Okruh Floridou

Okruh Floridou

Projedete státy: Florida

Print Friendly, PDF & Email

Vydejte se v zimě za teplem a užijte si slunce Floridy ze sedla motocyklu Harley Davidson. Pojedete po unikátní silnici Overseas Highway, spojující jednotlivé ostrůvky Florida Keys až k nejjižnějšímu bodu kontinentálních USA. Vychutnáte si karibskou atmosféru Key Westu, vydáte se indiánskou rezervací za pozorováním aligátorů, navštívíte kosmodrom Kennedy Space Center a budete moci relaxovat na nádherných floridských plážích. Závěrem můžete nasávat atmosféru Miami nebo relaxovat na slavné Miami Beach.

Počet dní: 11

Celkem ujedete: 1 950 km

Výchozí místo: Miami

Nezávazná rezervace zájezdu

  Opište kód ▼ a klikněte na odeslat:
  captcha

  Program zájezdu

  Den 1:

  Miami

  0 km 

  Odlet z Prahy do Miami, pronájem doprovodného automobilu a transfer do hotelu. Ubytování a orientační úvodní meeting s průvodcem.

  Den 2: 

  Key West

  cca 290 km 

  Dopoledne pronájem motocyklů Harley Davidson, přejezd do Florida City a jízda po unikátní silnici Overseas Highway přes desítky mostů spojujících jednotlivé ostrůvky Florida Keys, včetně nejdelšího 7 Mile Bridge. Po příjezdu na ostrov Key West prohlídka nejjižnějšího bodu kontinentálních USA a průjezd hlavní ulicí Duval Street. Ubytování a v podvečer návrat na Duval Street a užívání si zdejší karibské atmosféry, posezení v barech s živou hudbou a pozorování západu slunce.

  Den 3: 

  Overseas Highway

  cca 330 km 

  Dopoledne cesta po Overseas Highway zpět na kontinent do Florida City. Cestou možnost koupání na některé ze zdejších plážích Florida Keys a poté přejezd do Sunrise, ubytování. Večer možnost nákupů v největším outletovém centru Floridy, v Sawgrass Mills Mall.

  Den 4: 

  Big Cypress

  cca 240 km 

  Cesta krajinou močálů Big Cypress do indiánské rezervace kmene Seminole, průjezd indiánskou rezervací. Zde absolvujete jedinečnou jízdu airboutem krajinou Everglades, včetně pozorování aligátorů, želv, hadů a další zvěře ve volné přírodě (vstupné). Odpoledne pokračování jízdy farmářskou krajinou a vyhlídkovou silnicí podél jezera Lake Okeechobee, ubytování.

  Den 5: 

  Florida Country

  cca 250 km 

  Jízda krajinou floridských rančerů a pomerančových plantáží k Atlantiku. Možnost koupání na plážích v oblasti Melbourne a Cocoa Beach, ubytování v Titusville.

  Den 6: 

  Kennedy Space Center

  cca 40 km 

  Celodenní prohlídka kosmodromu Kennedy Space Center (vstupné), alternativně možnost návštěvy přírodní rezervace Merritt Island, relaxace a koupání na přírodní pláži Playalinda Beach (vstupné). Ubytování v Titusville.

  Den 7: 

  Mexický záliv

  cca 260 km 

  Průjezd Orlandem po International Drive a historickou části Tampy, čtvrtí Ybor City. Po příjezdu do St. Petersburgu ubytování a večerní posezení ve zdejších hospůdkách na pobřeží Mexického zálivu.

  Den 8: 

  Naples

  cca 330 km 

  Ráno přejezd přes symbol Tampy, most Sunshine Skyway Bridge, prohlídka přímořského letoviska Venice a ostrůvků Sanibel a Captiva Island. Posezení v místních restauracích na pobřeží a možnost koupání na nádherné pláži ostrova Captiva Island. Ubytování v Naples.

  Den 9: 

  Miami Beach

  cca 220 km 

  Průjezd přírodní rezervací Big Cypress National Preserve, pozorování aligátorů ve volné přírodě. Poté přejezd do Miami Beach, průjezd ulicí Ocean Drive a vrácení motocyklů v půjčovně. Transfer do hotelu na pláži v severní části Miami Beach a volno ke koupání a relaxaci.

  Den 10: 

  Miami Beach

  0 km 

  Dopoledne volno ke koupání, opalování a relaxaci na hotelové pláži Miami Beach nebo nakupování v místních obchodech. Dle času odletu transfer na letiště v Miami a odlet do Prahy nebo prodloužení pobytu na Miami Beach.

  Den 11: 

  Praha

  0 km 

  Přílet do Prahy.

  Číslo zájezdu

  Termín zájezdu

  Varianta zájezdu

  Cena zájezdu

  21HD0702

  14.11.- 24.11.2021

  2 osoby • 1 pokoj • 1 motorka
  2 osoby • 1 pokoj • 2 motorky

  76 750 Kč/osobu
  100 750 Kč/osobu

  22HD0701

  06.03.- 16.03.2022

  2 osoby • 1 pokoj • 1 motorka
  2 osoby • 1 pokoj • 2 motorky

  80 690 Kč/osobu
  104 690 Kč/osobu

  22HD0702

  13.11.- 23.11.2022

  2 osoby • 1 pokoj • 1 motorka
  2 osoby • 1 pokoj • 2 motorky

  76 750 Kč/osobu
  100  750 Kč/osobu

  Cena zájezdu je platná pro model HD Electra Glide.

