkanického kráteru. Zde můžete šnorchlovat mezi cca 250 druhy ryb žijících na tomto korálovém útesu. Další zastávka na šnorchlování je v Turtle Arches, kde můžete pozorovat obří mořské želvy. Cena zahrnuje vybavení na šnorchlování, snídani a oběd. Anglicky mluvící. Denně, od 7 do 12 hod, odplouvá se z přístavu v Maalaea. Tato akce není vhodná pro děti mladší 7 let. Dítě 7-12 let.

Cena:
• dospělý  Kč
• dítě  Kč

Šnorchlování a pozorování delfínů

Spatřit delfíny ve volné přírodě je nezapomenutelným zážitkem. Při šnorchlování (cca 1,5 hod.) budete obdivovat krásu a rozmarnost podvodního světa korálového útesu u pobřeží malého ostrova Lanai. Denně (kromě čtvrtka), z/do Lahainy. Délka výletu cca 5,5 hod., odjezd v cca 8 hodin, check-in v 7.15 hod. Vybavení a plavecké pomůcky v ceně. Snídaně, BBQ oběd a nápoje v ceně. Zdarma 1 dítě do 7 let s plně platícím dospělým. Dítě 7-12 let. Tour závislá na aktuálních klimatických podmínkách

Cena:
• Standardní let  Kč
• Zlevněný let  Kč

Vyhlídkový let vrtulníkem nad ostrovem

Zažijte výlet helikoptérou nad okouzlujícím ostrovem Maui. Poletíte například nad spícím vulkánem Haleakala a vychladlými lávovými poli nebo nad největšími dešťovými pralesy v USA – Hana Rain Forest. Denně, do/z Kahului Airport, délka letu cca 45 min. Zlevněné lety s odlety pouze v 7.30 nebo 15.30 hod. Uskutečnění letu je závislé na aktuálních klimatických podmínkách, minimální počet účastníků 6 osob. Při rezervaci služby uvádějte rezervovaný hotel, dobu odletu a hmotnost účastníků.

Cena:
• dospělý  Kč
• dítě  Kč

Pozorování velryb

Lodní výlet za pozorováním velryb-keporkaků. Každý rok mezi prosincem a dubnem se okolí ostrova Maui stane domovem více, než 400 keporkaků. V případě, že na vašem výletě velryby neuvidíte, můžete se další den zdarma zúčastnit dalšího výletu. Denně, 21.12.- 30.4., z/do přístavu Lahaina. Délka výletu cca 2 hodiny, odjezd 13.30 hod, chech-in 12.45 hod. Zdarma 1 dítě do 7 let s plně platícím dospělým. Děti 7-12 let. Tour závislá na aktuálních klimatických podmínkách.

Ostrov Kauai

Cena:
• hotely v Lihue  Kč
• hotely v Kapaa  Kč
• hotely v Poipu  Kč
• hotely v Waimea  Kč
• hotely v Princeville  Kč

Transfer z letiště do hotelu a zpět

Transfery zajišťovány minibusy nebo autobusy mezi letištěm v Lihue a vaším hotelem. Při rezervaci služby uvádějte číslo letu a dobu příletu/odletu a rezervovaný hotel. Jedná se o jednosměrný transfer. Transfer v opačném směru se rezervuje zvlášť.

Cena:
• dospělý  Kč
• dítě  Kč

Okružní prohlídka ostrova s místním průvodcem

Tato prohlídka ostrova vás zavede nejdříve na jih ostrova do Waimea Canyonu, poté pojedete zpět do Lihue. Cestou uvidíte Spouting Horn, Tree Tunnel Road, nejstarší plantáž na Havaji Koloa. Poté následuje plavba lodí po řece Wailua a kratší procházka tropickou džunglí k Fern Grotto. Na závěr vás čekají vodopády Opaekaa Falls a palmový háj, kde Elvis Presley natáčel svůj film Blue Hawaii. V průběhu dne volno na individuální oběd. Anglicky mluvící, doba trvání cca 9,5 hod. Denně, z Lihue, Kapaa a Wailua (odjezdy v 7,15-7,45 hod) nebo z Poipu (odjezd v 8,15-8,30 hod). Prohlídka Waimea Canyon trvá cca 4,5 hod. Děti do 3 let zdarma. Při rezervaci uveďte jméno vašeho hotelu. Za příplatek možno zajistit česky mluvícího místního průvodce.

