Zážitkové služby v Mexiku

Print Friendly, PDF & Email
Print Friendly, PDF & Email

Zážitkové služby v Mexiku

Ceny jsou platné v termínu 01.04.2023 – 31.03.2024

Nenašli jste město nebo místo, které plánujete navštívit nebo atrakci, kterou chcete zažít? Kontaktujte nás pro nabídku dalších zážitkových služeb.

Acapulco

Cena:
• dospělý  Kč
• dítě  Kč
 

Prohlídka města s místním průvodcem

Během této cca 4 hod prohlídky nejprve uvidíte historické Acapulco s náměstím, přístav a také oblast hotelů a pláží ležících podél Acapulského zálivu. Poté následuje prohlídka tropických zahrad v Princess Hotel. A na závěr vás čeká návštěva skalních útesů La Quebrada, kde uvidíte skokany do vody, kteří zde několikrát denně riskují své životy. V ceně je anglicky, španělsky mluvící průvodce, jízda klimatizovaným autobusem, vstup na show v La Quebrada. Vyzvednutí ve vašem hotelu v Acapulcu, denně, odjezd v 10,00 hod. Trvání prohlídky cca 4 hod. Při rezervaci uveďte jméno vašeho hotelu v Acapulcu. Dítě 3-10 let, děti do 3 let zdarma. Minimální počet osob 2.

Cena:
• dospělý  Kč
• dítě  Kč
 

Vyhlídková plavba lodí po Acapulském zálivu

Pohodlná plavba lodí po Acapulském zálivu, během níž uvidíte slavné pláže a hotely v Acapulca a domy slavných a bohatých osobností show businessu, které jsou umístěny na skalách nad zálivem. V ceně je neomezená konzumace alkoholických i nealko nápojů mexické výroby. Anglicky, španělsky mluvící, odjezdy denně v 16 hod, doba plavby cca 3 hod. Dítě 2-11 let, děti do 2 let zdarma.

Mexico City

Cena:
• sedan pro 1-4 osoby  Kč
• van pro 1-8 osob  Kč
 

Private Transfer z letiště do hotelu

Váš privátní transfer z mezinárodního letiště do vašeho rezervovaného hotelu v Mexico City je zajišťován pomocí minivanů nebo osobních aut, závisí na počtu přepravovaných osob. Cena je za vozidlo a transfer jedním směrem. Při rezervaci musíte nahlásit čísla letů, datum a čas příletu/odletu.

Cena:
• dospělý  Kč
• dítě  Kč
 

Prohlídka města Taxco, metropole stříbrotepců

Cestou do Taxco pojedete přes Cuernavacu, město věčného jara. Po příjezdu do Taxco, města postaveného na svazích stříbronosných hor, navštívíte kostel Santa Prisca a prohlédnete si centrum města. Všude se zde připomíná těžba stříbra, máte zde možnost nakupovat stříbrné šperky a předměty ve více než 200 místních obchůdcích. Denně, výlet trvá 11 hod. Anglicky, španělsky mluvící průvodce. Odjezd v 9,30 hod.

Cena:
• dospělý  Kč
• dítě  Kč
 

Prohlídka Basiliky sv. Panny Marie Guadalupské a Teotihuacánu

Nejdříve navštívíte nejvýznamnější poutní místo Mexika – Basiliku sv.Panny Marie Guadalupské. Poté pojedete k pyramidám v Teotihuacánu a prohlédnete si toto jedinečné archeologické místo. Uvidíte Palác jaguárů, budete moci vystoupit na vrchol Pyramidy Slunce nebo Pyramidy Měsíce a budete mít dostatek času k individuální prohlídce místa. Denně, prohlídka trvá 6 hod, odjezd v 9,00 hod. Anglicky, španělsky mluvící průvodce.

Cena:
• dospělý  Kč
• dítě  Kč
 

Prohlídka plovoucích zahrad Xochimilco a čtvrti San Ángel

Nejdříve si prohlédnete pitoreskní čtvrť San Ángel s ukázkami uměleckých řemesel. Poté přejedete do plovoucích zahrad Xochimilco a podniknete plavbu typickou místní lodí (foto) po vodních kanálech. Denně, doba trvání 7 hod, odjezd v 9,00 hod. Anglicky, španělsky mluvící průvodce. Minimální počet osob 2.

Cena:
• dospělý  Kč
• dítě  Kč
 

Prohlídka Musea Antropologie, Teotihuacánu a Basiliky sv. Panny Marie Guadalupské

Nejdříve navštívíte světoznámé Antropologické museum s jedinečnými exponáty o Aztécích a dalších indiánských kulturách. Poté pojedete k pyramidám v Teotihuacánu a prohlédnete si toto jedinečné archeologické místo. Uvidíte Palác jaguárů, budete moci vystoupit na vrchol Pyramidy Slunce nebo Pyramidy Měsíce. Na závěr navštívíte nejvýznamnější poutní místo Mexika – Basiliku sv.Panny Marie Guadalupské. Denně kromě Po, prohlídka trvá 7 hod, odjezd v 9,00 hod. Anglicky, španělsky mluvící průvodce. Minimální počet osob 2.

Cena:
• dospělý  Kč
• dítě  Kč
 

Prohlídka města a Musea antropologie s místním průvodcem

Trasa prohlídky města vás zavede nejdříve k historickému centru města, uvidíte Zocalo, Prezidentský palác, Katedrálu. Dále pojedete ke světoznámému Antropologickému museu s jedinečnými exponáty o Aztécích a dalších indiánských kulturách. Denně kromě Po, prohlídka trvá 4,5 hod, odjezd v 9,30 hod. Anglicky, španělsky mluvící průvodce.

Oaxaca

Cena:
• dospělý  Kč
• dítě  Kč
 

Prohlídka archeologického místa Monte Albán s místním průvodcem

Prohlídka pozůstatků Monte Albán, světa Zapotéků a Mixteků s místním anglicky, španělsky mluvícím průvodcem.  Na uměle srovnaném vrcholu kopce se nacházejí pozůstatky teras, chrámů, domů a hrobů zdejších obyvatel. Největšího vrcholu dosáhl Monte Albán v letech 500 – 800 našeho letopočtu a žilo zde cca 50 000 obyvatel. Doba prohlídky cca 3 hod. Odjezd v 10,00 hod z hotelu Quinta Real v historickém centru města.