  • Sleva za HD Street Glide Touring: 3 072 Kč/motorku
  • Sleva za HD Street Glide, HD Road Glide: 4 608 Kč/motorku

  • Sleva za HD Heritage Softail, HD Road King: 6 144 Kč/motorku
  • Příplatek za HD Tri Glide Ultra: 10 752 Kč/motorku 

  Pro ucelené skupiny (počet osob není omezen) můžeme připravit i alternativní termíny dle individuálních přání klientů. Pro tento zájezd jsou vhodné termíny v období od ledna do prosince.

  Cena zájezdu zahrnuje:

  Pronájem motocyklu (viz. podmínky níže), letenky (Praha-Miami-Praha) včetně letištních poplatků, program dle itineráře, pronájem a provoz doprovodného auta pro přepravu zavazadel (dle velikosti skupiny), 9 x ubytování ve ** motelech a hotelech (2 osoby/pokoj), řidičské služby doprovodného automobilu,  průvodcovské a tlumočnické služby (česky mluvící průvodce), transfery dle programu zájezdu, zákonné pojištění proti úpadku CK.

   

  Cena zájezdu nezahrnuje:
  Poplatek za registraci ESTA, stravování, cestovní/zdravotní pojištění, poplatek za odbavení zavazadel při check-in (cca 2 x 50 EUR/os), vstupy dle programu (cca 75 USD/os).

   

  Cestovní pojištění A90:
  Cena: 1 540 Kč/osobu (pojištění zahrnuje i pojištění storna zájezdu ze zdravotních důvodů do výše 90 000 Kč/osobu, 20% spoluúčast)
  Podrobnosti pojištění zde >>>

   

  Poznámka:
  Sleva za 3 osobu na pokoji: 10 050 Kč
  • 
  Vyřízení povolení vstupu do USA (ESTA) cestovní kanceláří: 600 Kč
  • Možnost absolvovat zájezd za volantem automobilu typu kabriolet, pro cenu zájezdu kontaktujte CK
  • Klienti, kteří absolvují zájezd v doprovodném automobilu společně s průvodcem, hradí pouze základní cenu zájezdu, pro její výši kontaktujte CK
  Pro ceny prodloužení pobytu na Miami Beach kontaktujte CK

   

  Cena pronájmu motocyklu zahrnuje:
  Pronájem motocyklu na 8 dní (typ dle vlastní volby), všechny místní daně a poplatky, pojištění zodpovědnosti (povinné ručení) do 2 mil EURVIP havarijní pojištění (vztahuje se i na pneumatiky, sklo a rám motorky) a pojištění proti krádeži (obojí s nulovou spoluúčastí), neomezené míle, transfer z hotelu do půjčovny motocyklů a zpět, sedlové tašky a zámek, helmu pro řidiče a spolujezdce, poplatek za dalšího řidiče, non-stop telefonní help linka.

   

  Cena pronájmu motocyklu nezahrnuje:
  Provozní náklady motocyklu (benzín, parkovné), mýtné na mostech a placených silnicích (cca 30 USD/motorku).

   

  Poznámka:
  Kauce při půjčení motocyklu 750 USD (pouze kreditní karta)
  • V případě poškození motocyklu se hradí na místě při vrácení motocyklu spoluúčast do 2 000 USD (při krádeži motocyklu 3 000 USD), následně tuto částku uhradí pojišťovna (vyřídí CK)
  • Minimální věk řidiče motocyklu je 21 let
  • Cena zájezdu je kalkulována pro model HD Electra Glide Ultra, sleva je poskytnuta pro modely HD Street Glide Grand Touring, HD Street Glide, HD Road Glide, HD Road King, HD Herritage Softail Classic, HD Low Rider a  HD Sportster 1200 Iron; HD Tri Glide Ultra je za příplatek
  Lze si pronajmout i další typy a značky motocyklů, pro podmínky pronájmu a jejich cenovou nabídku kontaktujte CK
  • Pronajímatel si vyhrazuje právo poskytnout motocykl stejné, nebo vyšší kategorie než typ, který byl klientem vyžádán
  • 
  Příplatek za garanci vybraného typu motocyklu: 2 940 Kč
   Pronájem Eagle Pack, pro dodatečné umístění zavazadel na motocyklu: 3 780 Kč, k dispozici pro modely kategorie Touring a Classic
  • Pro HD Tri Glide Ultra platí odlišné podmínky pronájmu, pro podrobnosti kontaktujte CK
  • Lze si pronajmout i další typy a značky motocyklů, pro podmínky pronájmu a jejich cenovou nabídku kontaktujte CK

   

  Minimální počet klientů: 6

   

  Průvodce zájezdu: Martin Greša