Krásy New Yorku

Print Friendly, PDF & Email

Krásy New Yorku

Navštívíte státy: New York, New Jersey

Print Friendly, PDF & Email

Vítejte v New Yorku! Zažijte atmosféru nejlidnatějšího města Spojených států, světového centra kultury, ekonomiky a politiky. New York vás uchvátí svojí kulturní a etnickou rozmanitostí a vlastním tempem „města, které nikdy nespí“. Poznejte s námi Manhattan, projděte se po Times Square a Central Parku, rozhlédněte se z Empire State Building. Vydejte se do jazzového klubu nebo na muzikál na Broadwayi. Zažijte atmosféru gospelové mše v baptistickém kostele v Harlemu. Vychutnejte si jedinečný zážitek – let helikoptérou nad Manhattanem. Přesvědčte se, že návštěva New Yorku je životním zážitkem! 

Počet dní: 8

Jen s námi: Gospelová mše 

Celkem ujedete: 150 km

Nezávazná rezervace zájezdu

  Opište kód ▼ a klikněte na odeslat:
  captcha

  Program zájezdu

  Den 1:

  Praha – New York 

  0 km 

  Odlet z Prahy do New Yorku, transfer z letiště do hotelu na Manhattanu, ubytování a dle časových možností večerní prohlídka Times Square.

  Den 2: 

  Manhattan

  0 km 

  Celodenní prohlídka jižní a střední části Manhattanu. Dopoledne absolvujete plavbu lodí na Liberty Island a na Ellis Island. Prohlídka Sochy svobody a musea přistěhovalectví. Následuje pěší prohlídka Battery Park, Wall Street, Ground Zero, Chinatown a Little Italy. Cesta metrem zpět na střední Manhattan, prohlídka Union Square a výjezd na vyhlídku na nejslavnějším mrakodrapu světa, na Empire State Building.

  Den 3: 

  Manhattan

  0 km 

  Ráno odjezd do Brooklynu a pěší procházka po Brooklyn Bridge zpět na Manhattan. Poté Prohlídka severní a střední části Manhattanu – Dakota Building, místa, kde žil a byl zavražděn John Lennon a památníku Strawberry Fields, procházka Central parkem, neuvěřitelné oázy zeleně uprostřed mrakodrapů. Prohlídka zajímavostí na 5th Avenue a v jejím okolí – Trump Tower, Carnegie Hall, katedrála Sv. Patrika, Rockefeller Center, Grand Central Terminal, NY Public Library. V podvečer vyhlídková plavba trajektem na ostrov Staten Island, pohled na nasvícené mrakodrapy Manhattanu je úžasný.

  Den 4: 

  Manhattan

  0 km 

  Dnes Vás čeká jeden z největších zážitků – cesta do Harlemu a návštěva nedělní gospelové mše v baptistickém kostele v Harlemu. Zde pochopíte, že chcete li poznat New York, musíte poznat jejich obyvatele. Po skončení mše prohlídka centra černošského Harlemu – hudební kluby Apollo Theater, Cotton Club a nábřeží řeky Hudson. Po obědě prohlídka Chelsea Market a procházka po nejnovější atrakci Manhattanu, po tzv. High Line, železničním viaduktu proměněném na botanickou zahradu. Večer návštěva jazzového klubu nebo zhlédnutí některého z muzikálů na Broadway dle vlastní volby (fakultativně).

  Den 5: 

  Woodbury Outlets

  cca 150 km 

  Ráno cesta podél řeky Hudson do Woodbury Common Premium Outlets, nakupování ve více než 200 značkových obchodech, ve kterých ceny dosahují úrovně až 50% ceny značkového zboží v Evropě. Alternativně (pro nenakupující klienty) fakultativně prohlídka jedné z nejprestižnějších škol v USA, Vojenské akademie ve West Point, nebo individuální volno na Manhattanu, program dle vlastní volby (např. prohlídka některého z NY museí, letadlové lodi Intrepid, cesta metrem na Long Island…). Večer návštěva jazzového klubu nebo zhlédnutí některého z muzikálů na Broadway dle vlastní volby (fakultativně).

  Den 6: 

  Manhattan

  0 km 

  Dopoledne absolvujete 90 min. vyhlídkovou plavbu lodí kolem jižního a středního Manhattanu. Poplujete ústím řeky Hudson, pod Brooklynským mostem a kolem Sochy svobody.  V průběhu plavby uskutečníte 15 min. vyhlídkový let helikoptérou nad Manhattanem. V podvečer odjezd do Greenwich Village, prohlídka Washington Square a večer společné posezení v některém z barů s živou hudbou.

