Krásy Floridy

Print Friendly, PDF & Email

Krásy Floridy

Projedete státy: Florida

Print Friendly, PDF & Email

Florida, to je unikátní příroda, koupání na nádherných plážích, zábava i historie USA a vesmírných letů. Seznámíte se s přírodními zajímavostmi Everglades, budete pozorovat aligátory a mořské krávy ve volné přírodě. Vykoupete se na přírodních plážích Mexického zálivu i Atlantiku a ubytovaní budete v hotelu přímo na pláži Miami Beach. Zažijete karibskou atmosféru Key West i atrakce zábavních parků Orlanda. Seznámíte se s historií Floridy v St. Augustine, nejstarším trvale obydleném městě USA a s historií i současností americké kosmonautiky na kosmodromu Kennedy Space Center. Poplujete vodními kanály mezi sídly amerických milionářů ve Fort Lauderdale i po mořském zálivu v Miami.

Počet dní: 12

Jen s námi: Crystal River

Celkem ujedete: 2 280 km

Nezávazná rezervace zájezdu

  Opište kód ▼ a klikněte na odeslat:
  captcha

  Program zájezdu:

  Den 1:

  Praha – Miami

  cca 50 km 

  Odlet z Prahy do Miami. Po průchodu imigrační kontrolou transfer do hotelu ve Florida City,  ubytování.

  Den 2: 

  Florida Keys

  cca 210 km 

  Cesta přes desítky mostů spojujících ostrůvky Florida Keys po tzv. Overseas Highway na Key West. Cestou koupání na písečné pláži Florida Keys a prohlídka Bahia Honda State Park. Po příjezdu na Key West ubytování a prohlídka zajímavostí ostrova, nejjižnější bod kontinentálních USA, Duval Street, nábřeží a pozorování západu slunce.

  Den 3: 

  Everglades

  cca 460 km 

  Cesta zpět na floridskou pevninu po Overseas Hwy, prohlídka aligátoří farmy včetně cca 20 min. jízdy airboutem krajinou Everglades. Po obědě průjezd přírodní rezervací Big Cypress, pozorování aligátorů ve volné přírodě. Po příjezdu do Naples prohlídka centra města a možnost koupání na místních plážích v Mexickém zálivu. Ubytování v oblasti Fort Myers.

  Den 4: 

  Captiva Island

  cca 340 km 

  Průjezd ostrůvky Sanibel Island a Captiva Island a koupání na písečných plážích ostrůvku Captiva Island. Odpoledne cesta přes symbol Tampy, most Sunshine Skyway Bridge, prohlídka centra St. Petersburgu a historické části Tampy, čtvrti Ybor City. Ubytování v Tampě.

  Den 5: 

  Crystal River

  cca 300 km 

  Cesta malebnou krajinou Ocala National Forest, podél pomerančovníků do Crystal River. Návštěva přírodní rezervace Homosassa Springs Wildlife State Park. Toto je jedním z nejlepších míst pro pozorování kapustňáků (mořských krav). Uvidíte je z plovoucích plošin i podvodních observatoří, dostanete do blízkosti černých medvědů, aligátorů, rysů, říčních vyder a další floridské fauny. Odpoledne přejezd do Orlanda, ubytování.

  Den 6: 

  Orlando

  cca 50 km 

  Fakultativně návštěva některého ze zábavních parků Orlanda – Sea World, Universal Studios, Islands of Adventure a nebo jednoho z 5 zábavních parků Walt Disney World Resort (vstupné). Poté možnost nakupování v Orlando Premium Outlets do večerních hodin. Ubytování v Orlandu.

  Den 7: 

  St. Augustine

  cca 360 km 

  Cesta k pobřeží Atlantiku a prohlídka St. Augustine, nejstaršího trvale osídleného města na území USA a pevnosti Castillo de San Marcos. Poté přejezd do Titusville, cestou orientační prohlídka Daytona Beach. Ubytování v Titusville.

  Den 8: 

  Kennedy Space Center

  cca 180 km 

  Prohlídka kosmodromu Kennedy Space Center (vstupné). Uvidíte originály kosmických lodí, raketoplán Atlantis, sáhnete si na měsíční kámen, absolvujete simulovaný start raketoplánu a projede kosmickou základnu autobusem NASA. Alternativně možnost prohlídky přírodní rezervace Merritt Island a koupání, opalování a relaxace na přírodní pláži Playalinda Beach. Ubytování v oblasti Fort Pierce.

