Krásy New Yorku

Print Friendly, PDF & Email

Krásy New Yorku

Navštívíte státy: New York, New Jersey

Print Friendly, PDF & Email

Vítejte v New Yorku! Zažijte atmosféru nejlidnatějšího města Spojených států, světového centra kultury, ekonomiky a politiky. New York vás uchvátí svojí kulturní a etnickou rozmanitostí a vlastním tempem „města, které nikdy nespí“. Poznejte s námi Manhattan, projděte se po Times Square a Central Parku, rozhlédněte se z vrcholu Summit One Vanderbilt nebo Empire State Building. Vydejte se do jazzového klubu nebo na muzikál na Broadway. Zažijte atmosféru gospelové mše v baptistickém kostele v Harlemu. Vychutnejte si jedinečný zážitek, let helikoptérou nad Manhattanem. Přesvědčte se, že návštěva New Yorku je životním zážitkem! 

Počet dní: 8

Jen s námi: Gospelová mše 

Celkem ujedete: 150 km

Nezávazná rezervace zájezdu

  Opište kód ▼ a klikněte na odeslat:
  captcha

  Program zájezdu

  Den 1:

  Praha – New York 

  0 km 

  Odlet z Prahy do New Yorku, transfer z letiště do hotelu na Manhattanu, ubytování a dle časových možností večerní prohlídka Times Square.

  Den 2: 

  Manhattan

  0 km 

  Celodenní prohlídka jižní a střední části Manhattanu. Dopoledne absolvujete plavbu lodí na Liberty Island a na Ellis Island. Prohlídka Sochy svobody a musea přistěhovalectví. Následuje pěší prohlídka Battery Park, Wall Street, Ground Zero, Chinatown a Little Italy. Cesta metrem zpět na střední Manhattan a výjezd na nejnovější vyhlídku Manhattanu, na mrakodrap Summit One Vanderbilt. Naskytne se vám úchvatný pohled na Empire State Building, nejslavnější mrakodrap světa. Alternativně individuálně možnost výjezdu na vyhlídku na Empire State Building.

  Den 3: 

  Manhattan

  0 km 

  Ráno odjezd do Brooklynu a pěší procházka po Brooklyn Bridge zpět na Manhattan. Poté Prohlídka severní a střední části Manhattanu – Dakota Building, místa, kde žil a byl zavražděn John Lennon a památníku Strawberry Fields, procházka Central parkem, neuvěřitelné oázy zeleně uprostřed mrakodrapů. Prohlídka zajímavostí na 5th Avenue a v jejím okolí – Trump Tower, katedrála Sv. Patrika, Rockefeller Center, Grand Central Terminal, NY Public Library. V podvečer vyhlídková plavba trajektem na ostrov Staten Island, pohled na nasvícené mrakodrapy Manhattanu je úžasný.

  Den 4: 

  Manhattan

  0 km 

  Dnes Vás čeká jeden z největších zážitků – cesta do Harlemu a návštěva nedělní gospelové mše v baptistickém kostele v Harlemu. Zde pochopíte, že chcete li poznat New York, musíte poznat jejich obyvatele. Po skončení mše prohlídka centra černošského Harlemu – hudební kluby Apollo Theater, Cotton Club a nábřeží řeky Hudson. Po obědě prohlídka Chelsea Market a procházka po nejnovější atrakci Manhattanu, po tzv. High Line, železničním viaduktu proměněném na botanickou zahradu. Večer možnost návštěvy jazzového klubu (vstupné) nebo zhlédnutí některého z muzikálů na Broadway dle vlastní volby (vstupné).

  Den 5: 

  Woodbury Outlets

  cca 150 km 

  Ráno cesta podél řeky Hudson do Woodbury Common Premium Outlets, nakupování ve více než 200 značkových obchodech, ve kterých ceny dosahují úrovně až 50% ceny značkového zboží v Evropě. Alternativně (pro nenakupující klienty) fakultativně prohlídka jedné z nejprestižnějších škol v USA, Vojenské akademie ve West Point (vstupné), nebo individuální volno na Manhattanu a program dle vlastní volby (např. prohlídka některého z NY museí, letadlové lodi Intrepid nebo cesta metrem na Coney Island a relaxace na plážích Atlantiku). Večer možnost návštěvy jazzového klubu (vstupné) nebo zhlédnutí některého z muzikálů na Broadway dle vlastní volby (vstupné).

  Den 6: 

  Manhattan

  0 km 

  V průběhu dne absolvujete 90 min. vyhlídkovou plavbu lodí kolem jižního a středního Manhattanu. Poplujete ústím řeky Hudson, pod Brooklynským mostem a kolem Sochy svobody.  Dále uskutečníte 15 min. vyhlídkový let helikoptérou nad Manhattanem. V podvečer odjezd do Greenwich Village, prohlídka Washington Square a večer společné posezení v některém z barů s živou hudbou.