  Den 7: 

  Manhattan

  0 km 

  Dopoledne individuální volno na Manhattanu, dle času odletu transfer na letiště a odlet do Prahy, fakultativně prodloužení pobytu v New Yorku.

  Den 8: 

  Praha

  0 km 

  Přílet do Prahy.

  Číslo zájezdu

  Termín zájezdu

  Cena zájezdu

  21USA0108

  09.12. – 16.12.2021

  62 950 Kč/osobu

  22USA0101

  14.04. – 21.04.2022

  53 950 Kč/osobu

  22USA0102

  12.05. – 19.05.2022

  56 950 Kč/osobu

  22USA0103

  09.06. – 16.06.2022

  53 950 Kč/osobu

  22USA0104

  07.07. – 14.07.2022

  56 950 Kč/osobu

  22USA0105

  11.08. – 18.08.2022

  56 950 Kč/osobu

  22USA0106

  15.09. – 22.09.2022

  56 950 Kč/osobu

  22USA0107

  13.10. – 20.10.2022

  55 950 Kč/osobu

  22USA0108

  08.12. – 15.12.2022

  62 950 Kč/osobu

  Pro ucelené skupiny (počet osob není omezen) můžeme připravit i alternativní termíny dle individuálních přání klientů. Pro tento zájezd jsou vhodné termíny v období od počátku dubna do konce října.

  Cena zahrnuje:
  Letenky dle itineráře zájezdu včetně letištních poplatků, transfer z letiště v NY do hotelu na Manhattanu a zpět, doprava metrem, doprava vozidlem (dle velikosti skupiny) do outletového centra, 6 x ubytování v *** hotelu na Manhattanu (2 osoby na pokoji), vstupy dle programu (mimo fakultativních akcí), program dle itineráře, průvodcovské, tlumočnické a řidičské služby (česky mluvící průvodce), zákonné pojištění proti úpadku CK.

   

  V ceně je dále zahrnuto:
  Plavba lodí k Soše svobody a na Ellis Island
  Výjezd na vyhlídku mrakodrapu Empire State Building
  Návštěva nedělní gospelové mše v baptistickém kostele v Harlemu
  Večerní vyhlídková plavba trajektem na Staten Island a zpět
  Vyhlídková plavba lodí kolem středního a jižního Manhattanu
  Vyhlídkový let vrtulníkem nad Manhattanem (12-15 min)

   

  Cena nezahrnuje: 
  Poplatek za registraci ESTA, poplatek za odbavení zavazadel při check-in (cca 2 x 50 EUR/zavazadlo, stravování, fakultativní akce, zdravotní/cestovní pojištění.

   

  Fakultativní akce: 
  • Návštěva muzikálového představení na Broadway: dle aktuální nabídky
  • 
  Návštěva jazzového klubu na Manhattanu: dle aktuální nabídky
  • 
  Prohlídka vojenské akademie ve West Point s místním průvodcem: 690 
  Návštěva sportovního utkání v New Yorku (NBA, NHL): dle aktuální nabídky
  Prodloužení pobytu v New Yorku ve *** hotelu: od 2 900 Kč/noc 
  Popis fakultativních akcí zde >>>

   

  Cestovní pojištění A60 PANDEMIC:
  Cena: 1 440 Kč/osobu (pojištění zahrnuje i pojištění storna zájezdu ze zdravotních důvodů do výše 60 000 Kč/osobu, 20% spoluúčast)
  Podrobnosti pojištění zde >>>

   

  Poznámka:
  Příplatek za jednolůžkový pokoj: 19 880 Kč
  Sleva pro 3 osobu na pokoji (dvě dvoulůžka): 8 950 Kč
  Vyřízení povolení vstupu do USA (ESTA) cestovní kanceláří: 600 Kč

   

  Podmínka vstupu do USA:
  • Ukončené očkování proti Covid-19 (neplatí pro děti do 18 let)
  • Negativní antigenní nebo PCR test provedený ne dříve, než 1 den před odletem (neplatí pro děti do 2 let)

   

   

  Minimální počet klientů: 8

  Maximální počet klientů na 1 průvodce: 10

  Reference zájezdu

  Rády bychom vám touto cestou ještě jednou moc poděkovaly za naprosto úžasný zájezd Krásy New Yorku. Celý týden byl pro nás nezapomenutelný zážitek. Sestavený program, počasí i vaše průvodcovské služby New Yorkem byly na 1*!!!!!!!!! Zvolit vaší cestovní kancelář byla pro nás ta nejlepší volba, kterou bychom rády ještě v budoucnu určitě využily. Moc vzpomínáme, zdravíme a zasíláme pár fotek. A někdy v budoucnu na viděnou :-).
  ZUZANA BUDSKÁ