Zážitkové služby na Yucatánu

Print Friendly, PDF & Email
Print Friendly, PDF & Email

Zážitkové služby na Yucatánu

Ceny jsou platné v termínu 01.04.2023 – 31.03.2024

Nenašli jste město nebo místo, které plánujete navštívit nebo atrakci, kterou chcete zažít? Kontaktujte nás pro nabídku dalších zážitkových služeb.

Cancún

Cena:
• dospělý  Kč
• dítě  Kč
 

Transfer z letiště do hotelu

Transfer z mezinárodního letiště do vašeho rezervovaného hotelu v Zona Hotelera je zajišťován pomocí autobusů a minibusů. Týká se pouze transferu do/z hotelů v Zona Hotelera na pobřeží oceánu. Při rezervaci musíte nahlásit čísla letů, datum a čas příletu/odletu. Při cestě do vašeho hotelu resp. na letiště se zastavuje v dalších hotelech, popř. soukromých adresách.

Cena:
• dospělý  Kč
• dítě  Kč
 

Výlet na ostrov Isla Mujeres se šnorchlováním

Celodenní výlet na ostrov Isla Mujeres. Užijete si plavbu lodí Karibikem na nedaleko ležící ostrov, zde můžete šnorchlovat na korálových útesech, individuálně si prohlédnout ostrov, opalovat se a relaxovat na pláži a budete mít možnost nákupů v některých z mnoha místních butiků. V ceně je vybavení na šnorchlování, oběd formou buffetu, neomezená konzumace alkoholických i nealko nápojů. Denně, odplutí v 8,00 hod, anglicky, španělsky mluvící průvodce, doba trvání cca 10 hod. Cena nezahrnuje 12 USD Port Fee a 2 USD Reef Fee (platí se na místě). Dítě 3-12 let, děti do 3 let zdarma.

Cena:
• dospělý  Kč
• dítě  Kč

Prohlídka archeologické památky Tulum a přírodního parku Xel-Há All Inclusive

Celodenní výlet nejprve k ruinám mayského města Tulum, ležícího na břehu Karibiku (foto). Poté návštěva přírodní rezervace Xel-Ha, možnost šnorchlování v tomto přírodním parku. V ceně je vyzvednutí ve vašem hotelu v Cancúnu, cesta klimatizovaným autobusem, vstupné, oběd a neomezená konzumace nealko nápojů. Denně, odjezd z hotelu v Cancúnu v 7-8 hod, doba výletu cca 10 hod. Dítě 3-12 let, děti do 3 let zdarma.

Cena:
• dospělý  Kč
• dítě  Kč
 

Prohlídka archeologické památky Chichén Itzá

Tento výlet by jste si neměli nechat ujít a vyhněte se pozdějším davům turistů!! Navštívíte nejlépe zachované pozůstatky mayského města na poloostrově Yucatán. Můžete zde obdivovat Kukulkánovu pyramidu (foto), Observatoř (foto), posvátnou cenote, Chrám válečníků a mnohem více. K dispozici je vám profesionální archeolog. Cesta klimatizovaným autobusem, v ceně je vyzvednutí ve vašem hotelu v Cancúnu, anglicky, španělsky mluvící průvodce, vstupné a balený oběd. Denně, odjezd v cca 4,00-5,00 hod, trvání cca 10 hod. Dítě 3-12 let, děti do 3 let zdarma.

Mérida

Cena:
• dospělý  Kč
• dítě  Kč
 

Transfer z letiště do hotelu

Transfer z mezinárodního letiště do vašeho rezervovaného hotelu v Mérida je zajišťován pomocí autobusů a minibusů. Při cestě do vašeho hotelu resp. na letiště se zastavuje v dalších hotelech, popř. soukromých adresách. Při rezervaci musíte nahlásit čísla letů, datum a čas příletu/odletu.