  Den 7: 

  Manhattan

  0 km 

  Dopoledne individuální volno na Manhattanu, dle času odletu transfer na letiště a odlet do Prahy, fakultativně prodloužení pobytu v New Yorku.

  Den 8: 

  Praha

  0 km 

  Přílet do Prahy.

  Číslo zájezdu

  Termín zájezdu

  Cena zájezdu

  23USA0101

  13.04. – 20.04.2023

  55 950 Kč/osobu

  23USA0102

  18.05. – 25.05.2023

  58 950 Kč/osobu

  23USA0103

  08.06. – 15.06.2023

  55 950 Kč/osobu

  23USA0104

  06.07. – 13.07.2023

  58 950 Kč/osobu

  23USA0105

  10.08. – 17.08.2023

  58 950 Kč/osobu

  23USA0106

  07.09. – 14.09.2023

  58 950 Kč/osobu

  23USA0107

  12.10. – 19.10.2023

  57 950 Kč/osobu

  23USA0108

  07.12. – 14.12.2023

  64 950 Kč/osobu

  Pro ucelené skupiny (počet osob není omezen) můžeme připravit i alternativní termíny dle individuálních přání klientů. Pro tento zájezd jsou vhodné termíny v období od počátku dubna do konce října.

  Cena zahrnuje:
  Letenky dle itineráře zájezdu včetně letištních poplatků, transfer z letiště v NY do hotelu na Manhattanu a zpět, doprava metrem, doprava vozidlem (dle velikosti skupiny) do outletového centra, 6 x ubytování v *** hotelu na Manhattanu (2 osoby na pokoji), vstupy dle programu (mimo fakultativních akcí), program dle itineráře, průvodcovské, tlumočnické a řidičské služby (česky mluvící průvodce), zákonné pojištění proti úpadku CK.

   

  V ceně je dále zahrnuto:
  Plavba lodí k Soše svobody a na Ellis Island
  Výjezd na vyhlídku mrakodrapu Summit One Vanderbilt nebo Empire State Building
  Návštěva nedělní gospelové mše v baptistickém kostele v Harlemu
  Večerní vyhlídková plavba trajektem na Staten Island a zpět
  Vyhlídková plavba lodí kolem středního a jižního Manhattanu
  Vyhlídkový let vrtulníkem nad Manhattanem (12-15 min)

   

  Cena nezahrnuje: 
  Poplatek za registraci ESTA, poplatek za odbavení zavazadel při check-in (cca 2 x 60 EUR/zavazadlo, stravování, fakultativní akce, zdravotní/cestovní pojištění.

   

  Fakultativní akce: 
  • Návštěva muzikálového představení na Broadway: dle aktuální nabídky
  • 
  Návštěva jazzového klubu na Manhattanu: dle aktuální nabídky
  • 
  Prohlídka vojenské akademie ve West Point s místním průvodcem: 30 USD
  Návštěva sportovního utkání v New Yorku (NBA, NHL): dle aktuální nabídky
  Prodloužení pobytu v New Yorku ve *** hotelu: dle aktuální nabídky 
  Popis fakultativních akcí zde >>>

   

  Cestovní pojištění A60 PANDEMIC:
  Cena: 1 440 Kč/osobu (pojištění zahrnuje i pojištění storna zájezdu ze zdravotních důvodů do výše 60 000 Kč/osobu, 20% spoluúčast)
  Podrobnosti pojištění zde >>>

   

  Poznámka:
  Příplatek za jednolůžkový pokoj: 22 500 Kč (pro 23USA0108 je 28 500 Kč)
  Sleva pro 3 osobu na pokoji (dvě dvoulůžka): 9 150 Kč
  Vyřízení povolení vstupu do USA (ESTA) cestovní kanceláří: 890 Kč
  • 
  Gospelová mše v Harlemu může být vlivem kovidových opatření zrušena 

   

  Podmínka vstupu do USA:
  • Ukončené očkování proti Covid-19 (neplatí pro děti do 18 let)

   

  Minimální počet klientů: 6

  Maximální počet klientů na 1 průvodce: 10

  Reference zájezdu

  Rády bychom vám touto cestou ještě jednou moc poděkovaly za naprosto úžasný zájezd Krásy New Yorku. Celý týden byl pro nás nezapomenutelný zážitek. Sestavený program, počasí i vaše průvodcovské služby New Yorkem byly na 1*!!!!!!!!! Zvolit vaší cestovní kancelář byla pro nás ta nejlepší volba, kterou bychom rády ještě v budoucnu určitě využily. Moc vzpomínáme, zdravíme a zasíláme pár fotek. A někdy v budoucnu na viděnou :-).
  ZUZANA BUDSKÁ