Cena:
• dospělý  Kč
dítě  Kč

Movie Adventure Tour

Tento anglicky průvodcovaný výlet vám umožní nahlédnout do „havajského Hollywoodu“. Uvidíte místa jako Hanalei Valley, Wailua Falls, Hanamaula Bay, kde se natáčely scény ze známých filmů jako Jurassic Park, Indiana Jones nebo The Descendants. Délka výletu cca 7 hodin (včetně přestávky na oběd). Pondělí, středa a sobota z /do Princeville (vyzvednutí v cca 7-7.15 hod), Poipu (vyzvednutí v cca 7.15-7.30 hod) nebo Lihue/Kapaa/Wailua (vyzvednutí v cca 7.45 hod). Dítě 3-11 let, děti do 3 let zdarma.

Cena:
• Standardní let  Kč
Zlevněný let  Kč

Kauai – Vyhlídkový let vrtulníkem nad ostrovem  ♥ TIP CK

Nezapomenutelný zážitek!! Tento let nabízí nejhezčí pohledy na přírodní krásy ostrova jako např. na 1000 m vysoké pobřežní útesy Na Pali nebo na tzv. Grand Canyon Pacifiku na Waimea Canyon. Denně, odlety z heliportu v Lihue nebo Kapaa, doba trvání letu cca 50 min, vyzvednutí v hotelu 70 min před letem. Létá se od 7,30 do 17 hod, co hodinu. Místo přistání musí být shodné s místem odletu. Lety záleží na počasí. Při rezervaci uveďte jméno vašeho hotelu, čas letu, místo odletu, hmotnost a jména všech letících osob. Zlevněné lety jsou s odlety před 8,30 a po 14,00 hod.

Ostrov Hawaii (Big Island)

Cena:
• hotely v Kailua-Kona  Kč
• hotely v Keauhou  Kč
• hotely v Waikoloa  Kč
• Mauna Kea Beach Hotel  Kč

Transfer z letiště do hotelu a zpět

Z/do letiště v Kona. Při rezervaci služby uvádějte číslo letu a dobu příletu/odletu a rezervovaný hotel. Jedná se o jednosměrný transfer minibusy nebo autobusy mezi mezinárodním letištěm v Kona a vaším rezervovaným hotelem. Transfer v opačném směru se rezervuje zvlášť.

Cena:
• Kohala/Hamakua Coast  Kč
• Hawaii Volcano Deluxe  Kč

Let vrtulníkem nad ostrovem

Let Kohala/Hamakua Coast vám umožní spatřit přírodní krásny ostrova Hawaii podél pobřeží Kohala a Hamakua. Délka letu cca 40 min.
Při letu Hawaii Island Volcano Deluxe poletíte přes hory Kohala, přes deštný les na pobřeží Kamakua, vodopády a aktivní vulkán Kilauea. Délka letu cca 105 min.
Oba lety denně z/do Hapuna Airport. Let je závislý na aktuálních klimatických podmínkách. Transfer do/z hotelů ve Waikoloa v ceně.

Cena:
• dospělý  Kč
• dítě  Kč

Vyhlídková plavba lodí při západu slunce s večeří

Z Kona poplujete katamaránem podél pobřeží ostrova ke Captain Cook´s Monument, který se nachází v překrásném zálivu Kealakekua Bay. Zde na vás čeká občerstvení formou bufetu. Zpáteční cesta při západu Slunce s koktejlem. Doba trvání cca 3 hodiny, anglicky mluvící průvodce, úterý, čtvrtek- neděle, od cca 16-19 hod, z Kailua Pier, Kailua-Kona, max. 80 účastníků. Večeře formou bufetu, nealko nápoje a 1 alkoholický nápoj v ceně. Dítě 6-17 let.

Cena:
• dospělý  Kč
• dítě  Kč

Okružní prohlídka ostrova s místním průvodcem

Během této okružní cesty se seznámíte s největšími krásami tohoto ostrova. Prohlídka začíná zastávkou na kávových plantážích Royal Kona Coffee spojenou s ochutnávkou místní kávy. Poté následuje prohlídka Volcanoes National Park (cena zahrnuje vstup do NP) s pauzou na individuální oběd a procházka přes 120 m dlouhý lávový tubus Thurston Lava Tube a jízda podél východního pobřeží ostrova na sever. Zde uvidíte Parker Ranch, se 60 000 hektary největší soukromý ranč v USA. Denně z/do Mauna Kea Hotel a Faimont Orchid Hotel (odjezd v cca 6.15 hod.), z hotelů ve Waikoloa (odjezd v cca 6.30 hod.) nebo z Kailua–Kona a Keauhou (odjezd v cca 6.45–7.30 hod). Návrat v cca 18-18.30 hod. Při rezervaci uveďte jméno vašeho rezervovaného hotelu. Dítě 3-11 let, děti do 3 let zdarma. Za příplatek je možno zajistit česky mluvícího místního průvodce.