  Den 9: 

  Miami Beach

  cca 210 km 

  Prohlídka přímořského letoviska Fort Lauderdale, přezdívaného Benátky Floridy. Zde absolvujete vyhlídkovou plavbu kolesovým parníkem vodními kanály města mezi vilami a jachtami místních milionářů a přístavem obřích výletních lodí. Ubytování v severní části Miami Beach v hotelu na pláži a volno ke koupání, opalování a relaxaci.

  Den 10: 

  Miami

  cca 80 km 

  Prohlídka největších zajímavostí Miami – Little Havana, Coral Gables, Coconut Grove, Key Biscayne, Downtown Miami, South Miami Beach. Během prohlídky absolvujete 90 min. vyhlídkovou plavbu lodí kolem umělých ostrovů, kde mají postaveny svá sídla největší hvězdy showbusinessu. Po návratu do hotelu volno ke koupání na hotelové pláži.

  Den 11: 

  Miami

  cca 40 km 

  Dopoledne relaxace a koupání na hotelové pláži, dle času odletu transfer na letiště v Miami a odlet do Prahy. Fakultativně prodloužení pobytu na Miami Beach.

  Den 12: 

  Praha

  0 km 

  Přílet do Prahy.

  Číslo zájezdu

  Termín zájezdu

  Cena zájezdu

  23USA0601

  22.03.- 02.04.2023

  87 300 Kč/osobu

  23USA0602

  19.04.- 30.04.2023

  79 950 Kč/osobu

  23USA0603

  24.05.- 04.06.2023

  79 950 Kč/osobu

  23USA0604

  04.07.- 15.07.2023

  79 950 Kč/osobu

  23USA0605

  16.08.- 27.08.2023

  79 950 Kč/osobu

  23USA0606

  07.11.- 18.11.2023

  87 300 Kč/osobu

  Pro ucelené skupiny (počet osob není omezen) můžeme připravit i alternativní termíny dle individuálních přání klientů. Pro tento zájezd jsou vhodné termíny v období od ledna do prosince.

  Cena zahrnuje:
  Letenky dle itineráře zájezdu včetně letištních poplatků, dopravu vozidlem dle velikosti skupiny, 10 x ubytování v hotelech a motelech *** kategorie (2 osoby na pokoji), program dle itineráře, průvodcovské, tlumočnické a řidičské služby (česky mluvící průvodce), vstupy do národních parků, státních parků a národních monumentů, zákonné pojištění proti úpadku CK.

   

  V ceně je dále zahrnuto:
  Prohlídka aligátoří farmy spojená s jízdou airboutem krajinou Everglades
  Návštěva pevnosti Castillo de San Marcos v St. Augustine
  Vyhlídková plavba kolesovým parníkem ve Fort Lauderdale
  Vyhlídková plavba lodí Millionaire´s Row v Miami

   

  Cena nezahrnuje:
  Poplatek za registraci ESTA, poplatek za odbavení zavazadel při check-in (cca 2 x 60 EUR/zavazadlo), stravování, fakultativní akce, zdravotní/cestovní pojištění.

   

  Fakultativní akce:
  Návštěva zábavního parku Sea World: 104 USD
  Návštěva zábavních parků Universal Studios + Islands of Adventure: 214 USD
  Návštěva zábavního parku Walt Disney World: od 169 USD
  Návštěva kosmodromu Kennedy Space Center: 70 USD
  • 
  Prodloužení pobytu na Miami Beach: dle aktuální nabídky
  Popis fakultativních akcí zde >>>

   

  Cestovní pojištění A60 PANDEMIC:
  Cena: 2 160 Kč/osobu (pojištění zahrnuje i pojištění storna zájezdu ze zdravotních důvodů do výše 60 000 Kč/osobu, 20% spoluúčast)
  Podrobnosti pojištění zde >>>

   

  Poznámka:
  Příplatek za jednolůžkový pokoj: 25 800
  Sleva pro 3 osobu na pokoji (dvě dvojlůžka): 10 100
  Sleva pro 4 osobu na pokoji (dvě dvojlůžka): 12 100
  Vyřízení povolení vstupu do USA (ESTA) cestovní kanceláří: 890 Kč
  • 
  Vstupenky do zábavních parků v Orlandu musí být zakoupeny před počátkem zájezdu

   

  Podmínka vstupu do USA:
  • Ukončené očkování proti Covid-19 (neplatí pro děti do 18 let)

   

  Minimální počet klientů: 6

  Maximální počet klientů na 1 průvodce: 8