Zájezdy na míru

Print Friendly, PDF & Email

Zájezdy na míru

Objevujte Ameriku na vlastní pěst nebo s osobním průvodcem

Nejširší nabídka cestovních služeb pro zájezdy na míru do USA a Kanady v ČR

Vám, kteří se rozhodnete cestovat po USA nebo Kanadě autem, karavanem nebo na motorce individuálně nebo si zvolíte pro svou cestu zkušeného průvodce, pomůžeme splnit sen tak, aby se vaše cesta stala zajímavou, atraktivní po všech směrech, přitom však bezpečnou. Na cestě do neznáma potřebujete spolehlivého partnera, který dokáže vyřešit všechny problémy, který vás upozorní na možnosti nevšedních zážitků nebo vám bude nápomocný v případě neočekávaných komplikací, které mohou nastat vždy a všude bez ohledu na světadíl.

 

Využijte naše více než 18 leté zkušenosti s přípravou zájezdů na míru, podepřené pozitivními referencemi  našich klientů. Podrobné itineráře na míru jsou vypracovány na základě více než 28 letých osobních zkušeností s cestováním po Americe. Rádi vám připravíme zájezd jen pro vás a jen podle vašich požadavků. Kvalita služeb a spokojenost našich klientů jsou pro nás nejdůležitější.

Doporučení:

Tímto Vám chceme velmi poděkovat za přípravu cesty. Veškeré aktivity Vámi připravené byly beze zbytku naplněny. Vámi objednaná auta v půjčovnách i vybrané hotely přesně splnily očekávání. Hotely byly všechny na velmi slušné úrovni, čisté. Hotely ve velkých městech byly buď úplně v centru nebo bylo centrum dobře dosažitelné, hotely ve Skalistých horách byly velmi pěkné. Navštívili jsme téměř všechna Vámi doporučená místa k naší úplné spokojenosti. Vybral jste opravdu lokality nezapomenutelné. Navíc jsme v horách podnikli několik túr a viděli spoustu krásné přírody a všechna možná zvířata včetně medvědů. Po letech cestování s různými cestovními kancelářemi a agenturami si dovoluji potvrdit, že Vaše služby byly nejkvalitnější. A cena za Vaši práci velmi příznivá. Ještě jednou děkuji za hromadu hezkých zážitků a přípravu krásné dovolené. Za skupinku „cestovatelů po Kanadě“

MUDr. JINDŘICH FLORIAN

Jak postupovat?


Představa

Vytvořte si představu o své cestě do Ameriky. Vybrat si můžete jednu z námi navrhovaných 127 vyzkoušených tras, nebo se jimi inspirovat. A nebo nám sdělte vaší vlastní představu programu zájezdu. Nenechte se omezovat. Ať již chcete vyrazit karavanem do národních parků západu USA nebo Kanady, užít si Route 66 na Harley Davidson, objevovat  New York na vlastní pěst, pozorovat medvědy na Aljašce, relaxovat na bílých plážích Mayské riviéry …  Nic není nemožné.

 

Konzultace

Kontaktujte nás prostřednictvím telefonu či e-mailu nebo osobně u nás v kanceláři a sdělte nám svoji představu. Rádi za vámi přijedeme i do místa vašeho bydliště. Vaši představu prodiskutujeme a navrhneme několik variant řešení včetně detailního itineráře trasy a nabídneme cestovní služby ve vámi požadované kvalitě a rozsahu. Nezávaznou nabídku zašleme k vašim připomínkám.

 

Finalizace

Po odsouhlasení programu zájezdu připravíme finální návrh jednotlivých cestovních služeb a  jejich kalkulaci. Pro zájezdy bez průvodce vždy dostanete cenovou nabídku pro jednotlivé služby zvlášť, nikdy ne jednu cenu za celý balíček. Vždy víte, kolik a za co platíte.  Po schválení finální nabídky podepíšeme cestovní smlouvu.

 

Odbavení

V termínu dle cestovní smlouvy vám zašleme či předáme kompletní odbavení zájezdu. Jsme připraveni vám telefonicky, e-mailem nebo osobně zodpovědět veškeré vaše dotazy před odletem. Neváhejte se nás zeptat.

 

Podpora

V průběhu zájezdu vám nabízíme non-stop podporu na telefonu nebo e-mailu. Pro urgentní situace dostanete číslo na naši „hotlinku“, kde jsme vám k dispozici 24 hod/7 dní v týdnu pro řešení nenadálých událostí. V případě objednání služeb našich místních průvodců, jsou vám naši spolupracovníci v USA, Kanadě a Mexiku připraveni pomoci svými radami a zkušenostmi v případě potřeby během celé vaší cesty.

 

 

Nabídka cestovních služeb:

 • průvodcovské služby již z místa odletu
 • místní česky nebo slovensky mluvící průvodci
 • podrobný itinerář trasy zahrnující denní časový harmonogram, detailní místní mapy a popis zajímavostí na trase
 • autoatlas USA, Kanady a Mexika Rand McNally s vyznačenou trasou cest
 • letenky podle itineráře zájezdu
 • pronájem auta, karavanu, motocyklu zvolené kategorie
 • ubytování v hotelech, motelech požadované kvality a zajištění kempů
 • rezervace trajektů a lodních plaveb
 • rezervace cest vlakem
 • vyhlídkové lety, plavby, výlety, atrakce
 • vstupenky na sportovní a kulturní akce
 • svatební obřady v USA a Mexiku
 • komplexní cestovní pojištění včetně pojištění proti stornu zájezdu
 • vyřízení vstupních povolení do USA a Kanady
 • další cestovní služby dle přání klientů

Garance nejlepší ceny

Obdrželi jste nabídku od jiné CK a máte pocit, že je její cena příliš vysoká? Pošlete nám tuto nabídku a my se Vám pokusíme připravit nabídku zájezdu nebo cestovních služeb ve stejné kvalitě, ale levněji.

 

Máte pocit, že Vám jiná CK zaslala lepší nabídku, než je ta naše? Zašlete nám tuto výhodnější nabídku a my se pokusíme naši původní nabídku upravit tak, aby hodnota námi nabízených služeb vs. jejich cena byla pro Vás nejvýhodnější.